Kraj: Vedoucí trio vyhrálo a odskočilo pronásledovatelům

Plzeňský kraj – Největším překvapením víkendového 13. kola Fincentrum krajského přeboru byla určitě domácí vysoká prohra Stodu 1:4 s nováčkem soutěže z Horšovského Týna.

7.11.2011

Z utkání TJ Dynamo Horšovský Týn x Senco Doubravka.Foto: Deník/ Václav Tauer

Příkosice – Vejprnice 2:1
Domácí ubránili domácí tvrz. „Bylo to kvalitní vyrovnané utkání. I bez Krystla a Jandoše jsme soupeře v první půli přehrávali. Po přestávce hosté ukázali, proč okupují popředí tabulky. Byli lepší a utkání by více slušela remíza,“ přiznal sekretář Příkosic Václav Moulis.
Poločas: 2:0. Branky: 23. a 41. Votípka – 80. Havránek. Nejlepší hráči: Pražák – Mareš. Rozhodčí: Malinčák. ŽK: 1:3. Diváci: 150.
Příkosice: Protivínský – Votípka (65. Kraidl, 89. Lukeš, 91. Pešek), Papáček, Pražák (46. Vlček), Komanec, Nový, Prchlík, Fiala, Lisý, Kohout, Pleticha. Trenér: Radek Vodrážka.
Vejprnice: Slováček – Havránek, Mareš, Grätsch (74. Křen), Rada, Šámal, Hora, Heller, Vnuk, Puhlovský (58. Boukal), Paul. Trenér: Milan Dejmek.

Stod – Horšovský Týn 1:4
Nováček soutěže si odvezl velmi cenné tři body. „Do přestávky byla hra vyrovnaná. Po vyloučení hostujícího Sovy jsme kupodivu hru neovládli. Byli to naopak hosté, kteří měli zbytek zápasu pod kontrolou. Podali jsme laxní výkon, navíc Mašek přelstil našeho gólmana, když při druhé brance skóroval z půlky hřiště,“ postěžoval si vedoucí Stodu Martin Jelínek.
Poločas: 1:1. Branky: 40. Janda – 23. Butnaru, 60. a 79. Mašek, 72. Žáček. Nejlepší hráči: Kyklhorn – Mašek. Rozhodčí: Reznichenko. ŽK: 3:4. ČK: 57. Sova (H. Týn, za nesportovní chování). Diváci: 100.
Stod: Janča – Snášel, Košťál, Kyklhorn, Bouřa, Paum (59. Houdek), Janda (85. Lihm), Dolejší, Šaliga, Fořt, Höfner. Trenér: Štěpán Hirschl.
Horšovský Týn: Mleziva – Butnaru, Mašek, Žáček, Štverák, Šimáček, Brynda, Šinál (85. Blatský), Falout, Sova, Beisbier. Trenér: Karel Krejčí.

Rapid Plzeň – Klatovy 0:4
Exdivizní Klatovy ovládly utkání v Plzni. „Dvacet minut jsme byli lepší, pak hosté podnikli první útok a dali z něj gól. Po dvou našich nezdařených pokusech vstřelili hosté z druhého útoku druhý gól a bylo rozhodnuto,“ svěřil se vedoucí týmu Rapidu Radek Černický.
Poločas: 0:2. Branky: 20. a 67. J. Matějka, 43. Veselka, 83. Sýkora. Nejlepší hráči: nikdo – J. Matějka. Rozhodčí: Václav Červený. ŽK: 2:1. Diváci: 50.
Rapid Plzeň: Matějka – Buček, Šimsa (68. Sváta), Hvízdal, Netrh (73. Fleissig), Hodaň, Čupalka, Faist, Bláha, Harmady (83. Kovářík), Peroutka. Trenér: Jaroslav Mysliveček.
Klatovy: Herman – Bušta, Kala (65. Sýkora), Veselka (69. D. Matějka), Ulrych, Vítovec, Mezsaros, J. Matějka (79. Homolka), T. Matějka, Janda, Dytrt (57. Gyorgy). Trenér: Lubomír Vašica.

Bolevec – Horažďovice 2:3
Horažďovice mohl uspokojit pouze zisk tří bodů. „Hosté byli fotbalovější, my bojovnější. Za stavu 2:2 šel Pelnář sám na hostujícího brankáře Kozlíka, ale nedal. Z protiútoku jsme naopak inkasovali. To byl rozhodující moment střetnutí,“ uvedl sekretář Bolevce Jan Thomayer.
Poločas: 1:1. Branky: 24. Kohout, 58. Jar. Klečka – 7. Řiský, 68. Mičkal, 75. Beránek. Nejlepší hráči: Kohout – Beránek. Rozhodčí: Homr. ŽK: 4:2. ČK: Bublík (Bolevec, za 2 ŽK) – Melka (Horažďovice, za 2 ŽK). Diváci: 100.
Bolevec: P. Klečka – Jagerčík, Soukup (79. Greif), Šnaider, Kohout, Perk, Černý, Bublík, Šiml (45. Hřebec), Jar. Klečka, Pelnář. Trenér: Petr Nykles.
Horažďovice: Kozlík – Čadek, Křivanec, Greger, Šafanda, Beránek (88. Pintíř), Stulík, Melka, Řiský (53. Nauš), Mičkal, Kotrba (72. Janouškovec). Trenér: Michal Čadek.

Holýšov – Přeštice 2:3
Přeštice si z Holýšova zaslouženě odvezly tři body. „Zápas hosté rozhodli už v prvním poločase. Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme 0:2. Po přestávce jsme předvedli zlepšený výkon, ale ani to nestačilo. Hráli jsme sice přesilovku po vyloučení Trdličky, ale hosté nás neustále otravovali brejky,“ řekl sekretář Holýšova Petr Třeštík.
Poločas: 1:3. Branky: 13. Hrádek (PK), 56. Dostálík – 5. Přibáň, 11. Bešta, 37. Mrázek (PK). Nejlepší hráči: Hrádek – Bešta. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 3:5. ČK: 59. Trdlička (Přeštice, za 2 ŽK). Diváci: 120.
Holýšov: Čermák – Levička, Trhlík, Vrba, Hrádek, Majlát, Kubina (65. Manowetz), Jeniš, Lukáš, Procházka, Dostálík (74. Multrus). Trenér: Jiří Multrus.
Přeštice: Růžička – Uzlík, Šambergr (84. Zoubek), Mastný, Bešta, Turek, Přibáň, Lambor (24. Mrázek), Benedikt, Vacík (76. Bouc), Trdlička. Trenér: Luděk Šilhánek.

H. Bříza – SK ZČE Plzeň 2:4
Pro plzeňský tým bylo povinností přivézt tři body. „Ačkoliv jsme v 72. minutě prohrávali 0:3, hrálo se pořád od vápna k vápnu. Hosté více bránili, ale proměňovali ve srovnání s námi šance. V 90. minutě jsme zahodili vyloženou příležitost na 3:3 a Plzeň naopak z protiútoku pečetila výhru,“ viděl zápas sekretář Horní Břízy Stanislav Kapr.
Poločas: 0:1. Branky: 82. Paukner, 83. Frána – 31. Pata, 58. Mašek, 72. Beránek, 90. Škarda. Nejlepší hráči: Janka – Vít. Rozhodčí: Křen. ŽK: 3:4. Diváci: 125.
Horní Bříza: Korejčík – Šimice (55. Fedorco), Sedlecký (63. Karadžov), Hackr, M. Chocholatý (70. Čechura), Vrba, Paukner, Frána, Janka, P. Chocholatý, Mornštajn (75. Hlavatý). Trenér: Václav Votípka.
SK ZČE Plzeň: Řezáč – Chocholatý, Šiml, Fuja, T. Kraus, Mašek, M. Kraus, Vít, Pata (33. Mazsaros, 90. Will), Peterka (64. Vohrna, 74. Škarda), Beránek. Trenér: Petr Kural.

Senco Doubravka – Chotíkov 5:1
Výsledek potvrdil postavení týmů v tabulce. „Měli jsme herní převahu po celý zápas, jenom nám do přestávky chyběla muška. Ale dostali jsme kuriózní gól. Brankář Kunc trefil při odkopu vlastního obránce, od něj se míč odrazil k Markovi a ten pohodlně zavěsil jediný úspěch hostí,“ vyzdvihl hráče sekretář Doubravky Jan Zábran.
Poločas: 1:1. Branky: 11., 54. 80. Švec (první z PK), 64. a 74. R. Herák – 43. Marek. Nejlepší hráči: R. Herák – Sulák. Rozhodčí: Kastl. ŽK: 2:3. Diváci: 150.
Doubravka: Kunc – Řezáč, Milota, Vaigl, Parlásek (81. Bláha), Novák, Duchek (54. Pondělík), Šperl, Švec, Petrželka (40. Korecký), R. Herák (77. J. Herák). Trenér: Pavel Vaigl.
Chotíkov: Krásl – Fikar (61. Šulan), Sulák, Marek (75. Korous), Kluska, Kožíšek, Filip (78. Gruber), Břicháček, Belan, Pechler, Prais. Trenér: Luboš Filip.

Stříbro – Chrást 0:4
Lídr tabulky si po dvou hubených kolech potřeboval napravit ve Stříbře reputaci. „Během třinácti minut jsme prohrávali 0:2 a bylo rozhodnuto. Soupeř si dál hrál, jak potřeboval. My jsme neproměnili ani to málo šancí, které jsme si vypracovali,“ litoval po utkání vedoucí týmu domácího Stříbra Roman Ichnatolya.
Čtyřmi brankami se v tomto utkání blýskl chrástecký kanonýr Lukáš Roubal.
Poločas: 0:3. Branky: 1., 13., 43. a 79. Roubal. Nejlepší hráči: Bůžek – Roubal. Rozhodčí: Havel. ŽK: 1:1. Diváci: 100.
Stříbro: Koc – Honzík (80. Balogh), Průša (18. Petraška), Jareš, Malý, Šaman, Kertys, Florus, Ábel, Bůžek, Pubrle (85. Masař). Trenér: Jaroslav Patočka.
Chrást: Bláha – O. Král, D. Král, Roubal, Vágner (58. Šimr), Komárek (74. Staněk), Struška, Haidlmayer, Tyr (68. Kučera), Bulín (46. Křen), Sadílek. Trenér: Jaroslav Diepold.

16. Křimice⋌ 13 1 0 3 9 12:33  6

Výsledky 13. kola: Domažlice B – Zruč 3:1 (Bahleda, Schamberger, Havlíček – Lauko), Nepomuk – Křimice 3:0 (V. Švec 2, Zajíc), Žihle – Město Touškov 5:1 (Čapek, Najmon, Sklenička, Majer, Tureček – Kumpera), Blovice – Dlouhý Újezd 2:4 (Loula, Žežula – Roháč 2, Tůša, Zeman), Černice – Nýrsko 6:5 (Hacker 2, Žák 2, Táborský, Davídek – Kadlec 3, Flor, Tykal), VD Luby – Mýto 5:1 (Čížek 2, Křížek 2, Horáček – Spěváček), Chlumčany – Přimda 5:1 (Milota, Holý, Dušek, Havlíček, Šobr – Krýsl), Sušice – Žákava 5:1 (Szdemák 2, Hrach, Jech, Vrhel – Huňáček). ⋌(has)

14. Chodov⋌ 11 0 1 2 8 16:32  4

Výsledky 11. kola: Skupina A: Jiskra Bezdružice – Baník Zbůch 1:1 (PK: 2:3, Korynta – Šindelář), Koloveč B – SHH Heřmanova Huť 2:2 (PK: 5:4, Souček 2 – Poslední 2), Spartak Klenčí – Sokol Postřekov 2:1 (Hromník 2 – Adamka), Sokol Krchleby – Dioss Nýřany 0:1 (Kováč), 1.FC Horšovský Týn – Tatran Chodov 3:0 (Vachtl, Bauer, Andrle), Sokol Mrákov – Rozvadov 2:1 (Duffek, Stýskal – Čížek), Staňkov – Chodský Újezd 3:1 (Dolejš, Bukovský, Janka – Tikl).

14. Přeštice B⋌ 11 1 0 0 10 16:32  3

Skupina B: Sokol Losiná – Žichovice 6:2 (Šindelář 2, R. Veleman, M. Veleman, Hajšman, Janbor – Beneš, Chod), Sokol Mochtín – Sokol Hradešice 3:2 (Svátora, Staněk, Cihlář – Forman, Melka), Chanos Chanovice – Sokol Měčín 1:1 (PK: 6:5, Král – Šlais), Pačejov – Svéradice 3:2 (Havlíček, Beran, Ticháček – Makovec 2), Kovodružstvo Strážov – Spálené Poříčí 0:3 (Hofman, Jirka, Davídek), Přeštice B – Starý Smolivec 1:2 (Hohberger – Brejcha, Procházka), Sokol Štěnovice – Švihov 6:0 (Krásný 3, Volf 2, Drda).

14. Strašice⋌ 11 0 1 2 8 14:33  4

Pozn.: třetí sloupec v tabulce znamená počet remíz s vyhranými PK, čtvrtý značí počet remíz s prohranými PK.

Skupina C: Rapid Plzeň B – Sokol Mladotice 6:2 (Hlaváč 2, Bláha 2, Harmady, Kovářík – Krofta 2), Sokol Plasy – Sokol Raková 2:1 (Vaňourek, Šmídl – Burda), Sokol Dobřív – Rokycany B 2:1 (Vild, Hlavička – Hereit), Senco Doubravka B – Sokol Kralovice 1:2 (Hryc – Koča, Růžek), Sokol Manětín – Město Zbiroh 3:0 (Vereščinský, Barchanský, Hrbáček), Sokol Druztová – Spartak Strašice 1:1 (PK: 2:4, Korelus – Inemann), SK ZČE Plzeň B – Sokol Radnice 4:0 (Peknik 2, Škarda, Peterka).

7.11.2011 VSTUP DO DISKUSE

Opilý řidič způsobil nehodu

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Policie hledá řidiče BMW. Ujel od nehody

Doubrava – Policisté hledají svědky nehody, ke které došlo 11. října v 7:50 hodin v Doubravě před domem č. p. 2.

Slabá úroda. I přesto se horšovskotýnští zahrádkáři chystají na velkou výstavu

Horšovský Týn – Na nepříznivý rok si stěžují téměř všichni zahrádkáři. Pozlobily je hlavně dubnové mrazíky, které překazily letošní úrodu ovoce.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

Kdyňští ochotníci uvedli derniéru své první hry

Kdyně – Členové místního ochotnického divadla Máj rozesmáli diváky ze Kdyně derniérou své povedené hry Mátový nebo citron.