Jirny – Tachov 2:0

Účet střetnutí otevřel ještě před přestávkou nejlepší střelec soutěže Melechovský svojí sedmnáctou podzimní trefou, druhý gól potom ve druhé půli připojil Pokorný. Hostům ke zvratu v utkání nepopomohly ani změny v sestavě.

Poločas: 1:0. Branky: 39. Melechovský, 61. Pokorný. Rozhodčí: Šedivka. ŽK: 0:1. Diváků: 100.
Sestava FK Tachov: Houdek – Hájovský, Matas, Knakal, Habart (72. Ruda), Hoffmann (52. Kropáček), Kyndl, Dvořák (61. Butnaru), Folejtar (65. Vyleta), Mlynařík, Hradecký (68. Šácha).

Kr. Dvůr – Domažlice 3:0

Domácí posunul k výhře dvěma góly Kraus, jednu trefu přidal Šlapák, a Králův Dvůr tak upevnil svou třetí pozici v průběžné tabulce. Chodové vyšli zkrátka po sérii šesti zápasů bez porážky a zimní přestávku přečkají se 27 body na kontě.

Poločas: 1:0. Branky: 17. a 55. Kraus, 84. Šlapák. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 1:3. Diváků: 100.
Sestava Jiskry Domažlice: Šiman – Lešek, Bauer, Mužík, Braun, Bezdička (79. Chocholoušek), Hejda (46. Roubal), Pedro (79. Špírek), Blažek, Piroch (59. Černý), Fořt.

18. Hořovicko⋌ 17  2 2 0 13  6:35 10

Zbývající výsledky 15. kola: Litoměřicko – Chrudim 0:4 (0:1), Hr. Králové – Vltavín 2:0 (2:0), Písek – Zápy 2:5 (0:2), Vyšehrad – Benešov 2:2 (2:1), pen. 7:8, Hořovicko – Dobrovice 0:1 (0:0), Táborsko B – Benátky 1:0 (0:0).