Spartak Klenčí – FK Staňkov 3:1 (2:0)
Úvod nepřinesl mnoho pohledného, míč měli na kopačkách většinou hosté a drželi Klenečské na polovině. Herní převahu mohli potvrdit už po devíti minutách, ale Fillingerova střela lízla tyč branky Klenčí, kterou tradičně hájil Sokol. Staňkovští zkoušeli střílet ze všech pozic, vzdáleností i úhlů, jenže v 15. minutě po obranném odkopu kapitána Spartaku Jaroslava Řezníčka propadl míč mezi hostujícími stopery, za ním se prodral Mifek. Brankář Jánský nevyběhl, přestože by míč jistě chytil, a klenečský útočník se střelou po zemi nemýlil – 1:0.

Hosté si přesto dál udržovali převahu a obrana Klenčí čelila mnoha pokusům. Velkou příležitost hostů zmařil hlavou stoper Holar, když centr od rohového praporku mířil na dva volné hráče Staňkova číhající na zadní tyči, z nichž jeden by určitě skóroval. V dalších minutách ale diváci místo pohledné kombinační hry viděli spíše nakopávanou. Až ve 35. minutě se domácím podařilo přihrávkami dostat do soupeřova vápna. Mifek převzal míč, navázal na sebe dva obránce, a i když mohl přihrát triu spoluhráčů ve vápně, akci pozdržel a přiťukl míč až nabíhajícímu Brašnovi z druhé vlny, který placírkou k tyči skóroval – 2:0. Do poločasu se už stav nezměnil.

Začátek druhé půle byl ve znamení boje o střed hřiště. Ale v 53. minutě propadli domácí obránci Holar s Osvaldem, staňkovský Dolejš se ocitl sám před Sokolem a pěkným lobem snížil – 2:1. Tentýž hráč, který v první půli hrál na postu stopera, ve druhé půli v útoku svým pohybem nedal obraně Klenčí vydechnout. O čtvrthodinu později měl ale na druhé straně Mifek obdobnou šanci jako při úvodním gólu, jenže tentokrát mířil těsně vedle. Následoval protiútok, kdy se klenečský brankář vytáhl při střele do šibenice.

V těchto chvílích byl zápas, co se týče atraktivity, na svém vrcholu. Staňkovský Janka rozehrál volný přímý kop z dobrých 35 metrů před branku a Sokol tečovaný míč jen reflexivně lapil. Pak byl ve vápně hostů při průniku sražen Brašna, ale rozhodčí Kopejtko neshledal v situaci rozpor s pravidly. Vzápětí už se hrálo na druhé straně. Na bránu se sám řítil Rejthar, ač byl nakonec dostižen obráncem, dokázal zakončit. Sokola se štěstím překonal, ale míč mířící do branky stačil vykopnout Vejmelka. V 70. minutě po levé straně pronikl na polovinu hostů Mifek, poslal nízký pas do vápna, kde u penalty čekal zcela osamocený Toth, míč se nakonec dostal až k Brašnovi, který z otočky přehodil staňkovského brankáře – 3:1.

Hosté burcováni trenérem Kucharičem nesložili ani za takového stavu zbraně a téměř po rozehrání se dostali k přímému kopu, z něhož Janka tvrdou střelou vyzkoušel pozornost brankáře. Až ve zbývající čtvrthodině zápasu Klenčí získalo převahu a kontrolovalo hru. Ta s přibývajícím časem nabírala na tvrdosti. Po žlutou kartou oceněném faulu Psutky v 76. minutě hosté bleskově rozehráli, Dolejš pronikl zleva podél brankové čáry až do vápna, našel volného Rejthara, ale ten ze čtyř metrů trefil jen brankáře a dorážka skončila vedle branky. Na druhé straně deset minut před koncem Mifek rozehrál roh, šikovně jej zatočil za přední tyč do brány, a Jánský měl co dělat, aby situaci zachránil. V poslední minutě utkání mohl výhru pečetit Řezníček, ale mířil těsně nad břevno.

Klenčí: Sokol – Řezníček J., Holar, Osvald, Vejmelka, Řezníček P. – Čech, Macht (Psutka), Toth (Čipera) – Brašna, Mifek
Staňkov: Jánský – Bukovský, Brož, Dolejš – Janka, Hrdina, Zahoř, Bauer, Bozděch – Rejthar, Fillinger.