Divize: Čížovští loupili na západě Čech

Rokycany – V předposledním 14. kole fotbalové divize se tým Čížové představil na západě Čech.

16.11.2011

Čížovský Petr Jindřich (na snímku vpravo) vstřelil v divizním utkání proti Rokycanům dva góly a podílel se tak na výhře svého týmu v poměru 4:1. Foto: Jan Škrle

FC ROKYCANY – SOKOL ČÍŽOVÁ 1:4 (0:3)

Jihočeši uštědřili soupeři druhou prohru na domácím trávníku. Zápas začala obě mužstva bez respektu. První příležitost měli v 5. min. ze standardní situace po soupeřově faulu domácí, Tobrmanovu střelu však hosté bez problému přežili.

V 9. min. zatáhl útok po levé straně Hora a následný centr Bendy poslal Kučera neomylně za záda brankáře Vilda – 0:1.

V 16. min. sudí opět nabídl domácímu kapitánovi Herejtovi přímý kop, ale ten tuto příležitost rovněž nevyužil. Za dvě minuty ho napodobil čížovský Gögh, který jen trefil prvního branícího hráče.

Ve 21. a 23. min. další nabídnuté standardky Tobrman ani Kocour nevyužili. Za tři minuty už se hosté radovali podruhé: Moravec našel před brankou Jindřicha a bylo to 0:2.

V poslední minutě úvodního poločasu Čížovští opět předvedli jednu ze svých fotbalových akcí, kdy míč šel po ose Kunt – Benda a Moravec ji přetavil v další branku – 0:3.

Po přestávce ještě chtěli Rokycanští s výsledkem něco udělat, jenže hosté tentokrát působili jako dobře sehraný orchestr, a co bylo falešné, to svými zákroky vyladil výborný Drápela v brance.

Hosté mohli ve druhém poločase svoje vedení ještě navýšit, Jindřich i Kunt ale své šance zahodili. Domácím se v 59. min. po rohovém kopu podařilo hlavičkou Černého snížit na 1:3.

Nic dalšího jim už hosté nedovolili a v 88. min. Jindřich svou druhou brankou v zápase stanovil konečnou podobu výsledku – 1:4. Čížovští chtějí cenné vítězství potvrdit tuto sobotu doma v jihočeském derby s Českým Krumlovem.

Branky: 59. Černý – 27. a 88. Jindřich, 9. Kučera, 45. Moravec. ŽK 1:3 (Kubík – Jaroušek, Moravec, Šácha), rozhodčí Bacík – Hrabovský, Paták, 150 diváků. Sestavy mužstev:

Rokycany: Vild – Scheinherr, Vaníček, Hereit, F. Procházka (46. Vaščák) – Kubík, J. Procházka, Jedlička, Světlík – Černý, Kocour (76. Šíša). Trenér Pavel Aubrecht.

Čížová: Drápela – Jaroušek, Šácha, Mrkáček, Hora (88. Souhrada) – Kučera, Gögh, Moravec (74. Maťha), Kunt, Benda – Jindřich. Trenér Alexandr Fečo.

16.11.2011 VSTUP DO DISKUSE

Křišťálová Lupa 2017

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Ilustrační snímky z pořadu Malé lásky
15

Pusťte si televizi. Rodí tam Plzeňanky

Veteránistům z Loučimi, Kdyně i Domažlic se letos dařilo

Babylon – Při vyhlašování výsledků 43. ročníku Jízdy spolehlivosti historických vozidel zazněla také několikrát jména účastníků z Domažlicka.

Viktoria letí na Kypr. Pro postup?

Čtvrteční odveta play-off začíná v Larnace v 18.00 hodin SEČ.

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

Staňkov se ocitne pod dohledem kamer

Staňkov – Vedení Staňkova se rozhodlo zvýšit bezpečnost ve městě instalací nového kamerového systému.