Jiskra Domažlice B – FK Horažďovice 4:1 (2:0)
Od začátku měl zápas vysoké tempo. Po vzájemném oťukávání domácí v 10. minutě udeřili a agilní Štěpán prostřelil hostujícího gólmana poprvé – 1:0. Hosty rychlá branka zaskočila a po pěti minutách po příkladné kombinaci po straně hřiště vstřelil druhou branku tahoun a ve formě hrající kapitán ´Benfiky´ Waldmann – 2:0.

Když se hosté vzpamatovali, byli domácím důstojným soupeřem a jejich rychlé průniky neskončily v brance jen díky nepřesnosti nebo pohotovosti domácího gólmana Ticháčka. Zhruba od třicáté minuty se hra přelévala ze strany na stranu a byl k vidění pohledný běhavý fotbal. Za stavu 2:0 pro Jiskru se šlo do kabin.

Z nich se domácí vrátili zřejmě o něco později, protože hned v úvodu druhého poločasu snížil povedeným lobem hostující Vachuška, který dostal přesnou přihrávku a tím na chvilku zmrazil domácí hráče i obecenstvo – 2:1. Naštěstí se Domažličtí rychle vzpamatovali a pak byla otázka času, kdy se opět trefí, což se po hodině hry povedlo Štěpánovi druhou trefou v utkání – 3:1. Po této brance se domácí uklidnili a snažili se přidat další branku. To se skoro povedlo Bláhovi, který po rychlé příhře nastřelil tyč branky hostů. Chvilku poté se už ale trefil domácí Hamerník a bylo jasné, že body zůstanou konečně doma – 4:1.

Skóre mohl navýšit ještě domácí Lešek, ale i tomu stála v cestě branková konstrukce. Na konečném stavu se už nic nezměnilo a za stavu 4:1 rozhodčí slušný zápas ukončil.

V sobotu 11. října od 16:00 hodin, čeká ´Benfiku´ derby v Holýšově…

Domažlice B: Ticháček – Vondráček, Korelus, Růžička, Černý, Waldmann (89. Pavlíček), Štěpán (84. Tumpach), Vísner, (81. Hošek), Hamerník, Šimůnek (67. Lešek), Bláha (75. Kubr). Trenér: Fořt.
Horažďovice: Macoun – T. Greger, M. Greger, Šafanda, Jiří Sova (64. Šašek),Vachuška, Melka, Vachuška, Jan Sova, Nauš, Zdichynec (78. Šašek), M. Forman (85. Kovář). Trenér: Boř. ⋌(gas)