Senco – K. Vary 1:3
Domácí na silného soupeře od začátku vlétli a ze své enormní aktivity vytěžili úvodní gól. Po Künstnerově zdařilém pasu se prosadil útočník Ungr. Brzy ale Psohlavec srovnal z pokutového kopu a Buldoci začali po pauze přehrávat svého soupeře, z čehož nakonec vyplynuly další dvě branky v doubravecké síti.
Poločas: 1:1. Branky: 24. Ungr – 28. Psohlavec z PK, 61. Dřížďal, 75. Ivasko. Rozhodčí: Cihlář. ŽK: 2:2. Diváci: 80.
Doubravka: Bouzek – Kuťák (85. Kocourek), Knakal, Novák, Petr – Künstner, Navrátil (75. Sedlák), Brabec, Krejčí, Sýs – Peterka (66. Štěrba). Trenér: Aleš Jindra.

Sušice – Sedlčany 0:3
Vyrovnaný zápas rozhodli svým důrazem fotbalisté Sedlčan, kteří ve druhém poločase vyhráli klíčové souboje ve vápně a vstřelili tři góly. Sušičtí naopak ze svého útočného snažení za celý duel nevytěžili ani jednu vyloženou příležitost. V podzimní části proto Sušice dovršila nelichotivou bilanci, nezískala ani bod a jen stěží může pomýšlet na případnou záchranu v soutěži.
Poločas: 0:0. Branky: 57. Soldát, 79. Repetný, 81. Kdolský. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:2. Diváci: 150.
Sušice: Gill – Kysilka, Vichr, Hrubec, Fuchs (35. Brabec) – Bachroň, Klíma (72. Hubáček), Čanecký – Králík, Vrhel, Varga (82. Skála). Trenér: Jan Staněk.

Čížová – Rokycany 4:1
Jihočeši rozhodli o vítězi duelu během první části, když ze své převahy vytěžili hned tři vstřelené branky. Po pauze tempo hry částečně opadlo a do zápasu se dostali i Rokycanští. Z jedné jejich šance skončil míč na břevně, gólovou radost prožil až v závěru po šťastné trefě Trojanec.
Poločas: 3:0. Branky: 19. z PK a 29. Jirouš, 45. Zahrádka, 86. Chytrý – 85. Trojanec. Rozhodčí: Kapoun. ŽK: 0:2. Diváci: 80.
Rokycany: Vild – Procházka, Grambal, Špic, L. Aubrecht – Vaščák (69. Skopový), Hereit, Král (46. Končal), Černý – Trojanec, Jindřich (88. Špiroch). Trenér: Pavel Aubrecht.

16. Sušice⋌ 15  0 0 0 15  6:59  0

Ostatní výsledky 15. kola divizní skupiny A: Motorlet – M. Lázně 1:0 (0:0, 88. Sodoma), Jankov – Č. Krumlov 3:0 (0:0, 50. Pořádek, 69. Fajtl, 76. Šebelka), Dobříš – Admira 1:2(1:2, 7. Šrain – 1. Mošna, 36. Nádeníček), Ostrov – M. Roudné 3:1 (2:1, 27. Liška, 30. Matoušek, 76. Diviš – 42. Tušer). Předehrávka: Aritma – Klatovy 1:1, PK: 3:5.