Hostující kouč Abrhám nemohl využít služeb hráčů Pardubic, jejichž farmou Čáslav je, proto měl k dispozici pouze třináct hráčů do pole. Hosté vsadili na zabezpečenou obranu a rychlé kontry.

Jiskra, které před utkáním patřilo v neúplné tabulce třetí místo, do utkání nemohla počítat se střelcem Hrdličkou, protože si na tréninku s Viktorií Plzeň natáhl sval. Místo něj dorazilo na farmu jiné ofenzivní eso, Daniel Černý.

Jiskra Domažlice – FK Čáslav 1:0 (0:0)

Domažlice začaly náporem. Hned v 1. minutě byl přistrčen na pravé straně Černý. K balonu se postavil Bárta, rozehrál do šestnáctky na Mužíka, jeho střelu však hosté zblokovali. Poté si vyměnili míč Hrubý s Mužíkem a Tafat po centru do malého vápna tečoval míč tak, že si hostující Váňa málem hlavou dal vlastní gól. Hosté zahrozili rychlou akcí Vlkanovy, který zatáhl balon po pravé straně až před šestnáctku, kde mu naběhl Ujec, ale jeho střelu zblokoval Hrubý.

Po čtvrthodině se po výkopu soupeřova gólmana dostal k balonu domácí Došlý, posunul na Leitla, který bohužel pro Domažlice v pokutovém území ustál souboj s gólmanem, zasekl míč a zpětnou přihrávkou našel Došlého. Jeho povedenou střelu z 15 metrů k tyči Karal na hranici malého vápna přizvedl hlavou na roh. Ten rozehrál Mužík, hostující Váňa odhlavičkoval přímo na Hrubého, který ´šajtlí´ mířil kousek nad branku. Na konci 19. minuty předvedli domácí pěknou kombinační akci. Mužík po straně vysunul Bauera, ten nacentroval na Leitla, který přesnou přihrávkou našel Černého, jeho volej ale šel na střed brány. Další pěkný moment viděli diváci ve 26. minutě. Hostující Kunášek vhazoval z pravé strany aut, Hrubý ve snaze odvrátit míč nechtěně trefil Vlkanovu, který udělal z domácích zadáků Brauna i Tůmy slalomové kolíky, dostal se z levé strany až před Ticháčka a z deseti metrů zakončil. Domácí brankář Ticháček však reflexivním zákrokem pravačkou vytlačil střelu na tyč.

Ve 29. minutě nebezpečně zakončoval hostující Ujec. Domácí odpověděli sérií rohových a trestných kopů, ani z nich však úporě bránící Cáslav nepřekonali.

Ve druhém poločase pokračovala Jiskra v náporu, který postupem času sílil. Po hodině hry fauloval Vlkanovu Mužíka a ten z 19 metrů těsně minul spojnici brány. V 65. minutě hostující Bilinkiewicz fauloval na levé straně Došlého. Trestný kop rozehrál Mužík, Hrubý si po straně narazil s Leitlem a centrem našel před malým vápnem Tůmu, který ve stoprocentní šanci levačkou přestřelil branku. V 69. minutě rozehrál z vlastní poloviny brankář Ticháček míč na Brauna, ten hlavou přistrčil na Tafata, který našel Došlého, ale jeho gól nebyl uznán pro ofsajd.

Co se nepovedlo v 69. minutě, to se povedlo o tři minuty později. Mužík si po přihrávce od Bárty na polovině narazil míč s Tafatem, přes Ujece přihrál na neobsazeného Leitla, který bombou podél padajícího Karaly a brankáře Kotěry rozjásal publikum na Střelnici – 1:0. V závěru utkání se do velké příležitosti dostal znovu Leitl, ale jeho střelu čáslavský gólman vyrazil na roh. Ten rozehrál Špírek na hlavu Bauera, který o malý kousek minul pravou tyč branky. Dál už se nic podstatného nestalo, a tak se mohli hráči i diváci radovat ze zasloužených bodů.

Jiskra Domažlice: Ticháček – Hrubý (66. Hamerník), Tůma (84. Růžička), Bauer, Bárta – Leitl (87. Vojtko), Braun (90+1 Javorský), Mužík, Došlý,Černý (79. Špírek) – Tafat. Trenér: Stanislav Purkart.
FK Čáslav: Kotěra – Kunášek, Váňa, Karal, Frejlach – Bilinkiewicz (78. Strnad), Tischler, Ujec Ondřej, Mlynka (86. Martínek) – Vlkanova, Ujec Milan. Trenér: Oldřich Abrhám.
ŽK: 1:2 (59. Došlý – 74. Vlkanova, 80. Ujec O.). HR: Duchoň – Machýček, Štefan. Diváků: 375. ⋌(poj)