SG Luby – SG Jiskra 4:4 (1:4)
Lubští udeřili hned z kraje prvé půle a šli do vedení brejkovou brankou rychlonohého forvarda dosahujícího, ač se to zdá neuvěřitelné ba nemožné, rychlostních parametrů ofenzivního klenotu Chodů, Ládi Motorky! Pak ale převzala kontrolu zápasu do svých rukou středová formace hostí dirigovaná multitalentem století Zdeňkem ´Zizu´ Krumlem a nabízela desátému sportovci okresu Liboru ´Berrymu´ Bočanovi tutovku za tutovkou jako na běžícím pásu. Hrotová ikona Jiskry tímto nepohrdla a brzy zkompletovala hattrick, jenže tím se střelecká potence Domažličanů jaksi vyčerpala a pak začal festival zahozených šancí podobný tomu, který předváděli před týdnem v tréninkovém mači na újezdském San Siru!

Druhé dějství začalo opět tlakem hostů a první čtvrthodinku se domácí míčoví kouzelníci nedostali téměř ani na soupeřovu polovinu výborně připraveného pažitu, natož k bezprostřednímu ohrožení strážce svatyně hostí!

Selanku defenzivy přeťal jako blesk z čistého nebe pokus domácího borce z dobrých pětadvaceti metrů, při němž plachtící a padající ´jaboulani´ a-la Cristiano Ronaldo prošel mezi prsty lelkujícího Rybára!

Po zranění ofenzivního a házenkářského zázraku Šťastného však bylo ještě hůř a domácím borcům se přes pravou, hostujícím záložníkem často za účelem výletů po celém prostoru hřiště opouštěnou stranu, dařilo překonávat ztraceným sebevědomím naleptanou defenzívu a nakonec vybojovali i onen vytoužený bod!

První hvězdou mohl být Bočan za výkon v první půli, ale propadákem v druhé by zasloužil palec dolů. Tento hodnotící symbol ale nakonec získal šéf jednočlenného realizačního týmu staré gardy Jiskry náčelník Brichcín, který za stavu 2:4 opustil stanoviště a šel se, ač nehrál, sprchovat a když přišel rozpařen jako Fin ze sauny, nevěřil vlastním očím ani uším, co dokázalo pár minut jím nekoučované mužstvo za jeho nepřítomnosti spáchat.

SG Jiskra Domažlice: Rybár P. – Pavlíček, Šťastný, Major, Dufek – Kuželka, Rejthar, Kruml Z., Vlček – Csulák, Bočan. ⋌(maj)