Senco – Č. Krumlov 2:1
Domácí vyrukovali na soupeře se dvěma útočníky, ale začátek se vydařil Jihočechům. V pádu se trefil Klivanda a hosté se ujali vedení. Inkasovaná branka Senco probudila a začaly přicházet šance na domácí straně. Vyrovnání zařídil navrátilec Ferenc Róth a po pauze obrat dokonal po centru ze strany hlavou střídající Peterka. Následně Doubravka soustředila své síly na obranu a s vypětím všech sil uhájila vítězství.
Poločas: 1:1. Branky: 40. Róth, 62. J. Peterka – 12. Klivanda. Rozhodčí: Krupa. ŽK: 1:2. Diváci: 150.
Senco: Turek – Petrželka (71. Světlík), P. Knakal, Novák, Sýs (57. Stružka) – Skopový, Krejčí, Brabec, Petr (57. J. Peterka) – Róth (78. Künstner), Ungr (83. Morávek). Trenér: Zdeněk Michálek.

Klatovy – Hořovicko 4:2
Mužstvo z Pošumaví zabralo v domácím prostředí a po dobrém výkonu bralo vítězství proti těžkému soupeři. „Jsem rád, že jsme prolomili černou sérii. Odehráli jsme dobrý zápas, Kluci odevzdali na hřišti maximum,“ těšilo trenéra Klatov Milana Dejmka.
Poločas: 1:1. Branky: 45. Lukeš, 46. Pavlovič, 60. Szedmák, 85. Janda – 27. Karvánek, 83. Ansuma. Rozhodčí: Průcha. ŽK: 3:3. Diváci: 200.
Klatovy: Rojík – Dolanský, Janda, Stetsko, Lukeš – Krásný (89. Aizner), Mészáros, Tříska, Pavlovič (90. Sojka), Szedmák (68. Diviš) – Bezděk (79. Kotrba). Trenér: Milan Dejmek.

Přeštice – Březová 3:2
Souboj nováčků přinesl úvodní tlak Březové, nicméně paradoxně přišla první branka na domácí straně po pěkné střele Blahoudka. Hosté ovšem nepolevovali a vyrovnali zásluhou agilního Petra Peterky. Před koncem první části navíc spálili další tutovku. O výsledku zápasu rozhodly dvě chyby v hostující obraně, které Přeštice ze standardních situací nekompromisně potrestaly a získaly cenné tři body.
Poločas: 1:1. Branky: 29. Blahoudek, 59. Přibáň, 69. Štěpán – 33. a 68. P. Peterka. Rozhodčí: Starý. ŽK: 4:2. Diváci: 205.
Přeštice: Šampalík – Zelenka, Duchek, Lecjaks, T. Přibáň – Štěpán, Blahoudek (80. Turek), Zdeněk, Sýkora (62. Fiala), P. Bešta (46. J. Bešta) – Strejček (90. Hrdlička). Trenér: Václav Uzlík.

Petřín – Soběslav 0:3
Další střet noviců se od prvních minut vyvíjel lépe pro Soběslav. Po dvou minutách hry se po centru prosadil s přispěním jednoho z plzeňských obránců Tomáš Mazouch. Domácí sice poté zabrali a celkem měli v utkání více příležitostí, góly ale dávala pouze Soběslav. Hosté byli v koncovce enormně efektivní a prakticky proměnili vše, na co sáhli.
Poločas: 0:2. Branky: 2. Mazouch, 30. Fisher, 51. Vaněk. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 1:1. Diváci: 100.
Petřín: Pfleger – Škarda (46. Brudna), Zoubek, Trojovský, Šulc (46. Šimáně) – Papáček, Lisý, Bendl – Heller (60. Motl), Vohrna, Hartl (60. Hejnal). Trenér: Radek Vodrážka.

16. Přeštice⋌ 6 2 0 0 4  8:13  6

Ostatní výsledky 6. kola: Aritma – Dobříš 2:1 (1:1, 28. Hrabák, 83. Frnoch – 22. Matějka), Jankov – Karlovy Vary 0:2 (0:1, 1. Kalina, 65. Maňák), Sedlčany – M. Roudné 3:4 (1:2, 21. z PK a 83. Brotánek, 74. Němec – 44. Otepka, 45. Holub, 66. Růžička, 75. Píša), Rakovník – Mar. Lázně 2:2, PK 5:4 (0:2, 67. Červený, 81. Pucholt – 28. a 41. Sadílek).