Domažlice B – ZKZ Horní Bříza 0:2 (0:2)
Domácí se v úvodu špatnými odkopy sami dostali pod tlak, čehož hosté využili. Běžela teprve 6. minuta, když oslněný Ferra na prsou nezpracoval křížný centr zprava, míč se dostal k nabíhajícímu Škardovi, který sám proti Brataničovi nezaváhal – 0:1. Konečnou podobu dostal výsledek v 15. minutě, kdy opět domácí stoper netrefil při odkopu volejem míč, toho se zmocnil hostující Tran, který před návratem na západ Čech chytal ve Spartě a poté hrál za Motorlet a Duklu, a střelou z 15 metrů rozvlnil síť – 0:2. Domácí druhá laciná branka srazila do kolen a hráli hosté. Teprve v 27. minutě zahrozili Domažličtí, ale Jarina prováhal střelu a hostující obránci jej o míč připravili. Ve 32. minutě hostující brankář zneškodnil Kubrovu střelu z 22 metrů, o pět minut později po Ferrově tr. kopu mířil nevýrazný Kohout hlavou vedle tyče. V závěru poločasu ještě Jarinův pokus zneškodnil hostující gólman a do té doby neviditelný Bláha mířil z 20 metrů vedle hornobřízské šibenice.

Druhou půli začali domácí aktivněji. Ve 49. minutě minul Jarina zprava vzdálenější šibenici soupeřovy branky a vzápětí po průniku a centru Bláhy zprava hlavičkoval Tumpach z osmi metrů vedle vzdálenější hornobřízské tyče. V 52. minutě vypracoval jakoby živou vodou pokropený Bláha další akci, centrem našel volného Tumpacha, ale ten ve velké šanci ze 14 metrů Liškovu branku přestřelil. Poté zahrozili dvakrát hosté, ale domácí obrana stačila vždy v poslední chvíli nebezpečí odvrátit. Přes větší aktivitu domácích je perfektně pracující soupeřova obrana do zakončení nepouštěla, a tak slibné akce končily na kopačkách hostujících zadáků, jak tomu bylo i s bombou Jariny v 57. minutě. Poté hosté hru vyrovnali a akce se střídaly na obou stranách. Zatímco Hornobřízští hrozili po dlouhých pasech za domácí obranu, Domažličtí se snažili postupovat dopředu kombinacemi, ale kazili hodně přihrávek a tím nahrávali soupeři. V 65. minutě mohli hosté potrestat Neumannovu špatnou malou domů, ale Bratanič se štěstím nadvakrát míč před nabíhajícím Škardou odvrátil.

Pak hru ovládli hosté, ale Netáhlův centr srazili domácí a pak se Hornobřízští zlobili na rozhodčího za odpískaný ofsajd P. Chocholatého. Deset minut před koncem tento hostující útočník odcentroval na Pauknera, ale jeho střelu domácí zblokovali. V 89. minutě poslal dopředu domácí Kubr našlápnutého Kohouta, ten sice stačil blokován z obou stran vystřelit, ale jeho pokus z 15 metrů zneškodnil Liška. Když pak na jedné straně skončila bomba P. Chocholatého vedle levé Brataničovy tyče a na straně druhé usměrnil hlavou Ferrův tr. kop Bláha z 8 metrů vedle levé hornobřízské tyče, ozval se závěrečný hvizd rozhodčího Langmajera a hosté mohli slavit tři body. ⋌(vok)

Branky: 6. Škarda, 15. Tran. Rozhodčí: Langmajer, ŽK: 2:3. Diváků: 120.

J. Domažlice B: Bratanič – Šimůnek, Ferra, Neumann – Visner (73. Lešek), Kohout, Jarina (66. Hošek), Waldmann, Kubr – Bláha, Tumpach (82. Kubica).

ZKZ Horní Bříza: Liška – Rous, Sedlecký, Šimice, Frána – Netáhlo, Paukner, M. Chocholatý, Tran – Škarda (66. Zavadil), P. Chocholatý (90. Kříž).