V duelu s Roudnicí se do svého soupeře zakousla od úvodních minut a na rozdíl od posledních utkání se jí dařilo i střelecky. Po necelých deseti minutách hry otevřel skóre Krmenčík, za chvíli zvýšil Kůžel na rozdíl dvou gólů a přestože hosté snížili, po dalším zásahu Kůžela šel plzeňský tým do kabin s dvoubrankovým náskokem. Po obrátce Roudnice stačila opět jen snížit.

Domažlický nováček po třech výhrách v řadě tentokrát výsledkově neuspěl v Kunicích a odvezl si jednobrankovou porážku.

Více podrobností z utkání v pátečním vydání Domažlického deníku.

ČFL – 17. kolo: Viktoria Plzeň B – Roudnice 3:2 (3:1, 9. Krmenčík, 13. a 31. Kůžel – 18. Adiei, 76. Vobořil). Kunice – Domažlice 2:1 (0:0, 48. Marek, 63. M. Lička – 68. Kovařík)

Výsledky dalších zápasů: Písek – Letohrad 0:0, Mladá Boleslav B – Chomutov 12:1 (6:1), Pardubice – Vltavín 4:0 (2:0), Králův Dvůr – Chrudim 1:3 (1:1), Ovčáry – Kladno 5:3 (4:0), Karlovy Vary – Česká Lípa 1:0 (1:0), Hlavice – Liberec B 3:0 (3:0).