Sokol Hlohová – FK Staňkov C 8:3 (5:2)
Domácí vedli už od 6. minuty si na centr Hrdiny naběhl na hranici vápna Beran a střelou pod břevno otevřel skóre – 1:0. O minutu později se domácí radovali znovu. Vacík přihrál Zavadilovi, ale ten si netroufl přes dva hráče projít do vápna a míč vrátil na velkém vápně Beranovi, jehož střela z hranice vápna se odrazila od břevna za brankovou čáru 2:0. Staňkov snížil v 16. minutě, když se střelou z přímého kopu k tyči trefil Kolář – 2:1.

Hosté poté poprvé a naposled v zápase začali tlačit. Jejich tlak však paradoxně vyústil v další branku domácích. Ve 26. minutě střelu Hrdiny sice vyrážel brankář robinzonádou, ale dobíhající Zavadil z dorážky míč uklidil do branky – 3:1. Ve 33. minutě pronikl domácí Zahrádka až do vápna hostí, kde byl faulován Hulinou a následnou penaltu s přehledem proměnil domácí brankář Šobor – 4:1. Ve 37. minutě už to bylo o čtyři branky. Po centru Berana mířil nechytatelnou hlavičkou do šibenice Hrdina – 5:1. Hosté se dočkali další branky pět minut před koncem. Šobor se snažil v pádu zachytit míč, ten mu proklouzl pod rukama, a dobíhající Kolář vstřelil svůj druhý gól – 5:2. Ve stejné minutě nastřelil hlohovský Homolka z dálky tyč.

Ve 49. minutě Zahoř nastřelil tyč, míč se dostal k Vacíkovi, který ho přihrál znovu Zahořovi, který střelou k tyči nedal staňkovského brankáři šanci – 6:2. Po této brance hosté vyměnili brankáře, do brány se postavil Wágner. Ale i on byl překonán. V 61. minutě zahrával domácí Vacík roh, staňkovští odvrátili jeho střelu znovu jen k němu, následoval lob do vápna a dobíhající Zavadil střelou z první rozvlnil síť za Wágnerem – 7:2.

V 70. minutě se domácí znovu rozhodli nechat vyniknout svého brankáře. Po faulu Vacíka na jednoho z hráčů hostí se kopala penalta, kterou Šobor robinzonádou chytil. V 71. minutě nebyla pro sporný ofsajd uznána branka domácímu kapitánovi Multrusovi. V 82. minutě po pasu Hrdiny vstřelil J. Vacík okolo padajícího brankáře osmou branku svého týmu – 8:2. Konečnou podobu výsledku dal tři minuty před koncem po rychlém útoku hostí osamocený Hulina střelou do šibenice – 8:3.

„S výsledkem utkání jsem spokojen, kluci makali a po dlouhé době jsem viděl pohledný fotbal z obou stran. Jen mě mrzí, že v druhém poločase naše snaha poněkud ochabla, už jsme se tolik nevraceli a hosté se tak místy tlačili do našeho vápna. S výsledky z podzimu jsem spokojen, rádi bychom skončili do třetího místa tabulky. Jaké budou naše ambice, ukáží první tři zápasy na jaře.“ řekl po utkání Jiří Šimka, hrající trenér Hlohové.

Sokol Hlohová: Šobor - Zahrádka, Multrus, Steinbach, Šimka - Hrdina, Zahoř, Vacík, Beran - Homolka, Zavadil (67. Houška). Autor: Jan Zavadil