Holýšov – Luby 1:1 1:0) na PK 4:3
„Prvních 30 minut se nám povedlo, dostali jsme se do vedení a soupeře přehrávali. Poté jsme ale šli zbytečně do oslabení a museli jsme dohrávat v deseti hráčích. I tak jsme ale Luby do velkých šancí nepoustěli, ba naopak jsme mohli jít z penalty do trháku. Pokutový kop jsme bohužel neproměnili a soupeř v zápětí ano. V poslední minutě jsme ještě nastřelili břevno," zhodnotil utkání vedoucí Holýšova Petr Třeštík.
Branky: 20. Valachovič – 77. Voráč z penalty. Rozhodčí: Žák. ŽK: 2:3. ČK: 29. Baxa (Holýšov) – 90. Čížek (Luby). Diváci: 95.
Holýšov: Řezáč – Zavadil, Trhlík, Baxa, Kaas, Černohorský, Šobr (85. Kraus), Valachovič, Hamerník, Jeniš (69. Vítek), Zelený. Trenér: Karel Míčka.
Luby: Kalaš – Voráč, Sýkora, Vejskal, Šťastný, Čipera, Švátora, Koželuh, Čížek, Hora, Havlovic. Trenér: Vladislav Smolík.

Domažlice B - Rokycany B 8:0 (5:0)
Svěřenci trenéra Martina Steinbrückera dali rázně zapomenout na poslední utkání s Přešticemi (0:3) a poslední tým tabulky doma deklasovali 8:0. Polovinu branek mladého domažlického výběru vstřelil kanonýr Petr Došlý.
Branky: 33., 37., 67. a 72. Došlý, 31. Špírek, 36. Hojda, 41. Waldmann, 66. Sova. Rozhodčí: Pálek. ŽK: . ČK: 88. Jakub Korelus (Domažlice B). Diváci: 100. Hřiště: Na Střelnici.
Domažlice B: Straka – Chocholoušek, Tomáš Korelus, Falout (62. Vísner), Waldmann (46. Jakub Korelus), Došlý, Hojda (46. Lešek), Sova, Javorský, Kadlec (46. Bláha), Špírek (69. Buršík). Trenér: Martin Steinbrücker.
Rokycany B: Wohlmuth – Trnka (60. J. Kořínek), Planeta, Havlíček, Sefzig, Tobrman, Blecha, Kouřil, Škarda, Šafář, Pfeifer. Trenér: Peter Horváth.

Vejprnice – Lhota 0:3
„Vyhráli jsme zaslouženě. Po celý zápas jsme byli lepším týmem a domácí do velkých šancí příliš nepouštěli," okomentoval vítězství ve Vejprnicích hlavní trenér druhé Lhoty Jaroslav Kluska.
Lhota si třemi góly udržela vizitku nejofenzivnějšího týmu soutěže (43).
Poločas: 0:1. Branky: 25. Fiala, 75. Strejček, 89. Záhrobský. Rozhodčí: Křen. ŽK: 2:1. Diváci: 105.
Vejprnice: Vavrík – Puhlovský (65. Kolář), Havránek, Rada, Růžička (58. Heindl), Mašek, Rauch (77. Svoboda), Kuhajda, Křen, Paul, Frémund (46. Bárta). Trenér: Jiří Šámal.
Lhota: Böhm – O. Král, A. Král, Scheinherr (78. Kotrnoch), Strejček (87. Záhrobský), Zelenka, Peroutka (74. Nový), Horník, Černý, Kohout, Fiala (85. Šroubek). Trenér: Jaroslav Kluska.

Chotíkov – Rapid 3:3
„Velice šťastný a cenný bod pro nás. Na začátku druhé půle jsme sice vedli o dvě branky, ale domácí ukázali velkou sílu a i díky našim individuálním chybám se jim podařilo skóre vyrovnat," shrnul divokou přestřelku kouč Rapidu Plzeň Jaromír Mysliveček.
PK: 5:4. Poločas: 1:1. Branky: 21. Rozboud, 59. Matas, 81. Šulan – 14. Čupalka, 49. Nový, 52. Klekner. Rozhodčí: Lhoták. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Hřiště: Chotíkov.
Chotíkov: Vojáček – Zajíček, Vlk, Rozboud, Kučera (42. Vacek), Kluska, Forman, Buchta, Kadlec (63. Štverák), Pechler (63. Šulan), Matas. Trenér: Petr Nykles.
Rapid: Beke – Šindelář, Nový, Buček, Tarhaj (23. Morávek), Liška, Klekner, Čupalka, Harmady, Davídek (54. Janoch), Filipčík. Trenér: Jaromír Mysliveček.

Bolevec – Rozvadov 1:1
„I když měli hosté v závěru utkání větší šance na skórování než my, myslím si, že remíza byla naprosto zasloužená. Za dva body jsme moc rádi," řekl krátce k nerozhodné partii vedoucí Bolevce Jan Thomayer.
PK: 4:2. Poločas: 1:0. Branky: 4. Pelnář – 67. Hána. Rozhodčí: Bína. ŽK: 3:3. Diváci: 65.
Bolevec: Körner – Štolle, Hibler (86. Greif), Fryček, Bublík, Sušánka, Pelnář, Zítek, Soukup, Š. Vítovec (73. Běl), Šlehofer (76. Fictum). Trenér: Petr Davídek.
Rozvadov: Landrgott – Kabourek (75. Janda), Skopový, Hána, Žemlička (56. Hutta), Gabčo (53. Křehlík), Kaše, Mráček (65. Horáček), J. Viterna, M. Slowik, Čížek. Trenér: Zdeněk Slowik.

Stříbro – Zruč 1:0
„Podprůměrné utkání z obou stran, které rozhodla jedna proměněná šance. Šťastné body," okomentoval hubenou výhru domácí kouč Josef Aubrecht.
Poločas: 0:0. Branka: 64. Bůžek. Rozhodčí: Volf. ŽK: 1:5. Diváci: 150.
Stříbro: Dolejš – Zaoral, Kohut (46. Kertys), Hřebík, Pavlas, Ulč, Tůma, Korynta, Petrlák (66. Blažek), Bůžek, Vejvoda. Trenér: Josef Aubrecht.
Zruč: Hodan – Hucl (66. Pokladník), Kazda (69. Jelínek), Pavel, Korelus, David Král, Roman Karpíšek (81. Polák), Kepka, Mašek (88. Trnka), Haidlmayer, Valenta (46. Pechman). Trenéři: Michal Zajíček, Richard Polák.

Nýrsko – Petřín 0:5
Fotbalisté vedoucího Petřína potvrdili roli favorita a výhrou 5:0 si udrželi šestibodový náskok v čele soutěže. Exdivizní účástník krajské elity navíc jako jediný celek v této sezoně bodoval v každém zápase.
Poločas: 0:2. Branky: 24. a 74. Hartl, 16. Motl, 58. Bednář, 80. Škarda. Rozhodčí: Burda. ŽK: Hráno bez karet. Diváci: 65.
Nýrsko: Moravec – Kotlan, Šnour, Brož, Výtisk, T. György, I. György, K. Kalivoda ml., Lužný, Kolář (80. Eliáš), Trefanec. Trenér: Karel Kalivoda.
Petřín: Pfleger – Světlík, Papáček (75. Brudna), Bednář (78. Jan Vodrážka), Lisý, Hartl, Motl (80. Příhoda), Zoubek, Trojovský, Bendl, Chocholatý (69. Škarda). Trenér: Radek Vodrážka.

Svéradice – Přeštice 0:4
„Výkonem jsme pokračovali v trendu z minulého utkání proti Domažlicím, ale dlouho jsme se nemohli střelecky prosadit. Nedali jsme ani penaltu. V závěru poločasu jsme ale přeci jen vstřelili dvě branky a zbytek utkání už byl jen otázkou skóre," shrnul jednoznačné vítězství hrající lodivod Přeštic Václav Uzlík.
Poločas: 0:2. Branky: 40. Tadeáš Přibáň, 44. a 74. Jakub Bešta, 55. Turek. Rozhodčí: Vocelka. ŽK: 2:1. Diváci: 80.
Svéradice: M. Soukup – Daniel Klas (46. Vachuška), Jiřinec, Beránek, Martin Klas, Krejčík, Heřman, Stanislav Makovec, Petřík, Brůha (78. Prokopec), Kába. Trenér: Miroslav Rambousek.
Přeštice: Schimmer – Duchek, Uzlík (75. Krs), Krušina, Jan Přibáň (78. Sýkora), Zdeněk, Jakub Bešta, Blahoudek, Turek, Tadeáš Přibáň (78. Lecjaks), Pavel Bešta. Trenér: Václav Uzlík.

16. Tlučná⋌ 13  0 0 0 13  9:66  0

I. A třída, 13. kolo: Pačejov – Kralovice 5:0 (Klásek 2, Hosnedl, Ticháček, Kubáň), Křimice – Touškov 4:4 (PK 4:1, Kovačič 2, Adam, Bezdička – Foltýn, Bouzek, Hauer, Mezera), Žihle – Mýto 2:1 (Masopust 2 – Švejda), Žichovice – Nepomuk 1:1 (PK 4:3, Šimáček – Ma. Baran), Košutka – Tlumačov 2:2 (PK 5:4, Pekník, Kovařík – Tesař, Wolf), Chlumčany – H. Bříza 0:2 (Chocholatý, Kraček), Tlučná – Kdyně 1:4 (vlastní – Pergl, Šmejkal, Hamor, Trumpeš), Mochtín – Horažďovice 2:2 (PK 4:2, Cihlář, Smolík – Jůda, M. Forman)

14. Chodský Újezd⋌ 11 1 0 1 9 11:50  4

I. B třída, 11. kolo – sk. A: Koloveč – Meclov 4:5 (Rejthar 2, Duchoň, Milota – Kubica 2, Čižikov, Němec, Obdržálek), Dl. Újezd – Bor 2:5 (Houda, Roháč – Pták, Jutka, Hlaváč, Michl, Janků), Ch. Újezd – Postřekov 0:3 (Kreuz, Závodný, Vavřík), Bělá nad R. – H. Týn 3:2 (Landrgott 2, Bořil – Vavřička, Černík), Mrákov – Částkov 3:3 (PK 9:10, Růžek, Kabourek, Konůpka – Marek, Boček, Papoušek), Staňkov – Ch. Planá 3:6 (Kubina, Šimůnek, Gust – Chval 3, Pelán 2, Ovčačík),
Č. Kubice – Planá 4:1 (Stauber 2, Strnad, Šindelář – Lanfranchi).

14. Štěnovice⋌ 11 1 2 0 8 12:27  7

Sk. B: Štěnovice – Měčín 1:1 (PK 7:6, Boček – Krotký), Dl. Ves – St. Plzenec 2:3 (Švec, Krůs – Parlásek 2, Kuncendörfer), Petřín Plzeň B – Strážov 1:1 (PK 5:4, Nemček – Volf), Černice – Chanovice 9:0
(P. Mastný 2, Mur, Laibl, Marušinec, Stoilov, Daněk, J. Mastný, Švejda), Svat. Hrádek – Chotěšov 2:0 (Štěpán, J. Brabec), Přeštice B – Sp. Poříčí 2:3 (Klokan, Švarc – Šlajs 2, Šefl), Klatovy B – Žákava 4:1 (Lucák 2, Matějka, vlastní – Drugda)

14. Hrádek⋌ 11 0 1 0 10 17:57  2

Sk. C: Plasy – Vejprnice B 2:1 (Randa, Koudele – Straka), Nýřany – Holoubkov 3:0 (Voráček, Tyml, Zdvihal), Bukovec – Třemošná 5:3 (Róth 3, Valenta, Sluka – P. Dobrý, Radič, J. Dobrý), Radnice – Hrádek 7:0 (Švajcr 3, Esterka 2, Koffer, Vitouš), Mýto B – Malesice 2:8 (Brož, Fišer – Otýs 4, Svoboda 2, Legát, Punčochář), Raková – Zbiroh 1:1 (PK 4:2, Procházka – Vetengl), Příkosice – Kaznějov 0:2 (Fait, Vinkler).