Dvaatřicátého ročníku memoriálu se kromě domácích zúčastnily týmy Tatranu Chodov, Startu Tlumačov a ČAFC Praha, jehož mužstvo se v dílském hotelu Sádek soustředí na nadcházející sezonu v oblastním přeboru.

V sobotním semifinále nejprve podlehli fotbalisté Tatranu Chodov svým nástupcům v I. B třídě z Tlumačova. Chodovští přitom po první půli vedli gólem Miroslava Holara a po Svobodou proměněné penaltě už 2:0, jenže hosté pak přidali a z tlaku vytěžili vyrovnání. Zápas hraný na 2 x 45 minut tak skončil nerozhodně 2:2. V penaltovém rozstřelu chcdovští exekutoři až na jednoho vyhořeli a postup do finále si zajistili fotbalisté Tlumačova.

Domácí mančaft se divákům představil nejprve proti papírovým favoritům z Prahy. Hosté sice proměněnou penaltou šli do vedení, zvěsti o síle kopané v metropoli ale v dalších minutách zrovna nepotvrdili. Adamka nejprve z penalty vyrovnal, pak Postřekovští svého soupeře vyřídili třemi góly během deseti minut, když se trefil navrátilec Ulman, dále Tomášek a další branka byla vlastní. Ve druhé půli přidaly oba týmy ještě po jedné brance, takže zápas skončil 5:2. Výkonem nadchl domácí Polák, který sice pouze střídal, ale jemu vymezený čas na hřišti ´odjezdil´.

Druhý den turnaje se Pražané za svoji předchozí blamáž revanšovali, když porazili o Petra Holara a Jindřicha Pfeifera oslabený Chodov hrající ve slátané sestavě vysoko 7:0 po poločasu 5:0.
Nedělní finále mezi Postřekovem a Tlumačovem nabídlo vyrovnaný zápas s řadou šancí na obou stranách. Gólovku zazdil nejlepší hráč Tlumačova Čára, jenže pak se zranil a oslabení hosté nestačili. Po bezgólovém poločasu se prosadil Závodný, který využil nedorozumnění soupeře, poté skóroval Mach po kombinaci se Závodným a poslední, ale zřejmě také nejhezčí gól utkání, vstřelil střídající Steinberger, který se z otočky trefil do šibenice. Hosté z Tlumačova mohli manko v závěru snížit, ale Šupova utěšená rána ze třiceti metrů skončila pouze na břevně Noskovy svatyně.

Všechny zúčastněné týmy obdržely poháry.