Rapid – Holýšov 3:1
„Prvních dvacet minut bylo z naší strany velmi dobrých, vstřelili jsme dvě branky a byli lepším týmem. Pak jsme ale asi z pocitu uspokojení přestali hrát a soupeř snížil. Druhý poločas byl vyrovnaný, Holýšov se snažil, ale naštěstí jsme to byli my, kdo vstřelil rozhodující gól,“ okomentoval duel trenér Rapidu Jaromír Mysliveček.
Poločas: 2:1. Branky: 2. Čupalka, 9. Žák, 77. Daniel Matějka – 38. Trhlík. Rozhodčí: Fillinger. ŽK: 2:2. Diváci: 50.
Rapid Plzeň: Beke – Šindelář, Buček, Hajšman (69. Nový), Do Thanh Tung (81. Tarhaj), Klekner (89. Šimandl), Čupalka, Harmady (72. Gesl), Žák, D. Matějka, Keckstein. Trenér: Jaromír Mysliveček.
Holýšov: Horáček – Zavadil, Trhlík, Valenta (46. Nemček), Baxa, Kaas, Černohorský, Roztočil, Vnouček (80. Panuška), Kraus, Jeniš. Trenér: Štěpán Hirschl.

Lhota – Domažlice B 3:2
„Tři body s tak těžkým soupeřem se vždycky cení. Uspěl tým, který chtěl více vyhrát,“ měl jasno trenér Lhoty Eduard Kubata, jehož tým doma překvapil dalšího z favoritů soutěže.
Poločas: 1:1. Branky: 27. David Křížek, 60. Kotrnoch z penalty, 90+2. Záhrobský – 25. Sova, 56. Čadek. Rozhodčí: Volf. ŽK: 3:3. ČK: 81. T. Korelus (D). Diváci: 120.
Lhota: Böhm – David Křížek (89. Fürbacher), Černý, Horník, Nový, Šroubek, Langer, Kotrnoch (90. Humeník), Záhrobský, Salák, Varga. Trenér: Eduard Kubata.
Domažlice B: Brych – Tomáš Korelus, Buršík, Sova, Vlček, Vísner, Čadek (89. Lešek), Kalný, Bezdička, Waldmann, Lucák. Trenér: Martin Steinbrücker.

Rozvadov – Vejprnice 5:1
„Kvalitní kolektivní výkon. Vejprnice sice více držely míč, ale do šancí jsme je příliš nepouštěli. Své příležitosti jsme naopak dokázali proměnit,“ řekl kapitán Rozvadova Jan Viterna.
Poločas: 2:0. Branky: 20. a 64. Žemlička, 42. Horáček, 48. Roháč, 81. Milan – 68. Lhotka. Rozhodčí: Bureš. ŽK: 0:2. Diváci: 110.
Rozvadov: Rychna – Bronec, Janda (82. Nguyen), Slowik, Štverák, Viterna, Hána (55. Kopáček), Žemlička (73. Milan), Roháč, Horáček (84. Jan Svoboda), Křehlík. Trenér: Martin Bronec.
Vejprnice: Faltus – Havránek, Rada, Kristl, Lhotka, Bárta, Žníšek, Daniel Svoboda (52. Kuhajda), Paul, Kýček (81. Karafiát), R. Křen (62. Bernard). Trenér: Jiří Šámal.

Tachov – Žihle 5:0
„Výsledek je super, ale v prvním poločase hra nebyla ideální. O přestávce jsme si něco řekli a druhá půle už snesla z naší strany přísnější měřítko,“ uvedl hrající kouč vedoucího Tachova Martin Knakal.
Poločas: 1:0. Branky: 28. a 75. Habart, 80. a 83. Bydžovský, 60. Čížek. Rozhodčí: Bína. ŽK: 1:1. Diváci: 200.
Tachov: Houdek – Ruda, Šácha (78. Beneš), Knakal, Habart, Kořínek (82. Landrgott), Vyleta, Blatnický (72. Burda), Tušl, Čížek (68. Bydžovský), Folejtar. Trenér: Martin Knakal.
Žihle: Bláha, Kaľata, Vukliševič, Bulín, Půta, Peterka, Krofta, Otcovský (80. Churavý), Nový, Čapek, Romanovskyy (72. Brož). Trenér: Robert Otcovský.

Nýrsko – Chotíkov 1:1
„Těžký zápas, ve kterém jsme se dostali do vedení ve druhém poločase. Bohužel v závěru jsme udělali minelu, která nás stála vítězství,“ zhodnotil nerozhodnou partii s Chotíkovem smutný trenér domácího Nýrska Karel Kalivoda.
PK: 4:2. Poločas: 0:0. Branky: 56. Lužný – 90. David Míka. Rozhodčí: Šiška. ŽK: 2:2. Diváci: 100.
Nýrsko: Moravec – Kotlan (74. Výtisk, 86. Švůgr), Kohout, Kajínek, T. György, Kalivoda, I. György (82. Valenta), Antonovics (66. Rubáš), Brož, Lužný (90. Pavlík), Kadlec. Trenér: Karel Kalivoda.
Chotíkov: Bejdák – Bříza (46. Schleis), Končal, Kučera, Lopata, David Míka, Martin Míka (71. Kestler), Pechler, Michal Prais, Vojáček (78. Fakan), Zajíček. Trenér: Petr Nykles.

Stříbro – Rokycany 1:5
Domácí fotbalisté doma po třech výhrách poprvé v sezoně ztratili. Hosté si naopak na cizím hřišti připsali v pátém utkání třetí výhru a udrželi se na druhém místě.
Poločas: 0:2. Branky: 79. Demjan – 39. a 86. Vileta, 42. Procházka, 51. Hereit, 65. Trojanec z penalty. Rozhodčí: Homr. ŽK: 1:2. Diváci: 105. Hřiště: UMT.
Stříbro: Dolejš – Zaoral, Korynta, Eliáš, Tůma, Pavlas (46. Pleško), Bůžek, Šimek, Demjan, Mráček, Petrlák (81. Kohut). Trenér: Josef Brouzda.
Rokycany: Špiroch (19. Jevčák) – Filipec, Aubrecht, Hereit, Černý (70. Varga), Kořínek (55. Vitouš), Procházka, Trojanec, Ječmen, Kopečný (66. Ineman), Vileta. Trenér: Robert Vágner.

Sušice – Luby 3:0
„Složitě jsme lepili sestavu, protože se nám zranili dva hráči, ale kluci odvedli dobrý výkon, okořeněný třemi nádhernými góly,“ liboval si bezprostředně po utkání hlavní trenér ex-divizní Sušice Petr Janda.
Poločas: 2:0. Branky: 8. Klíma, 41. Blažek, 90. Hájek. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 2:1. Diváci: 146.
Sušice: Vašák – Kodýdek, Bachroň, Klíma, Varga, Vichr, Hájek, Hubáček (34. Blažek), Hrubec, Brabec, Skála. Trenér: Petr Janda.
Luby: Kalaš – Veselka, Lávička, Voráč, Voráček (69. Irlbek), Kvítek, Šťastný (46. Hosnedl), Raišl, Koželuh, Čížek, Havlovic (86. Blohmann). Trenér: Vladislav Smolík.

Mýto – Horní Bříza 1:1
Souboj nováčků nabídl stovce přihlížejících zajímavou podívanou, kterou musel rozhodnout až penaltový rozstřel. V něm byli úspěšnější domácí fotbalisté, kteří proměnili všech pět pokusů. Hosté z Horní Břízy ale nemusejí být zklamaní – připsali si totiž premiérový bod ze hřiště soupeře.
PK: 5:3. Poločas: 0:0. Branky: 70. Abrt – 68. Chocholatý. Rozhodčí: Křen. ŽK: 1:2. Diváci: 100.
Mýto: Vild – Hackr, Abrt, Brož, Světlík, Veverka (64. Štych), Bejček, Kříž (74. Vonášek), Smitka (82. Hlaváček), Švejda, Lupáč (64. Konopásek). Trenér: Z. Drozda.
Horní Bříza: Schimmer – Sedlecký (63. Jan Paukner), Lavička, Zavadil (90. Macháček), Martin Paukner, Sedlák, Lomoz, Janka, Pavel Chocholatý (82. Zedník), Rous, Kraček (71. Příhoda). Trenér: Martin Löffelman.

16. Mrákov⋌ 8 0 0 0 8 10:27  0

I. A třída, 8. kolo: Kralovice – Žichovice 3:2 (Bulín 2, Lavička – Linhart 2), Nepomuk – Mochtín 2:3 (Mi. Baran, Kozák – Žiak, T. Dolejš, J. Dolejš), Košutka – Bolevec 4:1 (Blažejovský 2, Kovařík, Kalaš – Pelnář), Zruč – Chlumčany 3:2 (Kepka, A. Král, Haidlmayer – Tomášek, Kraus), Křimice – Horažďovice 2:1 (Bezdička 2 – Sova), Mrákov – Černice 2:4 (Stýskal, Rybár – Stoilov 3, Kozák), Bukovec – Rokycany B 5:4 (Vraštil 3, Sluka, Valenta – Spěváček 2, Votava 2), Tlumačov – Svéradice 6:1 (Wolf 3, Bárta 2, Tesař – K. Soukup).

14. Planá⋌ 6 0 2 0 4  6:15  4

I. B třída, 6. kolo – sk. A: Ch. Planá – Bor 5:1 (Chval 3, Plecitý, Ovčačík – Burda), Planá – Klenčí 2:3 (Malý, Lanfranchi – Vojtěch Čech, Mifek, Hromník), Meclov – Bělá n. R. 5:1 (Mareš 2, Čižikov 2, Kubica – Bořil), Kozolupy – Kdyně 3:2 (Čech 2, Sláma – Květoň, Čára), Dl. Újezd – Postřekov 3:0 (Kulíř, L. Gitta, Bizoň), Stráž – H. Týn 0:0 (PK 5:4), Koloveč – Staňkov 1:0 (Bron).

14. Chotěšov⋌ 6 0 2 0 4  7:15  4

Sk. B: Svat. Hrádek – Pačejov 1:0 (J. Brabec ml.), Štěnovice – Klatovy B 2:2 (PK 3:5, Týml, Belan – Lysek, Sýkora), Chanovice – Lhota B 8:2 (Prýmas 2, Polena 2, Petřík, Chalupný, Černohorský, vlastní – Čejka, Humeník), Chotěšov – Přeštice B 1:6 (Braun – Bouc 2, Švarc 2, J. Bešta ml., Skála), Žákava – St. Plzenec 2:2 (PK 3:4, Huňáček, Drugda – P. Brejcha, Kuncendörfer), Hradešice – Vrhaveč 1:0 (vlastní), Vejprnice B – Losiná 3:2 (Motyka, Hora, Bernard – Mádr, Svoboda).

14. Tlučná⋌ 6 0 1 1 4  2:23  3

Sk. C: Zbiroh – Petřín B 2:2 (PK 7:6, Brož 2 – Lisý 2), Kaznějov – Strašice 4:0 (Fedorco 2, Pícl 2), M. Touškov – Mýto B 6:0 (Hauer 3, Bouzek 2, Nosek), Třemošná – Příkosice 2:4 (Čechura, Sudík – Pražák 2, Krajdl, Kulišan), Radnice – Plasy 2:3 (Poláček 2 – Jílek, Randa, Lauko), Raková – Tlučná 7:0 (Běle 2, Bartoš, Vrba, Rottenborn, Smitka, vlastní), Malesice – Volduchy 5:1 (Otýs 2, Kovář, Čečil, Svoboda – Straka).