Klenčí B – Mrákov B 2:0 (1:0)
Pro Klenčí začalo utkání skvěle. Na přelomu první a druhé minuty rozehrál přímý kop po faulu Macht, brankář a trenér Mrákova B Jarina křikl na spoluhráče, že centr mířící na branku má, avšak míč podběhl a ten skončil v síti – 1:0. V 15. minutě měl na kopačce vyrovnání Olbert, ale Sokol pádem jeho pokus zmařil. Na druhé straně příležitost promarnil Zábranský po zpětné nahrávce od Totha a za malou chvíli tentýž hráč běžel sám na branku po špatné rozehrávce zadáků hostů, ale nezakončil přesně. Přestože Mrákovští měli míč více na kopačkách, jejich přechod do útoku nebyl konstruktivní, jako u hráčů Klenčí. S blížícím se závěrem poločasu měl další šanci Olbert, ale Sokola nepřelstil. Nakonec se ještě do šance řítil předstoper Klenčí Řezníček, byl však dostižen obráncem.

Do druhé půle provedl manažer Klenčí Miroslav Novák hned tři změny. Za to by asi od svého vzoru, manažera Tottenhamu Harryho Redknappa, pochválen nebyl, ale herní projev domácích to nepoznamenalo. S přibývajícím časem rostla chuť hostů s výsledkem něco udělat, ale i nervozita. Střelou z dálky se prezentoval Němec, ale umístěný a prudký pokus Sokol zneškodnil. Čas od 60. do 75. minuty zcela ovládli hosté, ale domácí obrana tlak s obtížemi přestála. Pak se však po straně vřítil do vápna hostů Polonyi, jeho zpětná přihrávka prolétla až na zadní tyč, kde stál osamocený Malár a ten poslal míč snadno do brány – 2:0. O chvíli později obdržel druhou žlutou kartu Olbert po zbytečném faulu na půlce hřiště a naděje hostů na zvrat vzaly za své. Na konci měl ještě tutovku mladší z bratrů Řezníčkových Petr, ale nastřelil vybíhajícího Jarinu.