Týden staré zaváhání v Tachově v sobotu na svém hřišti napravili fotbalisté Jiskry Domažlice, když v přímém souboji o druhou příčku krajského přeboru porazili plzeňský Rapid. A protože tentokrát pro změnu zaváhalo vedoucí Město Touškov (remízou s Přešticemi), ztrácí Domažličané na první příčku opět jen jediný bod.

Jiskra Domažlice– Rapid Plzeň 4:2 (1:1)

Domácí již tradičně začali s velkou chutí a už v páté minutě z přímého kopu zahrozil Šámal. I pak měli územní převahu, ale vážnější šanci si vytvořili až v 18. minutě, a hned gólovou. Důrazný Martin Šot si pohrál s obráncem a obhodil bezmocného gólmana Štrunce. Protesty hostů, že byl v ofsdajdu, byly zcela bezpředmětné. Domažličané nepolevili a do šancí dostávali hlavně Šot a Strejc. Při jedné z nich Šot opět překonal brankáře, míči do cesty se ale postavila tyč. Hosté odpověděli až ve 39. minutě. Po kombinaci s Jílkem se prosadil Hucl. Vzápětí se domažlický gólman Mleziva nechal pro zranění vystřídat Pejsarem. Po krátkém zdržení tak zápas dospěl k remízovému poločasu.

Ten druhý pak slušně zaplněné Střelnici nabídl atraktivní podívanou se spoustou šancí a čtyři góly. V 60. minutě se po Mifkově přiťuknutí prosadil podruhé Šot. O čtyři minut později si na Šotův rohový kop naběhl Tesař a hlavičku umístil ke vzdálenější tyči – 3:1. V 71. minutě si potlesk vysloužil i gólman Pejsar, který krásnou ´robinzonádou´ vytáhl Huclovu ránu zpoza zdi. Na druhé straně se podobně vydařenou střelou opět připomněl Šot. Ale gól oslavil až v 77. minutě Schötterl, který své sólo zakončil střelou z hranice šestnáctky. Konečnou podobu výsledku ale dal hostující Korda, když v 85. minutě překonal Pejsara střelou do tyče a do branky. O pouhou minutu později byl ale štastný střelec za faul vyloučen.

Domažlice – Mleziva (42. Pejsar) – Strejc, Tesař, Janeček (75. Kohout), Rejthar – Černý, Šámal, Mifek, Mach – M.Šot (80. Kubica), Schötterl. Trenér Moravec, vedoucí mužstva Hendrych.
Rozhodčí: Čermák – Kafka, Krutina, delegát Ardeleanu. ŽK 2:3, ČK 0:1 (86. Korda). 300 diváků.