Petřín – Domažlice B 5:0
„Po vyrovnaném poločase jsme vstřelili na začátku toho druhého ze standardek dvě šťastné branky, které zápas definitivně zlomily," hodnotil vítězství proti domažlické Benfice petřínský lodivod Radek Vodrážka.
Poločas: 0:0. Branky: 59. a 74. z penalty Zoubek, 68. a 88. Vohrna, 48. Brudna. Rozhodčí: Šlajs. ŽK: 4:1. Diváci: 50.
Petřín: Pfleger – Světlík, Papáček (22. Brudna, 81. Fillinger), Bednář (79. Vodrážka), Lisý, Hartl, Motl (46. Vohrna), Zoubek, Trojovský (68. Škarda), Bendl, Chocholatý. Trenér: Radek Vodrážka.
Domažlice B: Straka – Tomáš Korelus, Falout, Waldmann (69. Tomáš Lešek), Hojda, Sova, Javorský, Kadlec (62. Bláha), Štěpán, Buršík, Kubr. Trenér: Martin Steinbrücker.

Vejprnice – Holýšov 2:1
„V první půli jsme byli o trošku lepším týmem, ale proměnili jsme pouze jednu šanci. Soupeř hrozil především ze stadardních situací. Ve druhé půli se Holýšov zvedl a trošku nás zatlačil, ale my jsme si vítězství se štěstím pohlídali. Důležité a cenné tři body," řekl k těsné výhře nad venku tápajícím Holýšovem Jiří Šámal, trenér vejprnické Slavie.
Poločas: 1:0. Branky: 21. Mašek, 61. Puhlovský z penalty – 65. Jeniš z penalty. Rozhodčí: Lhoták. ŽK: 3:1. Diváci: 60.
Vejprnice: Kovařík – Puhlovský, Heindl, Rada, Rauch, Kuhajda (79. Frémund), Mašek, Křen, Bárta (88. Růžička), Svoboda, Paul. Trenér: Jiří Šámal.
Holýšov: Řezáč – Zavadil (85. Kraus), Trhlík, Kaas, Černohorský, Šobr, Valachovič, Majlát, Hamerník, Jeniš (34. Vítek), Zelený. Trenér. Karel Míčka.

Přeštice – Bolevec 5:0
„Utkání se hrálo na těžkém, ale vzorně připraveném trávníku v Blovicích. Od začátku jsme byli lepším týmem a duel zaslouženě vyhráli. Zároveň bych chtěl touto cestou poděkovat předenickým činovníkům, kteří nás po celou dobu nechali trénovat na jejich hřišti. Stejné poděkování patří také do Blovic, kde jsme kvůli rekonstrukci našeho stadionu hráli své domácí zápasy," řekl vedoucí Přeštic Pavel Bočan.
Poločas: 3:0. Branky: 4. a 71. P. Bešta, 22. Turek, 30. J. Přibáň, 62. J. Bešta. Rozhodčí: Petrželka. ŽK: 3:4. ČK: 81. Pelnář (Bolevec). Diváci: 55. Hřiště: Blovice.
Přeštice: Schimmer – Duchek, Uzlík (66. Krs), Krušina, Jan Přibáň (76. Sýkora), Zdeněk, Pavel Bešta, Blahoudek, Turek, Tadeáš Přibáň (72. Lecjaks), Jakub Bešta. Trenér: Václav Uzlík.
Bolevec: Körner – Štolle, Hibler, Fryček, Bublík, Sušánka, Pelnář, Zítek, Šnaider (46. Šanoba), Štěpán Vítovec (62. Běl), Greif (68. Fictum). Trenér: Petr Davídek.

Rozvadov – Stříbro 6:1
Po nezáživné první půli se po pauze děly věci. Pohraniční Rozvadov nastřílel Stříbru šest branek a jednoznačně zvítězil. Dva góly si připsal druhý nejlepší střelec soutěže Lukáš Čížek.
Poločas: 0:0. Branky: 57. a 89. Skopový, 78. a 87. Čížek, 55. Horáček, 66. Jan Viterna – 84. Bůžek z penalty. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 0:1. Diváci: 43. Hřiště: Tachov.
Rozvadov: Landrgott – Kaše, Horáček (66. Hutta), Bronec, Skopový, Mráček (76. Sláma) Hána, Gabčo (46. Žemlička), Michal Slowik, Jan Viterna, Čížek. Trenér: Zdeněk Slowik.
Stříbro: Dolejš – Hřebík, Pavlas (78. Petrlák), Ulč (71. Tůma), Korynta, Bůžek, Blažek, Vejvoda, Mikulovský, Kertys (63. Kohut), Pleško. Trenér: Josef Aubrecht.

Luby – Chotíkov 1:0
„Pro obě mužstva bylo utkání kvůli těžkému terénu velmi složité. Jsem ale rád, že se oba týmy snažily hrát fotbal. První poločas byl vyrovnaný. V tom druhém jsme si vytvořili nějaké příležitosti, přičemž jednu jsme proměnili," shrnul duel domácí kouč Vladislav Smolík, který ocenil také velmi dobrý výkon soupeře.
Poločas: 0:0. Branka: 72. Koželuh. Rozhodčí: Burda. ŽK: 2:1. Diváci: 80.
Luby: Hromada – Křížek, Voráč, Sýkora, Vejskal, Čipera, Cole (85. Raišl), Švátora (87. Pivoňka), Koželuh, Čížek, Hora (79. Šťastný). Trenér: Vladislav Smolík.
Chotíkov: Bejdák – Vlk, Rozboud, Kučera, Kluska, Forman, Buchta, Kadlec (79. Černý), Pechler, Martin Míka, Zajíček. Trenér: Petr Nykles.

Lhota – Zruč 3:0
„Měli jsme dobrý vstup do zápasu, který určil průběh dalších minut. Byli jsme po celou dobu lepším týmem a soupeře do ničeho nepustili," krátce zhodnotil trenér druhé Lhoty Jaroslav Kluska.
Poločas: 2:0. Branky: 2. a 38. Fiala, 81. Adam Král. Rozhodčí: Bína. ŽK: 4:1. Diváci: 75.
Lhota: Böhm – Ondřej Král, Adam Král, Scheinherr, Strejček (84. Záhrobský), Peroutka (63. Nový), Horník, Černý, Šroubek, Kohout (83. Zelenka), Fiala (72. J. Hucl). Trenér: Jaroslav Kluska.
Zruč: Hodan – P. Hucl (77. Polák), Kazda, F. Korelus, Pavel, David Král, R. Karpíšek, Jelínek, Pechman, Haidlmayer (46. Mašek), Pokladník (63. Valenta). Trenér: Michal Zajíček.

Rapid – Nýrsko 2:2
„Hrálo se na umělé trávě, takže pro nás to bylo něco nového. Myslím si, že to byl vyrovnaný zápas a body se po zásluze dělily. V penaltové loterii se ukázala zkušenost domácího brankáře, který dvakrát dobře odhadl stranu střeleckého pokusu," okomentoval remízu nýrský kormidelník Karel Kalivoda.
PK: 4:3. Poločas: 1:1. Branky: 35. Harmady z penalty, 81. Davídek – 42. Výtisk, 50. T. György z penalty. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 1:0. Diváci: 20. Hřiště: Doubravka.
Rapid: Beke – Šindelář, Nový, Buček, Tarhaj (46. Morávek), Klekner, Čupalka, Harmady, Davídek, Pavlíček, Šimandl. Trenér: Jaromír Mysliveček.
Nýrsko: Moravec – Šnour, Kotlan, Výtisk, Brož, Lužný, Kolář, Karel Kalivoda ml., I. György (86. Eliáš), T. György, Trefanec (65. Rubáš). Trenér: Karel Kalivoda.

Rokycany B - Svéradice 1:2
„Remízový zápas. Utkání rozhodla ve druhém poločase naše hrubá chyba v obraně, kterou soupeř dokázal potrestat," uvedl zklamaný trenér rokycanského béčka Peter Horváth.
Poločas: 0:1. Branky: 46. Tobrman – 25. Stanislav Makovec, 72. Martin Klas. Rozhodčí: Černý. ŽK: 1:0. Diváci: 30.
Rokycany B: Wohlmuth – Planeta, Kopečný, Sefzig (46. Lev), Havlíček (78. Škarda), Tobrman, Blecha, Kouřil, Cibula, Šafář, Huňáček (85. Pfeifer). Trenér: Peter Horváth.
Svéradice: Karel Soukup – Prokopec, Jiřinec, Beránek, Krejčík, Heřman, Martin Klas, Stanislav Makovec, Korbel, Brůha, Kába. Trenér: Miroslav Rambousek.

16. Tlučná⋌ 14  0 0 0 14 10:69  0

I. A třída, 14. kolo: Touškov – Žihle 1:5 (Šiml – Masopust 2, Peterka, Rambousek, Brož), Tlučná – Mochtín 1:3 (M. Nachtmann – Smolík, Cihlář, Novák), Nepomuk – Košutka 1:0 (Ma. Baran), Kralovice – Křimice 2:2 (PK 3:5, Bulín, Lavička – Brousil, Zapoměl), Kdyně – H. Bříza 0:1 (Chocholatý), Mýto – Žichovice 4:2 (Švejda 3, Štych – Chalupa, Špírek), Horažďovice – Pačejov 2:0 (Forman 2), Chlumčany – Tlumačov 1:3 (Havlík – Copák 2, Bláha).

14. Chodský Újezd⋌ 12 1 0 1 10 12:52  4

I. B třída, 12. kolo – skupina A: Ch. Planá – Č. Kubice 5:4 (Chval 3, Soukup, Vyskočil – Strnad, Škoda, Strejc, Kupčík), Bor – Mrákov 0:1 (Konůpka), Meclov – H. Týn 4:1 (Čižikov 2, Kafka, Pačesný – vlastní), Koloveč – Staňkov (odloženo), Planá – Dl. Újezd 1:1 (PK 4:5, Lanfranchi – Houda), Částkov – Ch. Újezd 2:1 (Hobza, Boček – Pikl), Postřekov – Bělá n. R. 2:0 (Závodný, Beňušík).

14. Štěnovice⋌ 12  1 2 0 9 12:31  7

Skupina B: Sp. Poříčí – Petřín Plzeň B 4:2 (Šefl 2, Šlajs, Louda – Gavrylovskyy, Trojovský), Žákava – Dl. Ves 7:0 (Drugda 3, Hunáček, Skala, Kosnar, T. Nekola), Chanovice – Svat. Hrádek 1:0 (Šebek), Měčín – Chotěšov 1:4 (Benda – Štökl, Vacek, Schamberger, Braun), Štěnovice – Klatovy B 0:4 (Dolanský 3, Marek), St. Plzenec – Přeštice B 9:1 (Kuncendörfer 2, Havlíček 2, P. Brejcha 2, Košťál, Pata, V. Brejcha – Švarc), Strážov – Černice 0:2 (Laibl, Švejda).

14. Hrádek⋌ 12 0 1 0 11 18:61  2

Skupina C: Zbiroh – Třemošná 0:2 (Štefl 2), Hrádek – Mýto B 1:4 (Valdhans – Veselý 2, Hlavička, Huml), Kaznějov – Radnice 6:0 (Vinkler 4, Kopač, Antoš), Holoubkov – Bukovec 1:4 (Kořán – Róth 2, Kellner, vlastní), Raková – Příkosice 5:2 (Bartoš 2, Štincík, Břicháček, Smitka – Pour, Jandoš), Vejprnice B – Nýřany 1:0 (Hrubý), Malesice – Plasy 1:1 (PK 2:4, Otýs – Špelina). (tit)