Dl. Újezd – Milavče 9:2 (6:1)
Padesátka diváků čekala napínavý duel tabulkových sousedů, ale drama se nekonalo. Po pěti minutách si Milavečtí dali vlastní gól, za dalších pět minut to bylo 2:0. Za tohoto stavu měl šanci Stauber, pak Pustina přece jen snížil, jenomže Sparta do poločasu zvýšila na 6:1. Za stavu 8:1 vstřelil druhý gól hostů Jakub Šot, ale poslední slovo měli zase domácí, za které se trefil Dvořák z divizního Tachova.
Sparta Dlouhý Újezd: Kopolovič – Závorka, Hána, Kořínek, Pernglan, Mrenka, L. Havel (75. Štrupl), Zeman (63. R. Bučan), Dvořák, Houda, M. Havel (Zušťák). Trenér: M. Havel st.
Sokol Milavče: Královec – Krčma, Příbek, Stauber, Klukan – Hranai, M. Šot, Váchal, Kořán – Pustina, J. Šot. Trenér: Václav Bor, as. Aleš Wirt.
Branky: vlastní, Mrenka 3, Hána 2, Dvořák 2, Houda – Pustina, J. Šot. ŽK: 1:0. HR: Hovorka. Diváci: 50. Nejlepší hráči: Houda – M. Šot.

Bezdružice – Meclov 5:1 (2:0)
Ve 24. minutě už překonaného brankáře hostů Dolejše zastoupil Kafka a zahrál rukou. Za to viděl červenou, a Jiskra z penalty vedla 1:0. Ve 35. minutě už to bylo 2:0. Kombinace hostů vázla, navíc těžko stíhali zachytávat rychlé průniky po stranách a centry před branku. Za stavu 4:0 pro domácí korigoval P. Vogeltanz po rohovém kopu Vrány. Domácí, kteří od 70. minuty dohrávali rovněž bez jednoho vyloučeného, upravili na konečných 5:1. „Do Bezdružic jsme jeli s několika dorostenci. Byl to náš nejhorší zápas podzimu. Věřím, že se už odrazíme, marodi se uzdraví a my začneme konečně bodovat," říká vedoucí mužstva Tomáš Černý.
Jiskra Bezdružice: Beran – Gábor, Bastl, Gengel , Filip st., Blažek (Soulek), Korynta, Sládek (Štefanisko), Kalista (Maroušek), Puss (Filip ml.), Čada. Trenér: Jan Michalčák.
TJ ZD Meclov A: Jos. Dolejš – Vilím (70. O. Malý), Kafka, P. Vogeltanz, J. Vogeltanz – Beňušík, Jan Dolejš, Javůrek, Pačesný – Vrána, Vlasák (55. Leškoviak). Trenér: Jiří Vogeltanz.
Branky: Sládek 2, Gengel, Kalista, Maroušek – Vogeltanz; ŽK: 1:1 ČK: 1:1. HR: Škarda. Diváků: 80. Nejlepší hráči: Kalista – nikdo.

Postřekov – Tlumačov 1:3 (0:1)
Postřekov v dalším chodském derby řízeném trojicí sudích z Německa hostil Tlumačov, který okupoval druhé místo tabulky. Domácí tentokrát na soupeře nestačili a ačkoli byli většinu zápasu aktivnější, do šancí se dostávali zřídka. Když postřekovská obrana nestačila ohlídat dva centry, po nichž inkasovala, vedli hosté 0:2. Domácí zlepšenou hrou dosáhli kontaktního gólu, ale hosté následně donutili soupeře k faulu a z penalty si vítězství pojistili.
Sokol Postřekov A: Frei – Královec, Cibulka, Janeček, Brychcín – Ledvina, Závodný, Beroušek (46. Landrgott), Steinberger – Polák (58. Braun), Váchal (46. Kreuz). Trenér: Petr Váchal.
Start Tlumačov A: Touš – Podestát, Kašpar, Veselý, L. Hruška – Bláha, Wolf (81. Malík), Frček (58. Brichcín), Minařík (88. Schleiss) – Řezníček (63. Čára), J. Hruška (83. Benušík). Trenér: Pavel Čadek, as. David Zíta.
Branky: 79. Landrgott – 43. Veselý, 58. Wolf, 81. Kašpar z PK. ŽK: 4:4. HR: Klessmann. Diváků: 180. Nejlepší hráči: Steinberger – Minařík.

Koloveč – Stříbro 6:2 (2:1)
Lídr soutěže začal lépe, měl územní převahu, a když ve 13. minutě hrající kouč Bittengl našel kolmicí nabíhajícího Kadlece, vedl 1:0. Hosté sázeli na brejky a ve 29. minutě vyrovnal Vitoň. O sedm minut později domácí uklidnil Duchoň, který jim zajistil opět vedení 2:1. Hosté se po obrátce snažili vyrovnat, tlačili, ale šance neporměnili. Naopak, po čtyřech minutách hry se míče zmocnil Tomášek, zatáhl jej po straně a přetaženým centrem našel na opačné straně Šlajse. Ten přihrál Lucákovi a jeho střelu před brankářem dorazil Rejthar – 3:1. V 65. minutě Tomášek opět vyškolil několik bránících hráčů Baníku, předložil míč Rejtharovi a ten znovu zavěsil – 4:1. Pět minut před koncem pronikl po straně T. Šlajs, počkal s přihrávkou až naběhne Kadlec, a ten napálil míč do vinglu – 5:1. Dvě minuty před koncem hosté vyšachovali domácí obranu a Bláha snížil, jenže domácí vypustili na hřiště Pluhaře a ten po Lucákově přihrávce za obranu těsně před koncem utkání potvrdil, že jako Robben nejen vypadá – 6:2. Z kabiny rezervy Slavoje tak poosmé v sezoně zazněla neoficiální hymna Nejlepší je Miloš…
Diváci v Únějovicích ocenili fair play gesto stříbrského Kertyse, který napravil chybný výrok nepřesného sudího Nesvadby tím, že za stavu 2:1 odmítl nabídnutou standardku ze slibné pozice a míč ´vrátil´ domácím zakopnutím do autu.
Slavoj Koloveč B: Janeček – Fr. Šlajs, Denk, Mastný, Záhrobský – Tomášek, Lucák, Bittengl (46. T. Šlajs), Rejthar (80. Pluhař) – Duchoň, Kadlec. Hr. trenér: Jindřich Bittengl.
Baník Stříbro: Kostelníček – Vitoň, Kohut, Hřebík (70. Petrlák), Šimek (46. Pták), Karban, Elijáš, Mikulovský, Kertys (57. Florus), Bůžek, Bláha. Trenér: Radek Šedivý.
Branky: Kadlec 2, Rejthar 2, Duchoň, Pluhař – Vitoň, Bláha. ŽK: 4:1. HR: Nesvadba – Doksanský, Kafka. Diváků: 110. Nejlepší hráči: Kadlec – Vitoň.

Kdyně – Merklín 2:2 (0:1) na PK 5:3
Hosté dorazili v nejsilnější možné sestavě. Do vedení je v 11. minutě poslal Hrádek, jemuž sice ke spokojenosti ještě hodně chybí, ale rána tohoto probouzejícího se merklínského Lafaty z rohu vápna o tyč byla výstavní – 0:1. V 63. minutě vyšla hostům pohledná kombinace po ose Liška – Haník a do prázdné uklízel Šobr – 0:2. Domácí však předvedli famózní obrat. Soupeře zatlačili a po třech minutách snížili. V 82. minutě se Kdyně po standardce dočkala zaslouženého vyrovnání a hosté nakonec ještě mohli děkovat gólmanovi Bacíkovi, že zápas skončil remízou 2:2.
V rozstřelu uspěli všichni domácí exekutoři, zatímco benjamínek hostů Haník hned v první sérii chybil.
SK Kdyně 1920: ?
Sokol Merklín: Bacík – D. Kříž, J. Liška, Wild, V. Kríž – Voráček, M. Liška, Schejbal – Haník, Hrádek -Šobr. Trenér: Stanislav Špirk, as. Radek Kubát.
Branky: Džugan, Hamor – Hrádek, Šobr. ŽK: 3:4. HR: Brůha. Diváků: 110. Nejlepší hráči: ? – Bacík.

Další výsledky: Klenčí – M. Touškov 5:1 (2:0) Branky: Čipera 2, Hojda, Mifek, Psutka – Bouzek; ŽK: 1:3; ČK: 1:1. Diváků: 70.