Klatovy – Doubravka 1:3
Hostující Senco se do utkání pustilo s vervou a hned po dvou minutách hry se dostalo do vedení. Pěkný centr z pravé strany usměrnil hlavou za brankáře Rojíka zkušený Švec. Klatovy navíc ani ne po půl hodině hry přišly o vyloučeného Jůdu. Nicméně domácí tým tento okamžik nastartoval a po chvilce se dočkal srovnání zásluhou Krejčího.

Doubravka poté zabrala a po krásné střele Hošťálka zpoza vápna se opět dostala do vedení. V druhé části již Senco bezpečně kontrolovalo hru, v 76. minutě zvýšilo zásluhou Švece na 3:1 a dovedlo utkání v poklidu do vítězného konce.

Poločas: 1:2. Branky: 34. Krejčí – 2. a 76. Švec, 44. Hošťálek. Rozhodčí: Vlček. ŽK: 4:1. ČK: 1:0. Diváci: 230.
Klatovy: Rojík – Žáček, Jůda, Janda, Mészáros – György (58. Kohout), Procházka, Sýkora (67. Krásný), Kadlec – Krejčí, Lukeš (86. Veselka). Trenér: Jiří Jakš.
Doubravka: Turek – Hošťálek, Novák, Vonášek, Chvojka (86. Hlavsa) – Petrželka, Švec (82. Špic), Tříska, Sýs (73. Fiala) – Róth, Vyleta (80. Brabec). Trenér: Pavel Vaigl.

M. Roudné – Tachov 5:3
Tachovští byli po celé utkání fotbalovějším týmem, ale domácí dokázali ze svých brankových příležitostí vytěžit maximum, což bylo nakonec rozhodujícím faktorem.

Před koncem zápasu za stavu 4:3 přesto nechybělo mnoho, aby Tachov srovnal a bral minimálně jeden bod. Sadílek sklepl balon na Kovaříka, který z dobré pozice trefil pouze boční tyč soupeřovy branky. V závěru se navíc při riskantní hře Tachova směrem dopředu utrhl domácí Jasanský, jenž pátou brankou pojistil výhru svého týmu proti již bývalému lídrovi divize.

Poločas: 2:1. Branky: 2. a 51. a 53. Lovička, 42. Trněný, 90. Jasanský – 29. Kovařík, 58. z PK Knakal, 82. z PK Hudec. Rozhodčí: Musil. ŽK: 2:1. Diváci: 150.
Tachov: Houdek – Habart (75. Ruda), Král (59. Tušl), Knakal, Viterna – Bezděk (59. Stružka), P. Šácha, Sadílek, Folejtar, Hudec – Kovařík. Trenér: Zdeněk Michálek.

Sušice – Aritma 1:2
Domácí byli v zápase aktivnější a vypracovali si velké množství šancí. Sušici ale opět srazila do kolen špatná koncovka. Ve velkých příležitostech se objevili například Vrhel a Kočí. Ani jeden ze sušických forwardů se ale neprosadil. Celek z Pošumaví tak musí i nadále čekat na první výhru v letošní sezoně.

Poločas: 0:0. Branky: 81. Vrhel – 76. Obusanya, 84. Hrabák. Rozhodčí: Šlapák. ŽK: 3:3. Diváci: 400.

Sušice: Gill – Skrbek (85. Varga), Melka, Jech, Kysilka – Skála (83. Matějka), Szedmák (79. Fuchs), Hrach (35. Krejčí), Linhart – Kočí, Vrhel. Trenér: Jaroslav Voříšek.

Táborsko B – Rokycany 1:0
Hosté podali proti rezervě Táborska, která byla navíc posilněna o pět hráčů z A-týmu, velmi srdnatý výkon. Táborsko sice potvrzovalo v utkání svoji velkou kvalitu, ale kromě územní převahy je Rokycanští do vážnějších šancí nepouštěli. Nicméně domácí se nakonec pět minut před koncem dočkali branky zásluhou Stuchlíka, který přetavil přesný centr ze strany v rozhodující gól.

„Podali jsme statečný, bojovný výkon na hranici svých možností. Klukům nemůžu vůbec nic vytknout. Škoda jen toho, že Táborsko bylo po celé utkání doslova tlačeno k vítězství," hodnotil zápas rokycanský trenér Pavel Aubrecht.

Poločas: 0:0. Branka: 85. Stuchlík. Rozhodčí: Klupák. ŽK: 1:3. Diváci: 100.

Rokycany: Vild – Krčál, Vaníček, Kropáček, Spěváček (54. Mašek) – P. Aubrecht (69. Like), Hereit, Černý, Cibulka (84. Král), L. Aubrecht – Heller (75. Tobiáš). Trenér: Pavel Aubrecht.

16. Milevsko⋌ 5 0 0 0 5  5:17  0

Ostatní výsledky 5. kola divize: Cheb – Hořovicko 0:2 (0:0, 49. Nademlejnský, 78. V. Šebek), Karlovy Vary – Zličín 2:2 (PK: 4:5, 1:0, 3. Nerad, 81. Geňo – 51. Gröbl, 87. T. Březina), Český Krumlov – Čížová 3:0 (2:0, 36. a 74. Jindřich Rosůlek, 21. Wagner), Milevsko – Mariánské Lázně 2:4 (2:1, 12. Vodňanský, 16. Málek – 5. a 50. Kovář, 55. Kafka, 87. Kabelák).