1. FC H. Týn – SK Kdyně 1920 3 :0 (1:0)
Kvůli několikadenním dešťům se hrálo na umělce Městského stadionu v Masarykově ulici a jiný povrch se na výkonu obou týmů podepsal. Kdyně celou první půli dokazovala, že proti Týnu umí a výsledkem byla vyrovnaná partie. V 8. minutě se ocitl kapitán hostí Forst osamocen na vápně, ale míč netrefil dobře. Na druhé straně se do několika příležitostí dostal aktivní Kotlan, vedení domácím zajistil Schuh střelou z první po centru Kotlana.

Ve druhé půli začal být vidět domácí Anderle, několika průniky se předvedl obránce Švehla. Šance se střídaly na obou stranách, nebezpečnější však bylo 1. FC, zvláště po příchodu Ehrlicha. Od 36. minuty tlak Týna sílil, první průnik soupeře do vápna kdyňští zadáci hasili ostrým zákrokem, druhý na Anderleho už sudí Kopejtko pískl a nařízenou penaltu domácí Touš, byť gólman Horáček vystihl směr, proměnil – 2:0. Hosté poté ve snaze snížit otevřeli hru a nakonec inkasovali potřetí, když si na přihrávku do uličky naběhl Jakub Šot – 3:0.

Závěrečným hvizdem odstartovaly na hřišti a poté i na společné večeři oslavy postupu dalšího z týnských fotbalových klubů.

„Spoléhali jsme se na hru ze zajištěné obrany. Chtěli jsme zahustit střed hřiště, aby nás soupeř nepřehrál, proto hrál Karel Forst zataženého útočníka. Tahle taktika nám dlouho vycházela, ale po druhé brance jsme otevřeli hru a soupeř dal třetí branku,“ uvedl po zápase trenér Kdyně Jiří Tomajer. Soupeři pogratuloval k postupu. „Myslím, že jsou právem první. Honza Šot na postu stopera a Jakub Šot opět byli vidět. Za nás to vzadu dobře zametal Jirka Šmejkal,“ dodal Tomajer.

SK Kdyně 1920: Horáček – Suchý, Hula, Šmejkal, Miklič – Mathauser, Petr Forst, Výškrabka, Fait – Vlček, Karel Forst. Trenér: J. Tomajer.

1. FC H. Týn: Vacík – Bulička, Schuh, Jan Šot, Švehla – Wolf, Anderle, Šimka, Touš – Jakub Šot, Kotlan. Trenér: Š. Hirschl.