Klenčí B – Česká Kubice 3:1 (1:1)
Od prvních chvil zápasu se začala projevovat zmíněná zkušenost domácích hráčů, výborně si vedl nejmladší hráč na hřišti, klenečský útočník Tomáš Čipera, který dělal nemalé starosti oběma kubickým bekům. Do vedení však šli hosté, když nikdo z obránců nebyl důrazný při bránění rohového kopu – 0:1. Poté domácí zvýšili aktivitu a ta brzy nesla ovoce. Hojda byl ve vápně sražen a exekuce nařízené penalty se zhostil nejlepší střelec klenečské rezervy Zábranský, který překonal brankáře Hlavsu – 1:1. Do konce první půle na druhé straně stihl Veber zlikvidovat ještě samostatný průnik českokubického útočníka.

Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí. V 50. minutě propálil Hojda z velkého úhlu brankáře hostí a otočil stav utkání – 2:1. Kubičtí se však nevzdávali a při občasných zaváháních obrany Klenčí se dostávali do šancí, které však buď skončily vedle branky, nebo je likvidoval Veber. S blížící se šedesátou minutou zvýšil vedení domácích Smazal, kdy neuspěchal zakončení a vychutnal si vyběhnuvšího Hlavsu.

Zbylou půlhodinu byl na hřišti k vidění boj. I když na zápas byli delegováni tři rozhodčí a hra byla velice tvrdá, „žlutilo“ se poskrovnu. Deset minut před koncem utkání si diváci vyžádali skandováním příchod hrajícího prezidenta klubu Miroslava Pajmy. Každý jeho následný kontakt s míčem byl odměněn ovacemi. A tak se i přes konečnou větší aktivitu hostí s výsledkem už nic nestalo a Klenčí prodloužilo svoji sérii čtyř zápasů bez porážky.

Trenér Klenčí Miroslav Novák mohl být určitě s výsledkem spokojen. „Děkuji klukům za to, jak dneska makali. Konečně jsme se odpoutali ode dna tabulky a v naší vítězné sérii bychom chtěli pokračovat i o víkendu v Chodské Lhotě,“ uvedl po zápase spokojený Novák.