V prvním utkání si domažlický výběr toho nejlepšího ze všech generací poradil až po těžkém boji s bojovným Eslarnem, v jehož barvách nastoupili tři krajánci, a vyhrál 3:0 brankami Leška, Roberta Vágnera a Majora juniora.

Ve finále Jiskra celkem hladce přehrála Schönseener Land, kdy o výsledku bylo rozhodnuto už v průběhu prvního poločasu, kdy Jiskra vyzpovídala obranu soupeře hned pětkrát a druhá půle se už jen dohrávala v přátelském duchu a finále skončilo výhrou borců z chodské metropole 7:1, a to dvěma brankami Pyrky a Krakeše a po jedné přidali Lešek, Vágner a Houdek, který si na druhý poločas vyměnil role s forvardem Vágnerem!

Při poturnajovém posezení v pivním stanu za doprovodu řízné bavorské dechovky převzal Jaroslav Krakeš cenu nejen za první místo Jiskry v turnaji, ale i za nejtvrdší střelu turnaje, která mu byla naměřena při „jedovatou levačkou" zahrávaném přímém kopu. Ještě teď kroutí většina diváků hlavou, jak je možné, že si taková pumelice nenašla cestu do sítě soupeřovy svatyně!

„Jiskrácké" nadšení z účasti na turnaji vyjádřil nejlépe gólman a novopečený kanonýr Dan Houdek: „Já ten turnaj fakt žeru, jsem plně nasáklý tou pozitivní atmosférou!" Druhým dechem vyjádřil i svůj vztah k zemi na druhé straně hranice: „Silnice jsou tu fakt parádní, krásný baráky a všechno tu funguje, jak má, ale vůbec se mi tu nelíbí!"

All Stars Jiskry Domažlice: Houdek – Pavlíček, Major, Waldmann, Janeček – Pyrka, Vízner, Vágner, Krakeš – Lešek, Malý. Střídal Major junior, v záloze byli připraveni Wolf a ´blitz-eso´ Svoboda.⋌(maj)