Nepomuk – Holýšov 1:2
Ve vyhrocené bitvě Nepomuk padl, trefou z penalty rozhodl matador Karel Míčka.
Poločas: 0:1. Branky: 48. M. Švec – 19. Jeniš, 83. Míčka z PK. Nejlepší hráči: M. Švec – Jeniš. Rozhodčí: Klička. ŽK: 7:2. ČK: 0:1. Diváci: 80.
Nepomuk: Wallenfels – M. Viktora, J. Švec, Voráček, M. Švec, Zajíc, Rous, Kozák, V. Švec, Vosyka (67. Ticháček), Baran. Hrající trenér: J. Viktora.
Holýšov: Míčka – Tyr, Baxa (46. Kraus), Levička, Trhlík, Schamberger, Panuška, Staněk (73. Vrba), Vachtl (84. Dostálík), Jeniš (89. Chvojka), Lukáš. Trenér: Bárta.

Příkosice – Domažlice B 2:2
Po matném vstupu do soutěže se Příkosice zvedají, proti rezervě Domažlic urvaly druhý bod v penaltovém rozstřelu.
PK: 5:3. Poločas: 1:1. Branky: 24. Spěváček, 63. Lisý – 11. vlastní, 89. Kubr. Nejlepší hráči: Lisý – Ferra. Rozhodčí: Petržílka. ŽK: 3:5. Diváci: 80
Příkosice: Protivínský – Hodaň (86. Hrubý), Papáček, Pražák, Komanec, Prchlík, Lisý, Kotnauer (81. Pleticha), Vlček (69. Marek), Spěváček. Hrající trenér: Pleticha.
Domažlice B: Bratanič – Neumann, Jarina, Paluch (77. Vísner), Kohout, Leitl, Waldmann, Lešek (80. Krakeš), Ferra, Bláha, Kubr. Trenér: Fořt.

Koloveč – Horažďovice 3:0
Koloveč doma nezaváhal. „Během tří minut srazil soupeře Tomáš Došek. Po přestávce upadla hra do průměru," řekl sekretář Kolovče Pavel Kruml.
Poločas: 3:0. Branky: 7. Černohorský, 38. a 41. T. Došek. Nejlepší hráči: Bukovský – Macoun. Rozhodčí: Lego. Bez karet. Diváci: 200.
Koloveč: P. Fillinger – Bukovský, Milota, L. Došek, Tesař, Lucák (53. Kadlec), Černohorský, Šimr, T. Došek, Pavlík (74. Duchoň), Gabriel (56. Šperl). Trenér: Hirschl.
Horažďovice: Macoun – M. Greger, Pintíř, Janouškovec, Vachuška (63. Melka), Šafanda, Jůda, Sova (34. J. Forman), Kotrba, Nauš (89. T. Greger), M. Forman (70. Mičkal). Trenér: Melka starší.

Vejprnice – Chotíkov 3:1
Sešívaní se oklepali z výprasku na půdě Rokycan a skolili druhý tým soutěže. „Rozdíl ve skóre mohl být vyšší, hosté zatápěli až v závěru," míní sekretář Vejprnic Milan Radimák.
Poločas: 2:0. Branky: 26. Lhotka, 38. Paul z PK, 54. Černý – 75. D. Míka. Nejlepší hráči: Paul – Sulan. Rozhodčí: Homr. ŽK: 4:4. Diváci: 80.
Vejprnice: Slováček – Heindl, Havránek, Rada, Černý, Šámal (84. Kristl), Hora, Lhotka, Kuhajda, Puhlovský, Paul. Trenér: Dejmek.
Chotíkov: Bejdák – Herák, Vacek (64. Knapp), Kluska, M. Scheinherr, Puchmertl, M. Míka, Hartl, Pechler, Šulan, D. Míka. Trenér: Urbánek.

Přeštice – H. Bříza 0:2
Horní Bříza se veze na vítězné vlně, Přeštice sestřelil Pavel Chocholatý. „Po špatně vhozeném autu jsme inkasovali a horko těžko jsme se zvedali. Šance jsme měli, ale trápí nás koncovka," smutnil po utkání vedoucí mužstva domácích Pavel Bočan.
Poločas: 0:1. Branky: 7. a 87. P. Chocholatý. Nejlepší hráči: Vacík – P. Chocholatý. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 1:4. ČK: 1:0. Diváci: 70.
Přeštice: Růžička – Gruszka (46. M. Bešta), Trdlička, Hrdlička, P. Bešta, Vacík (80. Hodan), Švarc (68. Fořt), Lambor. Trenér: Kraus.
H. Bříza: Liška – Šimice, Sedlecký, Rous, M. Zavadil, Paukner, M. Chocholatý, Frána, Tran (85. Kříž), P. Chocholatý, Mornštajn. Trenér: Michálek.

Bolevec – Klatovy 3:0
Klatovy tlačily, jenže nováček střílel branky. „Hosté byli fotbalovější, ale své šance neřešili ideálně," glosoval výsledek sekretář Bolevce Jan Thomayer.
Poločas: 2:0. Branky: 10. Hibler, 39. Fryček, 64. Zítek. Nejlepší hráči: Kučera – Páleník. Rozhodčí: Vocelka. ŽK: 3:1. Diváci: 80.
Bolevec: Kerner – Kučera, Humpál, Klečka (85. Soukup), Dytrt (76. Thomayer), Fryček, Bublík, Hibler (69. Šilhánek), Šanoba, Šnaider, Zítek (88. Greif). Trenér: Votípka.
Klatovy: Lorenc – Cihlář, Šinál, D. Matějka, Brož, Mészáros, Páleník, Šmejkal (83. Rendl), Sýkora, Kadlec (16. Lužný), Janda. Trenér: Jakš.

Stod – Rokycany B 2:1
Cenný skalp rokycanského béčka vystřelil tři minuty před koncem Douša. „Soupeř přijel v oslabeném složení, což nám pomohlo. Diváci sledovali vyrovnaný souboj, výhru jsme ubojovali," prohlásil sekretář Stoda Petr Chlíbec.
Poločas: 1:1. Branky: 41. Brichcín, 87. Douša – 27. Hlavsa. Nejlepší hráči: Brichcín – Čihák. Rozhodčí: Lhoták. ŽK: 2:1. Diváci: 80.
Stod: Fekl – Höffler, Karlíček, Pešek, Kaas, Jelínek (34. Lukášek – 63. Douša), Valachovič, Brichcín, Lihm (85. Bilik), Vítek, Zelený. Trenér: Honal.
Rokycany B: Wohlmut – Polák, Čihák (59. Janout – 81. M. Vrba), Hlavsa, Kořínek, Tobrman, Vaščák, Procházka, Huňáček, Cerný, A. Vrba. Trenér: Hudeček.

Luby – Rapid 2:2
Dva zásahy důrazného Peroutky stačily hostům pouze na bod. „Hrálo se tvrdé utkání, s velkým nasazením, které skončilo spravedlivou remízou," konstatoval sekretář Lubů Karel Křížek.
PK: 4:3. Poločas: 1:2. Branky: 7. Koželuh, 77. Čipera – 16. a 37. Peroutka. Nejlepší hráči: Kalaš – Peroutka. Rozhodčí: Burda. ŽK: 5:7. Diváci: 200.
Luby: Kalaš – K. Křížek, Sýkora, Koželuh, Švátora (79. Voráč), Šnour, Čipera, Šůs (65. Pivoňka), Turner, Pelouch, Čížek (87. Voráček). Trenér: Bečka.
Rapid: Matějka (16. Beke) – Netrh, Peroutka, Buček, Hucl (86. Morávek), Švejda, Čupalka, Harmady (88. Fleissig), Žák, Brabec, Pubrle. Trenér: Mysliveček.

16. Touškov⋌ 7 1 0 1 5 10:19  4

I. A třída – 7. kolo: Nýřany – Chlumčany 1:1 (PK: 4:1, Kočí – Dušek), Touškov – Svéradice 1:2 (Voith – Makovec 2), Křimice – Nýrsko 3:2 (Lasota 2, Zapomněl – Rubáš, Výtisk), Staňkov – Rozvadov 0:4 (Čížek 3, Slowik), Černice – Senco B 6:2 (Laibl 2, Křen, Mastný, Mojseňuk, Stoilov – Krysl 2), Zruč – Chodský Újezd 2:1 (Eisenhammer, Husník – Hanko), Spálené Poříčí – Horšovksý Týn 0:1 (Zikán), Žihle – Mochtín 3:0 (Brož, Putka, Čapek).

14. Mrákov⋌ 5 1 0 1 3  5:11  4

I. B třída – 5. kolo, skupina A: Tlumačov – Stříbro 0:3 (Demjan 2, Buzek), Meclov – Koloveč B 2:0 (Benušík, Němec), Dlouhý Újezd – Přimda 5:2 (Havel 2, Hána, Stoklasa, Zeman – Hečko 2), Zbůch – Kdyně 4:2 (Böhm, Fořt, Hnát, Hájek – Forst, Švarc), Klenčí – Chodová Planá 2:3 (Čech 2 – Chval 3), Postřekov – Mrákov 1:0 (Landrgott), Tachov B – Heřmanova Huť 3:1 (Blažek, Ruda, Šindelář – Poslední).

14. Dl. Ves⋌ 5 1 0 0 4 10:18  3

Skupina B: Losiná – Přeštice B 3:1 (Laštovka, Matulka, Veleman – Heimrle), Horažďovice B – Starý Smolivec 1:1 (PK: 4:3 ,Forman – Procházka), Starý Plzenec – Strážov 5:1 (Parlásek 2, Vyskočil 2, Fuja – Maier), Žákava – Štěnovice 2:2 (PK: 5:3, Hostačný, Váňa – Dolejší, Polívka), Hradešice – Rapid B 2:4 (Nauš, Řezáč – Morávek 2, Žák 2), Měčín – Žichovice 1:2 (Bureš – Hlaváč, Špírek), Dlouhá Ves – Pačejov 6:2 (Švec 4, Pechek, Riedl – Kubáň 2).

14. Sokol Dobřív⋌ 5 0 1 0 4  3:12  2

Skupina C: Dobřív – Kaznějov 0:3 (Jung, Diviš, Michal Fedorco), Raková – Mýto 3:4 (Kašpar, Kořínek, Procházka – Hereit 2, Hatina, Veverka), Kralovice – ZČE B 1:2 (Běhounek – Škarda, Šmíd), Druztová – Holoubkov 0:1 (Mleziva), Radnice – Lhota 0:3 (Kohout, D. Křížek, M. Křížek), Zbiroh – Chrást 0:2 (Mach, Švajcr), Tlučná – Hrádek 6:1 (Mudra 2, Fišer, M. Nachtmann, T. Nachtmann, Žďárský – Mrázek).