V Klatovech totiž látají četné díry v kádru. Kouče Vašicu střídá sušický Jiří Jakš (Dlouhá Ves – I. B třída), bavorský Vilzing B zlákal nejlepšího střelce Hanzlíka, do Běšin se vrací kapitán Vítovec. Loučí se i plzeňští Dytrt, Beke a Moravec. Ztráty mají zacelit Blažek z Těšína, Lužný z Německa a hráči z nižších soutěží (Hlaváč z Velkých Hydčic, Páleník z Dlouhé Vsi a Šmejkal ze Kdyně).

Slavoj Koloveč – SK Klatovy 6:3 (5:1)
Tomáš Došek je po operaci, jeho bratr Lukáš na dovolené, na hřišti se neobjevil ještě ani Šimr z ex-divizního Chrástu. I bez nich ale Slavoj ukázal sílu. Do vedení šel v 11. minutě, kdy Milota vybídl ke skórování Rejthara. O tři minuty později Černohorský při přímém kopu Kolovče zahanbil ex-domažlického brankáře Lorence – 2:0. Po půlhodině vymyslel další gólovku Kolovče Šinál, který poslal na zteč Lucáka. Ten centrem na zadní tyč našel Šperla – 3:0. Hosté kontrovali trefou Kadlece. Po hazardu gólmana Fillingera mohli dokonce snížit na rozdíl jediné branky, ale nestalo se. Naopak Milota zužitkoval další přímý kop a na poločasových 5:1 pro Slavoj upravil ve 40. minutě Pavlík.

Do druhé půle Klatovy prostřídaly, v bráně stanul Vladimír Horáček získaný na junior start ze Kdyně. A ten se v 65. minutě vyznamenal při šanci Rejthara. V 75. minutě musel sudí Kastl podruhé sáhnout do kapsičky pro žlutou kartu, aby ji zblízka ukázal příliš říznému Cihlářovi (Horažďovice, SRN, Domažlice). Domácí pak ale pykali za příliš úzký kádr M. Fillingera vyřadil výron a ani Tesař po operaci třísel ještě není ´ukutý z kamene a železa´ jako dříve. Hosté zrychlili kombinaci a domácí často hořeli. V 77. minutě Matějka snížil na 5:2. O tři minuty déle znovu zvýšil vedení Slavoje Pavlík, ale na konečných 6:3 upravil Šmejkal, který je po příchodu ze Kdyně s Matějkou nejlepším střelcem Klatov. Skóroval i o pouti v Holýšově.

Slavoj Koloveč A: P. Fillinger – Milota, Bukovský, Tesař, M. Fillinger – Kadlec, Černohorský, Šinál, Rejthar – Šperl, Pavlík. Střídali: Duchoň, Lucák. Trenér: Hirschl.

SK Klatovy 1898: Lorenc – Rendl, Meszároš, Blažek, Veselka, Skala, Janda, Sýkora, Kadlec, Šmejkal, Matějka. Trenéři: Jiří Jakš, Josef Dlesk.

Branky: 11. Rejthar, 14. Černohorský, 29. Šperl, 36. Milota, 40. a 80. Pavlík – 32. Kadlec, 77. Matějka, 90. Šmejkal.
HR: Kastl – Rubáš, Vogeltanz. ŽK: 0:2. Diváků: 60.