Jankov – Rokycany 1:3
Domácí nezačali vůbec špatně a snažili se zatápět svému soupeři. Rokycany se ale dokázaly před koncem první části ujmout vedení, čímž se dostaly do sedla. Po hezké akci se pěkným obstřelem prosadil Černý. Po pauze uklidnily hosty dvě pojišťující branky. Vyloučen byl sice Grambal, ale ani to Rokycanské neohrozilo.
Poločas: 0:1. Branky: 84. Pořádek – 42. Černý, 60. Hereit, 68. Procházka. Rozhodčí: Lafek. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (75. Grambal). Diváci: 108.
Rokycany: Vild – Procházka, Grambal, Špic. L. Aubrecht – Skopový, Hereit, Král, Černý – Trojanec (83. Cibula), Jindřich (70. Končal). Trenér: Pavel Aubrecht.

Čížová – Klatovy 4:0
Klatovští odolávali těžkému protivníkovi prakticky šedesát minut hry, kdy dobře bránili a navrch mohli i skórovat. Dolanského zakončení nůžkami ale zastavil na brankové čáře jeden z obránců. Čížová naopak svoji šanci využila, když udeřila ze standardní situace. Poté se hra Klatov zcela sesypala a domácí přidávali další branky. „Do první inkasované branky jsme přesně dodržovali stanovenou taktiku, ale poté to bylo pro mě už hodně velké zklamání, zcela jsme se sesypali," litoval klatovský Milan Lepeška.
Poločas: 0:0. Branky: 57. Nečas, 74. P. Janda, 83. Dvořák, 85. Zahrádka. Rozhodčí: Šob. ŽK: 2:7. Diváci: 110.
Klatovy: Rojík – Lukeš, M. Janda, Žáček, Chirinciuc – Mészáros, Kotrba, Vojtko (73. Lucák) – Pavlovič, Bezděk, Dolanský (85. Kaas). Trenér: Martin Lepeška.

Doubravka – Admira 1:2
Ungrův neproměněný únik v první minutě duelu Senco pořádně mrzel poté, co se hosté se štěstím dvakrát rychle prosadili. Následně sice po hezké kombinaci snížil Krejčí, ale i přes dobrý herní projev nedokázala Doubravka najít cestu k bodovému zisku. „Potvrdilo se, že naše výkony mají stoupající tendenci. Bohužel Admira měla v zápase více štěstí," hodnotil trenér Doubravky Aleš Jindra.
Poločas: 1:2. Branky: 15. Krejčí – 10. Mošna, 13. Nádeníček. Rozhodčí: Hádek. ŽK: 0:3. Diváci: 50.
Doubravka: Turek – Künstner, Knakal, Novák, Petr – Navrátil (73. Peterka), Brabec, Krejčí, Soukup (46. Kuťák), Sýs – Ungr. Trenér: Aleš Jindra.

Sušice – M. Lázně 0:4
Hosté vstoupili aktivně do zápasu a během úvodních dvaceti minut si vypracovali dvougólové vedení. Mariánské Lázně byly i poté lepším týmem na hřišti a v poklidu ještě navýšily svůj náskok. Sušičtí se sice snažili, ale za celý zápas si nedokázali vypracovat ani jednu vyloženou příležitost.
Poločas: 0:2. Branky: 10. Kravar, 18. Lukáš, 61. Šilhán, 79. Sadílek. Rozhodčí: Duchoň. ŽK: 2:1. Diváci: 95.
Sušice: Gill – Kysilka, Vichr, Čanecký, Fuchs – Skuhra, Klíma (77. Hájek), Skála (21. Brabec) – Králík, Vrhel, Varga. Trenér: Jan Staněk.

16. Sušice⋌ 13  0 0 0 13  6:55  0

Ostatní výsledky 13. kola: Motorlet – K. Vary 1:0 (1:0, 29. Hájek), Dobříš – Aritma 2:2 (PK: 2:4, 1:1, 6. Rychlík, 73. Karas – 33. Turák, 80. Turbák), Ostrov – Č. Krumlov 1:2 (0:0, 66. Pachta – 58. Persán, 87. Carda), M. Roudné – Sedlčany 3:2 (2:0, 4. a 19. Tušer, 90+1. Píša – 68. z PK Brotánek, 83. Soldát).