Sparta Dl. Újezd - Tatran Chodov 3:2 (1:0)
Hned v úvodu měli domácí šanci, ale Bukva místo střely váhal, kličkoval a hosté nebezpečí odvrátili. Hosté pohrozili střelou z dálky a poté slabě zakončoval Jindra Pfeifer. Na druhé straně pokus tísněného Kabourka vyrazil gólman Tatranu Staviarský s námahou na roh. Pak na delší dobu převzali iniciativu hosté. Až ve 21. minutě domácí kapitán Zeman trefil z 25 metrů břevno, míč se odrazil k Houdovi a ten z ofsajdu neodmávaného hostujícím pomezním poslal Spartu do vedení - 1:0. Ani obdržený gól Tatran nezlomil, jeho hráči byli nadále nebezpeční a brzy těsné vedení domácích zachraňoval skluzem Švábek. V závěru první půle mířil těsně vedle Kasalovy branky Pfeifer, Svobodovu střelu obránci tečovali mimo.

Druhou půli začala tlakem Sparta. Gól ale asi po deseti minutách hry vstřelil Chodov. Jindra Pfeifer zahrál rohový kop a jeho bratr Jan hlavou vyrovnal - 1:1. Domácí hráli do plných, tlačili se středem, kde naráželi na hradbu těl ve žlutých dresech. V 66. minutě se jim povedla pěkná akce a Kabourek přivedl sparťany do vedení - 2:1. Vzápětí vyzkoušeli pozornost Kasala hosté a ten s námahou vyrazil na roh. V 77. minutě domácí zbytečně faulovali před vlastním pokutovým územím. Hosté zahráli trestný kop z ´půlkruhu´ perfektně, střelou přes zeď do šibenice srovnali - 2:2.

Sparta se dál utápěla v kombinaci a akce končily většinou před vápnem Tatranu. Šest minut před koncem rozhodl o plném bodovém zisku domácích střídající Bydžovský, který svojí slabší levačkou zaskočil všechny - 3:2. To už na hřišti nebyl Jan Pfeifer, jenž hřiště opustil na nosítkách. V nervózním závěru střílel domácí Zeman a po něm opět Bydžovský, ale stav zůstal nezměněn. Chodov sice domácí zatlačil, ale akci ze závaru po rohovém kopu v poslední minutě sudí zastavil pro ofsjad, když přehlédl dva obránce v brance.

„Soupeř využil z minima maximum. Často zastavoval naše v osmi lidech, to se těžko prosazuje. Když už jsme vedli, tak jsme vyrobili zbytečný faul. Hosté z trestného kopu srovnali skóre,“ shrnul dojmy po zápase trenér domácích Pavel Smolák.

„Přestože jsem musel zcela překopat sestavu, byli jsme domácím rovnocenným soupeřem a kluci podali výkon, za který na sebe mohou být hrdí. Kapic nastoupil se sebezapřením a musel být střídán. Pak nebyl odpískán faul na Honzu Pfeifera, ten špatně došlápl a poranil si vazy v koleni. Za něj šel do hry Konop. Víc hráčů jsem k dispozici neměl,“ uvedl trenér Chodova Jan Gibfried, který přes porážku byl na svoje svěřence hrdý.

Sparta Dl. Újezd: Kasal - Sňozík, Kabourek, Houda ( 89. Pavel Hobza), Švábek, Zeman, Hutta, Roháč, Stoklasa, J. Bukva (79. Bydžovský), Petr Hobza.
Tatran Chodov: Staviarský - Štrincl, Chmelík, Veselý, Jan Pfeifer (70. Kapic) – Hála, Paidar, Kuboušek (80. Konop), Kobes ml. – Jind. Pfeifer, Svoboda.
Rozhodčí: Kříž. ŽK: 2:1. Diváci: 80.