Olympia Hradec Králové – Jiskra Domažlice 1:1
Domácím vyšel úvod utkání, po půlminutě hry si naběhl na centr jejich nejlepší střelec Jukl a nedal Šimanovi šanci. Během dvaceti minut měli domácí další tři šance, ale neuspěli. Poté se osmělili i hosté, ale Blažek po akci Hejdy v jasné šanci mířil mimo tyče.
Začátek druhého poločasu patřil opět Hradci, ale bez vyložené příležitosti. Po hodině hry pak udeřily Domažlice. Po rohovém kopu neuhlídali obránci domácích na hranici malého vápna zkušeného Pavla Fořta a ten s přehledem srovnal stav.
 V závěrečných minutách jakoby Hradeckým docházely síly, ale Bauer ani Bezdička své gólové příležitosti nevyužili.
Pokutové kopy za Domažlice postupně proměnil Černý, Bauer, Chocholoušek, Braun a Mužík, za domácí neuspěl ve čtvrté sérii Novotný.
PK: 3:5. Poločas: 1:0. Branky: 1. Jukl – 62. Fořt. Rozhodčí: Lerch – Machýček, Žáková. ŽK: 1:1. Diváků: 125.
Domažlice: Šiman – Lešek, Bauer, Piroch, Mužík, Braun, Bezdička (85. Roubal), M. Hejda (88. Hrubý), Pedro (90. Chocholoušek), Blažek, Fořt (81. Černý).

FC Písek – FK Tachov 1:1
Domácí byli od úvodu utkání aktivnější a svou první gólovou šanci dokázali využít, když v 11. minutě přízemní ranou skóroval Řezáč. Tachovští však postupně vyrovnali hru a po půlhodině i skóre, když
Hoffmann po zaváhání domácí obrany obešel i gólmana a zakončoval do prázdné branky. V poslední minutě první půle se trefil Hradecký, ale jeho gól nebyl pro ofsajd uznán. Největší šanci druhé půle spálil střídající Šácha, a tak zápas dospěl k penaltovému rozstřelu.

V prvních šesti sériích pokutových kopů se střelci nemýlili (za Tachov se trefili Hradecký, Vyleta, Matas, Mlynařík, Dvořák a Šácha). V sedmé sérii neproměnil písecký Hlinka, ale nabídnutou šanci ukončit utkání odmítl Hájovský. Poté byli ještě třikrát úspěšní borci obou mužstev (za Tachov Habart, Kyndl a brankář Houdek). Až v jedenácté sérii se rozhodlo, když domácí proměnili, ale tachovský Stružka mířil nad branku.
PK: 10:9. Poločas: 1:1. Branky: 11. Řezáč – 30. Hoff-mann. Rozhodčí: Melničuk – Hányš, Tvrdík. ŽK: 2:1. Diváků: 240.
Tachov: Houdek – Hájovský, Ruda (56. P. Šácha), Matas, Habart, Butnaru (46. Vyleta), Hoffmann (76. Dvořák), Kyndl, Folejtar (67. Stružka), Mlynařík, Hradecký.

18. Táborsko B⋌ 15  2 0 1 12 15:49  7

Ostatní výsledky: Vyšehrad – Dobrovice 1:0 (0:0, 83. Strnad), Litoměřicko – Jirny 1:2 (0:2, 68. Faust – 6. Melechovský, 20. Kejha), Králův Dvůr – Chrudim 1:0 (0:0, 64. Kraus), FK Hořovicko – SK Zápy 0:3 (0:2, 8. a 11. Hakl, 72. Jelínek), Táborsko B – SK Benešov 2:1 (1:1, 39. Běloušek, 54. Peterka – 4. Turek), SK Převýšov – Loko Vltavín 1:1, PK: 4:5 (0:1, 61. Bastin – 34. Podzimek), TJ Štěchovice – Benátky n. Jizerou3:2 (2:0, 4. Košata z PK, 8. Maršálek, 50. Batka – 65. Kocourek, 77. Knobloch).