Rokycany – Senco 1:1 (1:1) na PK 3:4
Doubravka vstoupila do zápasu aktivněji a ujala se po dvaceti minutách hry vedení. Po autovém vhazování se k centru dostal Ungr, jehož prudký přízemní pas poslal do sítě pohotový Krejčí. Rokycanští přesto našli ještě v první části odpověď na trefu soupeře. Vaščák předložil z levé strany balon Černému, který se z voleje nemýlil.
Po pauze se více směrem dopředu tlačily Rokycany, ale Petr Jindřich své dvě tutovky neproměnil. Na řadu proto nakonec přišla penaltová loterie, v níž se štěstí usmálo na Doubravku.
Branky: 37. Černý – 23. Krejčí. Rozhodčí: Vrchota. ŽK: 1:1. Diváci: 108.
Rokycany: Vild – L. Aubrecht, Procházka, Špic. Vaščák – Skopový, Hereit, Král (78. Cibula), Černý – Trojanec, Jindřich (72. Končal). Trenér: Pavel Aubrecht.
Doubravka: Bouzek – Künstner (87. Sedlák), Knakal, Novák, Petr – Kuťák, Navrátil (56. Soukup), Brabec, Krejčí, Sýs – Ungr (84. Peterka). Trenér: Aleš Jindra.

M. Roudné – Sušice 1:0 (0:0)
Zkušenostmi nabitá Malše měla v zápase navrch, ale dlouho se jí nedařilo najít správný recept na výborně chytajícího gólmana Gilla. Sušičtí se rovněž snažili tlačit dopředu, své dvě šance nicméně nezužitkovali. Jihočeši se přesto ujali ve druhém poločase vedení, které udrželi až do konce zápasu. Po sporném faulu v pokutovém území proměnil nařízenou penaltu domácí Píša. Hosté se sice ještě snažili zatlačit v závěru Roudné, jejich převaha ale byla pouze platonického rázu.
Branka: 65. Píša z PK. Rozhodčí: Hurych. ŽK: 1:0. Diváci: 100.
Sušice: Gill – Kysilka, Vichr, Hrubec, Fuchs – Skuhra (46. Hájek), Klíma, Čanecký (78. Bachroň) – Králík, Vrhel, Varga (82. Hubáček). Trenér: Jan Staněk.

16. Sušice⋌ 14  0 0 0 14  6:56  0

Ostatní výsledky 14. kola divizní skupiny A: Mariánské Lázně – Ostrov 1:0 (0:0, 85. Kavalír), Admira – Čížová 3:1 (1:1, 54. a 84. Michálek, 17. Mošna – 27. Jirouš z PK), Karlovy Vary – Jankov 4:0 (1:0, 21., 59. a 76. Psohlavec, 67. Mestl), Sedlčany – Aritma 2:2, pen.3:5 (1:0, 31. Hájek, 53. Soldát – 55. Hrabák, 75. Rybka – pen.). Odložené zápasy: Klatovy – Dobříš (Utkání se odehraje 26. nebo 27. 11. na náhradním hřišti, které zatím nebylo určeno), Č. Krumlov – Motorlet.