VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Úřední zprávy OFS Domažlice ze 30. května

Domažlicko - Fotbalisté Startu Bělá nad Radbuzou budou do 17. června hrát všechny domácí utkání bez podpory diváků. Oddíl navíc musí navýšit počet pořadatelské služby na deset členů. V případě, že se opatření mířená na skupinku proslulých bělských ´ultras´ minou účinkem, hrozí oddílu uzavření domácího hřiště a bude muset hrát zápasy na cizím stadionu. 

1.6.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační snímek, logo FAČR.Foto: Internet

STK OFS

Schválila výsledky 23. kola II., III. a IV. třídy, 15. kola OPD a OPMŽ, 17. kola OPSŽ a odehraných utkání st. a ml. přípravky.

Schválila dohody o změně termínů utkání. II. tř.: 25. kolo Koloveč C – Dynamo H.Týn B bude sehráno 9. 6. od 17:00 v Únějovicích. OPD: 18. kolo Klenčí – Erpužice bude sehráno 15. 6. od 18:00. OPSŽ: 19. kolo Koloveč – Staňkov bude sehráno 4. 6. od 18:00. 20. kolo Poběžovice – Koloveč bude sehráno 13. 6. od 18:00. Přípravka st.: 14. kolo Koloveč – Staňkov bude sehráno 3. 6. od 10:00. 20. kolo Kout – Mrákov bude sehráno 5. 6. od 17:30. 22. kolo Kdyně – Kout bude sehráno 6. 6. od 18:00.

Provedla změnu na soupisce družstva StaňkovB: Hráče Jánského Tomáše na hradil Kucharič Milan a Kaufnera Ladislava nahradil Výrut Jiří.

Upozorňuje oddíly přípravek, že veškerá utkání musí být sehrána do 12. 6. z důvodu kvalifikačního turnaje pro krajské finále.

Nařizuje oddílu Start Bělá navýšení pořadatelské služby při utkání dospělých na 10 členů.

Upozorňuje oddíly, že si vyhrazuje právo, na příštím jednání 6. 6. nařídit termíny utkání rozhodujících o umístění družstev na postupových a sestupových místech, na jednotný termín.

Upozorňuje oddíly, že od 1. 7. 2011 fotbalovou agendu vede pouze OFS Domažlice. Veškeré vaše dotazy proto posílejte na e - mail: ofsdomazlice@seznam.cz nebo na sekretáře telefonicky 725 158 477. Platby provádějte na účet OFS Domažlice: 107-622190267/0100.

• Příští zasedání 6. června v 16.00.⋌Za STK předseda Karel Králík

DK OFS

Bez trestu: Duchoň Zdeněk, Mandlík Lukáš – oba Osvračín, Šteffel David,Malich Miroslav – oba Bělá 4 ŽK, Polák Luboš – Koloveč, Pustina Jaromír – Zahořany, Hrnčíř Stanislav – Všeruby, Kupeček Petr – Draženov, Kastner Petr – Kout , Roháč Andrej – Miřkov, Kokaisl Václav – Blížejov, Tomášek Miroslav – Hostouň.

Nepodmíněné tresty za ŽK: Ebrl Petr – Újezd 1 SU od 27. 5., Novák Aleš – Bernartice 1 SU od 26. 5., Reithar Michal – Srby 1 SU 27. 5., Lang Jiří – Hostouň 1 SU od 27. 5. (OPD).

Nepodmíněné tresty: Šteffel David – Bělá 4 SU od 27. 5., Malich Miroslav – Bělá 3 SU od 27. 5., Hlaváč Jiří – Hostouň 2 SU od 27. 5.

Uzavření hřiště nepodmíněně: Bělá – Nařizuje sehrání následujících domácích utkání do 17. 6. bez přítomnosti diváků. Pořadatel je povinen zabezpečit bezpečnost všech účastníků těchto utkání dle SŘ a DŘ. V případě, že se provinění bude v budoucnu opakovat, hrozí oddílu uložení trestu uzavření hřiště dle DŘ a sehrání domácích utkání ve vzdálenosti v okruhu do 30 km od domácího hřiště.

• Příští zasedání DK se koná 6. června. ⋌Za STK předseda Milan Polák

KR OFS

Změny v obsazení 1. – 3. 6. IV. třída: Č. Kubice – Osvračín B R Štěpán ruší se Zavadil.

Autor: Redakce

1.6.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vernisáž výstavy Zdeňka Martínka v domažlickém penzionu v Baldovské ulici.
13

FOTOGALERIE: První olejomalbou Zdeňka Martínka byl obraz mostu

Bezdomovci Václavu Dražskému hrozí za znásilnění a další trestnou činnost až 10 let vězení.
4

Družku znásilňoval, pak ji oloupil

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.

Mladý zločinec opět utekl

Klatovsko, Hostouň – Zřejmě nejnebezpečnějšímu mladistvému zločinci z Klatovska se opět podařilo utéci z výchovného ústavu v Hostouni, a to přesto, že má nařízenu ochrannou výchovu. Dopaden byl až po bezmála dvou týdnech.

Domažlice na veřejné WC stále čekají

Domažlice - Veřejné záchody v Domažlicích v současné době nenajdete. 

AUTOMIX.CZ

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Sportovně užitková vozidla vládnou světu a to nejen mezi novými auty, ale jejich obliba výrazně roste i mezi ojetinami. Pojďme se tedy podívat na to, jaké možnosti máte, když si chcete pořídit ojeté SUV s relativně omezeným rozpočtem. Probereme si SUV do 300 tisíc a koukneme na pět kusů, které za to stojí. A také na pět, jimž byste se měli vyhnout.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení