Koloveč – Horažďovice 5:0 (3:0)
Začátek však byl pro dvě stovky fanoušků strašidelným představením. Hosté si vytvořili tři stoprocentní šance a jen díky famózním zákrokům gólmana Petra Fillingera zůstalo konto Slavoje čisté. V 6. minutě se však na otevřená vrátka vlastní obrany nemohl dívat Vojtko a přesnou ranou zavelel k ofenzivě domácích, Od tohoto momentu měl souboj jednostranný průběh. Po půlhodině hry se z úhlu k tyči trefil Tomáš Došek na 2:0, což byl pro příznivce impuls k mohutnému potlesku. Pět minut před odchodem do kabin pak rozehrál gólovou partii Pavlík. To už byli Horažďovičtí v deseti, protože při rozcvičení se zranil Melka a žádný náhradník k dispozici nebyl…

Druhé dějství se hrálo spíše z povinnosti. Ke cti hostů je nutno zdůraznit, že se neuchýlili k defenzivní taktice. Přetižená obrana FK inkasovala dvakrát a vždy se o to postaral Pavlík. Kapitán Lukáš Došek stačil při únicích pozdravit publikum, jenže jeho střely se mezi tyče nevešly. To platí i o pokusech Lucáka, Černohorského, atd…
Závěrečný hvizd sudího Lega byl pro soupeře z Klatovska vysvobozením. ⋌(vha)

Koloveč: P. Fillinger (60. Janeček) – Tesař, L. Došek, Milota, Černohorský, Šlajs (46. M. Fillinger), Lucák, Vojtko, T. Došek, Pavlík, Gabriel (46. Kadlec). Trenér: Hirschl.
Horažďovice: Macoun – T. Greger, M. Greger, Šafanda, Jiří Sova, Vachuška, Melka, Kotrba, Jan Sova, Nauš, Forman. Trenér: Boř.

Branky: 6. Vojtko, 28. T. Došek, 39., 58. a 66. Pavlík. Nejlepší hráči: Pavlík – Macoun. Rozhodčí: Lego. Bez karet. Diváci: 180.