Klatovy – Senco 1:3
Aktivně hrající hostující Ungr se během začátku zápasu činil a byl u všech branek svého týmu. První gól zařídil útočník Doubravky z rychlého brejku, při druhé brance následoval po faulu na Ungra pokutový kop a třetí zásah do černého vsítil mladý forvard Senka pohotově z dorážky. Hosté si vedení v poklidu udržovali, a i když po pauze inkasovali, tak toho více soupeři nedovolili.
Poločas: 0:3. Branky: 49. Janda z PK – 7. a 24. Ungr, 10. Krejčí z PK. Rozhodčí: Hádek. ŽK: 3:6. Diváci: 150.
Klatovy: Rojík – Rybák, Janda, Žáček, Chirinciuc – Mészáros, Pavlovič (50. Vojtko), Dolanský (33. Kotrba) – Kaas, Krásný (37. Lucák), Bezděk. Trenér: Martin Lepeška.
Doubravka: Turek – Künstner (63. Kuťák), Knakal, Novák, Petr – Navrátil (84. Sedlák), Brabec, Krejčí, Soukup, Sýs – Ungr (44. Peterka). Trenér: Aleš Jindra.

Rokycany – Motorlet 0:3
Opatrný úvod duelu prolomil brzy Motorlet, jenž poslal do sedla po zdařilém úniku Jan Pyšek. Hosté poté začali spoléhat na defenzivu a Rokycanští se jen těžce i přes enormní snahu probíjeli do šancí. Po pauze se navíc po standardní situaci znovu prosadil hostující Pyšek a zbytek utkání si zkušený tým už pohlídal. Zmírnit prohru mohl ještě v závěru Spěváček, ale jeho střela skončila na tyči.
„Klukům nelze v zápase rozhodně upřít snahu, ale na silného soupeře jsme v současné situaci zkrátka neměli," hodnotil klání rokycanský kouč Pavel Aubrecht.
Poločas: 0:1. Branky: 13. a 53. Pyšek, 75. Měska. Rozhodčí: Pečenka. ŽK: 2:0. Diváci: 150.
Rokycany: Vild – L. Aubrecht, Procházka, Špic, Kopečný (46. Vaščák) – Skopový, Hereit, Černý, Spěváček (83. Šafář) – Trojanec (83. Cibula), Jindřich (70. Končal). Trenér: Pavel Aubrecht.

Č. Krumlov – Sušice 2:0
Souboj dvou posledních celků tabulky nabídl dle předpokladů bojovný fotbal, v němž nakonec měli navrch Jihočeši, kteří proměnili své šance. Domácí se ujali po deseti minutách hry, kdy se po hezké akci prosadil Kabele. Následně zahrozili i Sušičtí, ale slibné akce nedokázali dotáhnout do gólového konce. Střelu domácího Tůmy naopak zastavila branková konstrukce. Hosté po pauze přidali a toužili po srovnání, které jim ale nebylo přáno. Nejprve Krumlov zachránilo i břevno a poté již jistil vítězství Jihočechů parádní střelou Kabele.
Poločas: 1:0. Branky: 13. a 73. Kabele. Rozhodčí: Opočenský. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (84. Hrubec). Diváci: 115.
Sušice: Gill – Vichr, Hrubec, Brabec (57. Skála), Fuchs – Kysilka, Klíma (82. Bachroň), Vrhel – Králík, Varga (65. Skuhra), Čanecký. Trenér: Jan Staněk.

16. Sušice⋌ 12  0 0 0 12  6:51  0

Ostatní výsledky 12. kola: Aritma – Čížová 2:1 (0:0, 73. Pivrnec, 90. Rybka – 87. Jirouš), Mariánské Lázně – Malše Roudné 4:2 (2:1, 22. a 86. Labai, 36. Šilhán, 56. Kavalír – 3. Kössl, 73. Píša z PK). Admira – Jankov 1:0 (1:0, 44. Zahálka), Karlovy Vary – Ostrov 6:2 (3:1, 25., 30. z PK a 59. Geňo, 5. Staněk, 56. Hudec, 90. Šupík – 12. Liška, 74. Kobera), Sedlčany – Dobříš 2:1 (0:0, 53. Repetný, 68. Kdolský – 78. Maryška).