Jiskra Domažlice těsně prohrála v Kunicích

Kunice - Pětačtyřicet minut žila naděje fotbalistů třetiligové Jiskry Domažlice na bodový zisk v dnešním mistrovském utkání v Kunicích. Domácí proti nováčkovi soutěže vytáhli v 17. kole ČFL s pěticí hráčů s ligovými zkušenostmi. Na hřišti se objevili Lička, Tafat, Hyský a další slavná jména.

14.9.2011

Logo fotbalové Jiskry Domažlice.Foto: Archiv Jiskra Domažlice

Ve druhém poločase se zkušení domácí dostali do vedení, když ve 48. minutě vstřelil gól Marek. V 63. minutě vstřelil gól na 2:0 Lička, za hosty snižoval a gólem splnil normu na zápas v 68. minutě Jaroslav Kovařík. Závěr utkání patřil Jiskře, ale kýženého vyrovnání ze standardních situací nevytěžila.

Úvodní sestavy:

TJ Kunice: Šilhavý - Kounovský, Kopta, Havlíček, Šrámek, Kordiak, Engelman, Lička, Dvořák, Marek, Tafat.

Jiskra Domažlice: Houdek, Tesař, Mandous, Bauer, Mužík, Braun, Veselý, Bezděk (60. Leitl), Matas (32. Kovařík), Mour (72. Bárta), Knakal.

Rozhodčí: Duchoň - Vlasjuk, Haltus.

Průběžné výsledky ČFL:

Písek - Letohrad 0:0 (kon.) | Ml. Boleslav B - Chomutov 12:1 (kon.) | Kunice - Domažlice 2:1 (kon.)
Pardubice - Vltavín 4:0 (kon.) | Králův Dvůr - Chrudim 1:1 (2.pol) | Ovčáry - Kladno 5:3 (kon.)
Plzeň B - Roudnice 3:2 (kon.) | K. Vary - Č. Lípa 1:0 (2.pol) | Hlavice - Liberec B 3:0 (2.pol)