Slavoj Koloveč – Marila Votice 2:1 (0:1)
Domácí ve snaze odčinit blamáž z utkání s nováčkem v Krumlově začali aktivně a jejich tlak postupně narůstal. Hosté zahrozili po centru Mareše, ale Pilík nestihl míč umístit a Walterovu ránu Bojčuk kryl. Na druhé straně ustavičně zaměstnávali obranu i gólmana Votic zejména Došlý s Kožíškem, ale jejich zakončení bylo žalostné. V 27. minutě Došlý přihrál Bereczkému do sóla, ten šel na branku, jenže trefil pouze ležícího gólmana hostů. V závěru poločasu Votičtí předvedli dva rychlé brejky. První zatáhl po straně Bareš, který našel centrem Viskupa před brankou, ale Bojčuk jeho hlavičku zázračně vyrazil. Vzápětí se z chyby domácích v útoku zrodil další brejk hostů, při něm už Jurdík uklidil Marešův centr do sítě – 0:1.

Ve druhé půli se hrálo převážně na polovině hostů, kteří se k ohrožení Bojčuka dostávali ojediněle. Domácí zúročili svůj tlak v 72. minutě, kdy Došlý po kombinaci Doška s Linhartem přihrál kolmicí Bereczkému a ten placírkou k tyči překonal jinak výtečného Nováka – 1:1. Domácí se dostali na koně, hosté kontrovali průnikem Mareše, ten ale proti Bojčukovi přestřelil. Poté se hra přiostřila, na obou stranách byly k vidění zákroky na hranici pravidel, častokrát ale spíše až za ní. Pět minut před koncem zápasu hosté drtivému tlaku Slavoje neodolali. Došek nacentroval do vápna, Došlý viděl nabíhajícího Duchoně a ten prostřelil vše před sebou – 2:1. Domácí ani poté nepolevili a zápas v pohodě dovedli k vítěznému konci.

Slavoj Koloveč: Bojčuk – Došek, Duben, Černý, Puchmertl – Linhart (80. Kadlec), Baxa (67. Duchoň), Brož, Bereczký – Došlý, Kožíšek. Trenér: Roman Vyleta.
Marila Votice: Novák – Čupr, Faitl, Andrejevič, Djuketič (82. Kvída) – Mareš (85. Haas), Walter, Pilík, Bareš (75. Šorna) - Viskup, Jurdík. Trenér: Ivan Pihávek. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: 5:3. Diváci: 290.