J. Domažlice – SK H. Měcholupy 2:1 (1:1)

Běžela teprve 2. minuta zápasu, když hostující Vrabec rozehrál zprava rohový kop, míč se ve skrumáži odrazil k volnému Sukovi a ten jej zblízka poslal za Ticháčkova záda – 0:1. Když se domácí trochu oklepali, rozehrál v 7. minutě Mužík rohový kop zprava přesně na hlavu Dvořáka, ale jeho střela z malého vápna mířila přímo na brankáře Hajdůška, který ji zneškodnil a vzápětí musel hostující gólman na zem, aby zachytil míč před nabíhajícím Došlým. Ve 12. minutě se při zpracování dopadajícího míče nedohodli hostující Chlumecký s Markuzim, mezi které vlétl Došlý, špičkou kopačky si míč postrčil vedle vybíhajícího Hajdůška a zprava ze 7 metrů jej uklidil do prázdné branky – 1:1.

O chvilku později napřáhl z šestnáctky hornoměcholupský Suk, ale zblokovanou střelu zneškodnil Ticháček a stejně si poradil na druhé straně s Mužíkovým tr. kopem Hajdůšek. V 17. minutě rozehrál domácí Mužík rohový kop zleva, našel hlavu Bezděka, ale ten u bližší tyče zamířil z malého vápna nad soupeřovu branku. Domácí kapitán Mužík poté trefil z tr. kopu jen zeď hostujících hráčů a v 28. minutě se po závaru před hornoměcholupskou brankou dostal ke střele Bezděk, ale z 8 metrů trefil jen hradbu těl před sebou. Poté se hra přestěhovala na několik minut mezi šestnáctky a brankáři pauzírovali. Ve 35. minutě zastavil slibný útok domácích odpískaný útočný faul a na druhé straně domácí odvrátili Vrabcův tr. kop z 25 metrů. Vzápětí ve skluzu odvracel domácí Chocholoušek nebezpečí, ale namazal při tom Karaďuzovi, jehož pohotový volej z 15 metrů srazili domácí na roh. Neurovnaná a oboustranně nepřesná hra pak přinesla Čechův centr, který skončil v Ticháčkových rukavicích, průnik Došlého na druhé straně, kterého odblokoval brankář Hajdůšek, aby pustil míč do autu a nakonec poločasový hvizd rozhodčího Kříže.

Ve 48. minutě ukončil rodící se Došlého akci odpískaný ofsajd, ale o minutu později se z tlaku domácích vytvořil před Hajdůškem závar, ve kterém se míč odrazil k Mužíkovi, jehož nedůrazný volej ze 12 metrů sice stačil ležící Hajdůšek tečovat, ale míč přesto skončil u jeho levé tyče – 2:1. Tlak domácích byl v úvodu druhého dějství veliký, ale před nabíhajícím Došlým stačil za hranicí šestnáctky odvrátit míč hlavou hostující gólman Hajdůšek, poté si v 52. minutě hosté poradili s Mužíkovým tr. kopem a vzápětí těsně před Došlým sebral pádem na zem míč hornoměcholupský brankář. O dvě minuty později poslal domažlický Bárta dopředu M. Pyrku, ten zpětnou přihrávkou od brankové čáry oslovil Došlého, ale jeho volej ze 14 metrů trefil tělo bránícího soupeře a končil vedle branky.

Hosté se dlouhé minuty nemohli vymanit ze sevření domažlických, kteří se snažili dobýt jejich branku, ale po Mužíkově tr. kopu mířil hlavou nad břevno Chocholoušek a po Došlého vysunutí Kasýka stačil míč sebrat Hajdůšek, který si poté poradil i s centrem Mužíka. Hosté se poprvé dostali ke střele v 69. minutě, ale nedůrazný Chlumeckého pokus ze střední vzdálenosti skončil vedle pravé Ticháčkovy tyče. Dvacet minut před koncem musel hostující gólman znovu odvracet míč hlavou za hranicí šestnáctky před nabíhajícím Došlým. V 73. minutě rozehrál hornoměcholupský Vrabec tr. kop zleva ze 20 metrů, ale Ticháček míč vyboxoval a o minutu později na druhé straně nepřekvapil Mužík nedůraznou dalekonosnou střelou Hajdůška. Poté hosté zastavili sólo Došlého a se slabou Mužíkovou střelou si bez problémů poradil Hajdůšek. V 80. minutě srazili domácí na roh Holíkův centr a vzápětí prokázal své kvality brankář Ticháček, když zneškodnil přízemní střelu Čecha, mířící k jeho pravé tyči.

Ke změně skóre bylo nejblíže v 86. minutě, kdy byl v pokutovém území hostů faulován Mužík a rozhodčí Kříž nařídil pokutový kop. Míč si postavil Braun, ale jeho přízemní střelu k levé tyči brankář Hajdůšek vystihl a míč vytlačil na roh. Poté hosté zblokovali Došlého pokus z šestnáctky a domácí si již výsledek pohlídali.

Jiskra Domažlice: Ticháček – Knakal, Chocholoušek, Bauer, Bárta (90. Beránek) – Bezděk (46. Kasýk), Braun, Mužík, Pyrka M., Došlý (89. Leitl) – Dvořák. Trenér: Stanislav Purkart.
SK Horní Měcholupy: Hajdůšek – Carda (83. Doležel), Chlumecký, Markuzi, Folwarczny – Červenka, Karaďuz (76. Studecký), Čech, Klír (64. Holík), Vrabec – Suk. Trenér: Jakub Slezáček.
Branky: 12. Došlý, 49. Mužík – 2. Suk. ŽK: 2:2 (73. Knakal, 74. Došlý – 74. Čech, 85. Vrabec). Diváků: 250. HR: Kříž – Paták, Kubec. Delegát FAČR: Kruliš.⋌ (vok)