Zápas týmů, které mají patřit ke špičce soutěže, začali aktivněji Klenečtí. Výsledkem jejich snažení ale byla pouze Hromníkova střela sražená na roh. Chodovští po úvodním tlaku soupeře vyrovnali hru, jenže při útočení zapomínali na zadní vrátka. Ta si možná až příliš snadno otevíral klenečský rychlík Vladimír Čech. Když mu po čtvrthodině nechala hostující obrana znovu prostor, pronikl do šestnáctky, kde jej zastavil Doležal jen za cenu faulu, a domácí stoper Psutka nařízenou penaltu nekompromisně proměnil – 1:0.

O dvě minuty později sice chodovští obránci pronikajícího Čecha stínovali, ten přesto stačil přihrát do strany, a volný Hromník propálil Dolhého v brance Tatranu – 2:0. Za dalších deset minut Čech znovu ukličkoval hostující obránce, ale trefil pouze tyč. Chodov se dočkal z první vážnější šance po necelé půlhodině hry, kdy zahrával trestný kop. K odraženému míči se dostal Janek a snížil na 2:1. Gól hosty nabudil, do konce poločasu si vytvořili ještě dvě dobré příležitosti, ale nevyužili ani jednu.

Druhý poločas začal šancí Hromníka, jeho střela však minula branku hostů. Ti byli efektivnější, po pěti minutách hry unikl po straně Cuhra, přihrál před branku, kde Václavovic skóroval – 2:2. Jenže domácí na odpověď nepotřebovali ani celou minutu. Po rozehrání poslal Mifek lobem za obranu na zteč Houdka, který Spartaku znovu vrátil vedení – 3:2.

Chodov se rychle oklepal a snažil se znovu o vyrovnání. Knopp svoji loženku promarnil, ale Chodov zahrával alespoň roh, kdy se přes P. Holara dostal míč k Václavovicovi, který druhým gólem v zápase zadělal na drama – 3:3. Na hřišti i v hledišti se mezi oběma stranami začalo jiskřit. Nejprve se hněvali domácí, když Mifkovi nebyl pro ofsajd uznán gól, poté zuřili hosté, když hlavní sudí dal domácím výhodu trestného kopu, z něhož Psutka a tečující Čech vstřelili rozhodující gól – 4:3.

Chodov se snažil, ale potřetí už vyrovnat nedokázal, neboť se domácím dařilo až do závěečného hvizdu držet míč v bezpečí na soupeřově půlce.

Spartak Klenčí A – Tatran Chodov A 4:3 (2:1)

Branky: 14. Psutka z PK, 16. Hromník, 51. Houdek, 83. Čech – 28. Janek, 50. a 59. Václavovic. Rozhodčí: Kastl – Rada, Chmelík. ŽK: 3:4 (27. Sokol, 74. Mifek, 84. Čech – 41. P. Holar, 47. L. Holar, 56. Lorenz, 67. Václavovic). Diváků: 50.

Klenčí pod Čerchovem: Jero – Psutka, T. Čipera, Hromník, V. Čech, Vl. Čech, M. Čipera (90. J. Mifek), Maslen (57. Smazal), Mifek, Sokol. Trenér: Petr Churý.

Chodov: Dolhý – Doležal (46. L. Holar), Smazal, M. Holar (46. Knopp), Chmelík, D. Lorenz, P. Holar, Janek, M. Lorenz, Hruška, Václavovic (69. Cuhra). Trenér: Libor Měsíček.