Vyšehrad – Tachov 5:2
Domácí vyhráli první poločas 3:0 a v 60. minutě přidali i čtvrtý gól. Poté sice tachovský Hoffmann snížil, ale Pražané hned odpověděli a gól střídajícího Kropáčka už jen zkorigoval porážku hostů.
Poločas: 3:0. Branky: 14.a 20. Strnad, 45. Komjatý, 60. Volešák, 71. Macej – 70. Hoffmann, 79. Kropáček. Rozhodčí: Váňa. ŽK: 2:2. Diváků: 80.
Sestava Tachova: Houdek – Hájovský, Matas, Šácha (67. Ruda), Knakal, Hoffmann, Kyndl, Dvořák (60. Vyleta), Folejtár (56. Butraru), Mlynařík (56. Kropáček), Hradecký (75. Stružka).

Štěchovice – Domažlice 2:2
Chodové, kteří předtím ve třech duelech vyšli zkrátka, v utkání dvakrát vedli, ale soupeř manko vždy smazal a v penaltovém rozstřelu si poté výhrou zajistil i druhý bonusový bod.
Poločas: 1:1. Na penalty 7:6. Branky: 17. Jakobovský, 70. Maršálek – 6. Fořt, 50. Hrubý. Rozhodčí: Štěrba. ŽK: 2:4. Diváků: 160.
Sestava Domažlic: Šiman – Chocholoušek, Bauer, Mužík, Špírek, Braun, Roubal (89. Bezdička), Hrubý (81. Došlý), Piroch, Blažek, Fořt.

18. Táborsko B⋌ 11 1 0 1 9 10:34  4

RedOstatní výsledky 9. kola: Vltavín – Benátky 2:0 (1:0), Hr. Králové – Jirny 0:2 (0:1), Benešov – Dobrovice 0:0, PK 5:3., Králův Dvůr – Písek 3:0 (2:0), Hořovicko – Litoměřicko 1:1 (0:1), PK 3:0, Převýšov – Chrudim 1:2 (1:2), Táborsko B – Zápy 0:1 (0:0). (ks)