Jiskra Domažlice - Doubravka 0:1(0:0)
Bojovné a vyrovnané utkání začalo s padesáti minutovým spožděním kvůli telefonicky avizovanému pozdnímu příjezdu hostí. Domácí měli zpočátku mírnou převahu. Zejména po standardních situacích si vytvořili několik závarů před brankou hostů, bohužel chyběl větší důraz v koncovce a hosté vše i s trochou štěstí vyřešili. Poté se hra vyrovnala, také hosté si vytvořili šance, ale rovněž bez úspěchu v koncovce.

I druhý poločas se odehrával ve stejném duchu. Senco se poté prosadilo po rohovém kopu, kdy míč prolétl malým pokutovým územím a na zadní tyči nikým neatakovaný hráč bez problému uklidil míč do sítě. Domáci po obdrženém gólu zvýšili aktivitu a důraz, vytvořili si několik šancí, ale vyrovnat se jim už bohužel nepodařilo. V utkáni tak vyhrál šťastnější tým.

Domažličanům patří v tabulce pátá příčka, na čtvrté Horažďovice ztrácejí čtyři body.

Domažlice st. dorost: Čapský - Šimůnek, Kalný, Malík, Strnad - Lešek, Kubr, Gust, Schwarz (Stróž) - Čadek, Socha (Kneblík). Trenéři: Steinbrücker, Forro.

Jiskra Domažlice - Doubravka 3:2 (2:1)
Zápas mladších dorostenců začali hosté velmi dobře a dvacet minut nepustili domácí Jiskru do hry. Ta se jen bránila, někdy pouze za cenu odkopnutých balonů. Doubravka se také po zásluze dostala do vedení. Paradoxně až po zranění Šimůnka, kdy Jiskra hrála o deseti (nebyla náhrada), se jí podařilo hru vyrovnat a také otočit skóre. Nejprve se z dvaceti metrů trefil Dvořák a před koncem poločasu po pěkném centru Stróže otočil Strnad na 2:1 ve prospěch Domažlic.

I ve druhém poločase mělo Senco optickou převahu, ale pozorná obrana domácích je do šancí nepustila. Naopak po rychle rozehraném autovém vhazování překonal brankáře hostů Buršík potřetí. Hosté stačili dvě minuty před koncem pouze snížit a v nastaveném čase se vehementně leč marně dožadovali pokutového kopu po střetu ve velkém vápně Jiskry.

Mladší dorost Domažlic je v tabulce osmičlenné soutěže na páté příčce.

Domažlice ml. dorost: Krutina - Šimůnek (41´ Konrády), Dvořák, Škoda, Vlček - Kohout, Stróž, Buršík, Strnad - Kneblík, Nechoďdomů. Trenér: Forro F.
Obě utkání odřídila trojice sudích Hájek, Bina, Pohančeník. V sobotu 22. října se oba dorostenecké týmy Jiskry utkají ve Vejprnicích se soupeři z SK Slavia.