Holýšov – Lhota 1:1 (1:0) na PK 3:4
„Celkem brzy jsme se dostali do vedení a ve druhé půli mohli skóre navýšit. Jeniš bohužel svůj úprk zakončil pouze do tyče. V závěrečné čtvrt hodince nás hosté zatlačili, vytvořili si spoustu standardních situací a jednu z nich využili ke srovnání stavu. Penalty už byly o štěstí," hodnotil nerozhodnou partii s druhým týmem tabulky vedoucí Holýšova Petr Třeštík.
Branky: 9. Majlát – 86. Adam Král. Rozhodčí: Burda. ŽK: 3:5. Diváci: 55. Hřiště: UMT Horšovský Týn.
Holýšov: Řezáč – Zavadil, Trhlík, Kaas, Šobr, Valachovič, Majlát, Hamerník, Jeniš, Zelený, Kraus (85. Dostálík). Trenér: Karel Míčka.
Lhota: Böhm – Ondřej Král, Adam Král, Scheinherr (77. Zelenka), Strejček, Peroutka, Hucl, Černý, Nový (66. Horník), Kohout, Fiala. Trenér: Jaroslav Kluska.

Svéradice – Petřín 0:2
„Myslím si, že vítězství bylo zcela zasloužené, i když se hrálo na ne příliš fotbalovém terénu, náhradním hřišti ve Svéradicích," okomentoval další petřínskou výhru asistent trenéra lídra soutěže Jan Pleticha.
Fotbalisté Petřína tak za celý podzim ztratili pouhé dva body za domácí remízu s Přešticemi a suverénně kráčí za návratem do divize.
Poločas: 0:1. Branky: 45. Motl, 68. Zoubek. Rozhodčí: Šiška. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Hřiště: NH II.
Svéradice: Karel Soukup – Prokopec, Jiřinec, Vachuška, Krejčík, Heřman, Martin Klas, Stanislav Makovec, Petřík, Brůha, Kába. Trenér: Miroslav Rambousek.
Petřín: Pfleger – Světlík, Papáček (82. Fillinger), Bednář (87. Mašek), Lisý, Motl (79. Trojovský), Hartl, Zoubek, Vohrna (84. Brudna), Bendl (87. J. Vodrážka), Chocholatý. Trenér: Radek Vodrážka.

Bolevec – Rokycany B 2:0
„Utkání hrané na těžkém terénu rozhodla naše lepší produktivita. Divákům se ale zápas musel líbit, protože se hrálo bojovně a s šancemi na obou stranách," krátce shrnul souboj dvou nejhorších podzimních mančaftů vedoucí boleveckého týmu Jan Thomayer.
Poločas: 0:0. Branky: 52. a 55. Pelnář. Rozhodčí: Křen. ŽK: 0:1. Diváci: 55. Hřiště: Bolevec.
Bolevec: Körner – Hibler (32. Thomayer), Fryček, Bublík, Pelnář, Zítek, Šnaider, Greif (75. Běl), Fictum, Humpál, Soukup. Trenér: Petr Davídek.
Rokycany B: Wohlmuth – Trnka, Planeta, Kořínek (55. Havlíček), Sefzig, Tobrman, Le (77. Pfeifer), Kouřil, Cibula, Šafář (88. Škarda), Huňáček. Trenéři: Peter Horváth a Michal Blecha.

Chotíkov – Vejprnice 3:1
„Poslední podzimní utkání jsme chtěli vyhrát. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a prvních třicet minut byli lepším týmem. Svou převahu jsme korunovali vedoucí brankou. Závěr poločasu nám ale nevyšel a hosté vyrovnali. Poté si Vejprnice vypracovaly ještě další dvě gólové příležitosti, ale naštěstí své šance neproměnily. Druhé dějství pak patřilo jednoznačně nám," zhodnotil derby chotíkovský trenér Petr Nykles.
Poločas: 1:1. Branky: 24. a 81. Matas, 68. Vlk – 39. Mašek. Rozhodčí: Pálek. ŽK: 2:2. Diváci: 60.
Chotíkov: Bejdák – Vlk, Rozboud (87. Kadlec), Kučera, Kluska, Forman, Matas, Pechler (89. Černý), Martin Míka, Zajíček, David Míka. Trenér: Petr Nykles.
Vejprnice: Kovařík – Puhlovský, Heindl, Rada, Rauch, Kuhajda, Mašek, Křen (46. Kolář), Svoboda (75. Frémund), Bárta, Paul. Trenér: Jiří Šámal.

Nýrsko – Luby 0:1
„Derby s Nýrskem bývají vždycky vyhecovaná a to se potvrdilo i tentokrát. Bylo to těžké utkání, ale myslím si, že jsme byli o trošku lepší a zaslouženě vyhráli," řekl k hubené výhře kouč Lubů Vladislav Smolík.
Luby v posledních šesti zápasech udržely pětkrát čisté konto. Inkasovaly pouze jednou z kopačky holýšovského Valachoviče.
Poločas: 0:1. Branka: 31. Čipera. Rozhodčí: Volf. ŽK: 2:2. Diváci: 105. Hřiště: Nýrsko.
Nýrsko: Moravec – Brož, Rubáš, Šnour (87. Škvarenina), Výtisk (66. Bureš), Tomáš György, Ivo György, Karel Kalivoda ml., Lužný, Kolář, Trefanec (43. Eliáš). Trenér: Karel Kalivoda st.
Luby: Kalaš – Křížek, Voráč, Sýkora, Vejskal, Čipera, Cole, Švátora (89. Pivoňka), Koželuh, Čížek, Hora (71. Raišl). Trenér: Vladislav Smolík.

Zruč – Rozvadov 2:4
„Hrálo se na umělé trávě malých rozměrů, takže to bylo nesmírně náročné utkání. Moc o fotbale to nebylo, spíš o bojovnosti, nasazení a úspěšnosti v osobních soubojích. I proto si plného bodového zisku moc vážíme," shrnul divokou přestřelku kapitán Rozvadova Jan Viterna, který po nešetrném zákroku z první půle musel kvůli zranění kolena vystřídat už po polovině utkání.
Poločas: 1:0. Branky: 42. Petr Karpíšek, 66. Jelínek – 48. a 85. Čížek, 50. Horáček, 69. Žemlička. Rozhodčí: König. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Hřiště: UMT Zruč.
Zruč: Klik – Kazda (53. Pokladník), Pavel (70. Mošna), F. Korelus, R. Karpíšek, Jelínek, Haidlmayer, Pechman, Petr Karpíšek, Polák, Hucl. Trenér: Michal Zajíček.
Rozvadov: Landrgott – Horáček (79. Sláma), Bronec, Skopový (55. Hutta), Hána, Žemlička (88. Janda), Kaše, Mráček, J. Viterna (46. Křehlík), M. Slowik (89. Gabčo), Čížek. Trenér: Zdeněk Slowik.

Stříbro – Přeštice 0:3
„Vyrovnané utkání na velmi těžkém terénu, které jsme rozhodli třemi slepenými góly v závěru utkání," řekl bezprostředně po skončení zajímavého zápasu vedoucí přeštického výběru Pavel Bočan.
Přeštice se díky fámoznímu závěru podzimu (4 výhry a skóre 15:0) vyšvihly na šestou příčku o skóre za pátý Rozvadov.
Poločas: 0:0. Branky: 75. Blahoudek, 78. T. Přibáň, 81. J. Bešta z penalty. Rozhodčí: Mazanec. ŽK: 4:2. ČK: 78. Pavlas (Stříbro). Diváci: 85. Hřiště: Stříbro.
Stříbro: Dolejš – Hřebík, Kohut, Pavlas, Ulč, Bůžek, Korynta, Vejvoda, Mikulovský, Tůma, Petrlák (55. Blažek). Trenér: Josef Aubrecht.
Přeštice: Schimmer – Uzlík, Duchek, Krušina, Zdeněk, Jakub Bešta, Blahoudek (87. Gerstner), Turek, Sýkora, Tadeáš Přibáň (79. Krs), Pavel Bešta (84. Lecjaks). Trenér: Václav Uzlík.

Domažlice B – Rapid 2:0
Utkání mezi rezervním týmem domažlické Jiskry a plzeňským Rapidem bylo předehráno již 28. října. Z vítězství se nakonec radovali mladí Chodové, kteří díky gólům Javorského a Tomáše Leška zvítězili 2:0.

16. Tlučná⋌ 15  0 0 0 15 12:76  0

I. A třída, 15. kolo: Mochtín – Kdyně (odloženo), Pačejov – Tlučná 7:2 (Polena 2, Kubáň, Klásek, Ticháček, Kubaň, Panuška – Černý, Schejbal), Křimice – Horažďovice 2:4 (Zapoměl, Kovačič – Forman 3, Nauš), Žihle – Kralovice 2:2 (PK 3:2, Peterka, Nový – Růžek, Lavička), Žichovice – M. Touškov 4:3 (Špírek 2, Hlaváč, Šimáček – Nosek 2, Karbusický), Košutka – Mýto 0:2 (Švejda, vlastní), Chlumčany – Nepomuk 2:3 (Fleissig, Milota – Kozák, Ma. Baran, vlastní), H. Bříza – Tlumačov 4:3 (Macháček 2, Fišer, vlastní – Tesař 2, Hruška).

14. Chodský Újezd⋌ 13 1 0 1 11 12:58  4

I. B třída, 13. kolo – sk. A: Koloveč – Č. Kubice 3:2 (J. Rejthar 2, Duchoň – Gibfried, Kalný), Dl. Újezd – Ch. Planá 2:5 (Roháč, Zeman – Chval 2, Soukup, Plecitý, Pelán), Staňkov – Meclov 0:2 (Němec, Pačesný), Ch. Újezd – Bor 0:6 (Stránský 3, Janků, Hlaváč, Jutka), Bělá n. R. – Částkov 2:2 (PK 4:3, Černý, Votava – Boček, Bydžovský), H. Týn – Postřekov 2:1 (Šindelář 2 – Němec), Mrákov – Planá 2:0 (Rybár, Kabourek). Dohrávka 12. kola: Staňkov – Koloveč 6:1 (Hruška 2, Dolejš 2, Voves, Vachtl – Bozděch)

14. Měčín⋌ 12  2 0 2 8 16:27  8

Sk. B: Petřín B – St. Plzenec 3:3 (PK 2:3, Vodrážka 2, Brudna – Košťál, Houdek, Fuja), Černice – Sp. Poříčí 2:0 (Stoilov, Švejda), Svat. Hrádek – Strážov 3:1 (Matějka 2, Harant – Kološ), Chotěšov – Chanovice 1:2 (Vacek – Zoubek, Chalupný), Dl. Ves – Štěnovice 1:1 (PK 2:3, Matějka – Belan), Přeštice B – Žákava 1:1 (PK 2:1, Gruszka – Boukal), Klatovy B – Měčín (přerušeno v 71. minutě za stavu 4:0, o výsledku rozhodne STK).

14. Hrádek⋌ 13  0 1 0 12 19:67  2

Sk. C: Plasy – Hrádek 6:1 (Jílek, Grün, Koudele, J. Skuhrovec, Pochobradský, Šamberger – Pérez), Nýřany – Malesice 1:3 (Hauer – Žitek 2, Otýs), Bukovec – Vejprnice B 6:3 (Róth 4, Sluka, Chvojka – Schleis, Míčko, Mottl), Třemošná – Holoubkov 3:2 (Radič, Dobrý, Rozmara – Teplý, M. Ineman), Radnice – Raková 3:2 (Habr, Esterka, Krč – Procházka, Štincík), Mýto B – Kaznějov 2:3 (Lupáč, Šobáň – Antoš, Vondráček, Kiss), Příkosice – Zbiroh 1:1 (PK 5:3, Čada – Ludvík)