FC Slovan Liberec B vs. FK Pardubice 1:0 (0:0)
Už ve 4. minutě měli domácí první šanci, když Beneš unikl po levé straně a gólman hostí vyrazil jeho střelu nohou. Pak dvakrát zahrozily Pardubice. Po pravé straně pronikl do vápna Přibyl, ale místo nahrávky na volného spoluhráče zvolil střelu z úhlu a brankář Slovanu Kovář si bližší tyč pohlídal. Ve 35. minutě měli domácí pořádný kus štěstí, když Přibyl tentokrát přihrával, ale zcela volný Fikejz překopl odkrytou bránu.

Osm minut po změně stran se před Kováře dostal střídající Petrus, ovšem mířil vedle. Tentýž hráč pak pálil ze 14 metrů, ale Kovář byl na místě a střelu chytil.

V 62. minutě se do obrovské šance naopak dostali Liberečtí – Beneš převzal za obranou míč, obešel gólmana, ale bek Tischler jeho pokus vykopl z prázdné brány.

V 71. minutě měl třetí velkou šanci pardubický Petrus, který běžel po zbytečné ztrátě Slovanu sám na Kováře, ale ten jeho sólo vykryl.

Rozhodnutí o výsledku přišlo v 84. minutě, kdy po faulu na Suka centroval z trestného kopu ze strany sedmnáctiletý Drobílek a Beneš hlavou skóroval - 1:0.

FC Slovan Liberec B: Kovář - Bína, Patka, Kelič, Beníšek - Krystan, Suk, Daniel (57. Rybanský), Drobílek - Kmoníček (62. Lukes), Beneš.

Trenér Jaroslav Vodička: „Samozřejmě mě těší, že jsme dokázali porazit druhý tým tabulky. Už den předtím jsem na tréninku cítil, že mužstvo má šťávu a odhodlání ukončit tu sérii pěti porážek. Myslím, že naše jednogólové vítězství odpovídá průběhu zápasu. Hlavně po přestávce nás podržel brankář Kovář a celkově nás náš bojovný výkon přivedl k vítězství, to nasazení mě moc těší. A musím mít jen slova chvály pro ty naše mladé dorostence, výborně hráli Patka, Drobílek i Beníšek. Zaslouží pochvalu.“