FK Holýšov A – J. Domažlice B 0:3 (0:1)

Domažličané proti favorizovanému Holýšovu výkonem hlavně v první půli překvapili. Jakoby svěřenci trenéra Vojtěcha Fořta chtěli dokázat, že na úplném dně už Benfika byla a už může být jen lépe. Díky Leškově trefě se po necelé půlhodině dostali do vedení. Ve druhé půli měli Holýšovští míč častěji na kopačkách, ale svižní Chodové hrozili z brejků. Při jednom z nich Trhlík v pokutovém území zastavil čiperného Bláhu faulem a Paluch nařízenou penaltu proměnil, ač si Míčka na míč sáhl. O deset minut později soupeře s Baxou a Lukášem na soupisce dorazil Bláha, když po akci Palucha a pasu od Hasenöhrla pláchl defenzivě a uklidil míč k tyči.
Branky: 28. Lešek, 45. Paluch z PK, 55. Bláha.

FC Dynamo HT A – FK Staňkov 3:0 (1:0)
V Horšovském Týně před časem nakupoval bavorský Rötz a odloudil Havlíčka s Wolfem, proto se s napětím čekalo, s kým domácí nastoupí. I když si některá jména mladých odchovanců fanoušci budou muset ještě nastudovat, FC Dynamo s milavečským Hranaiem úvodní duel zvládlo, když se ve 22. minutě po rohovém kopu prosadil před brankou T. Šindelář a po obrátce se prosadil i Konopík a dvě minuty před koncem Mothejzík. Staňkov bez Gusta, Všechovského, Bozděcha a Hermanna připomínal stín tajfunu, který v baráži o postup do I. A třídy smetl Spartu Dlouhý Újezd.
Branky: 22. T. Šindelář, 37. Konopík, 68. Mothejzík.

FK Holýšov A – FK Staňkov 8:1 (5:1)
Do druhého utkání Holýšov nastoupil bez Baxy a Míčky, jehož v brance zastoupil hostouňský gólman Petr Hájek. V útoku se objevil Hrádek, ač prý v týdnu trénoval ve Staňkově. Právě tenhle útočník z Merklína se prosadil už v 8. minutě, čtyřmi dalšími zásahy zápas rozhodl a dokonce vyhnal z branky Jánského právem naštvaného na děravou obranu. Přitom když v 19. minutě Homolka přihrál Dolejšovi a ten vyrovnal, byl Staňkov při chuti a měl šance. Jenže o tři minuty později skóroval znovu Hrádek, tentýž hráč o další tři minuty nezištně nahrál na gól Schmabergerovi a hrůznou desetiminutovku Staňkova završili Jeniš a Hrádek z penalty nařízené za podtržení Trhlíka gólmanskou dvojkou Staňkova Regálem. Poločas 5:1 hovořil za vše.
Branky: 8., 22., 30. z PK, 50. a 55. Hrádek, 25. Schamberger, 27. Jeniš, 36. Beneš – 19. Dolejš.

J. Domažlice B – FC Dynamo A 3:4 (1:1)
FC Dynamo před utkáním posílil stoper Staroba, který se v H. Týně nejspíš ujme trenérské taktovky. S ním vyběhli na hřiště středopolaři Kordule s Šornou a útočník Dvořák, který Benfice po zastřelování v zápase hodném finále nasázel hattrick. Hoškova trefa z rohu a hlavička slovinského stopera Nina Irnbecka znamenaly vyrování na 2:2, poté šli mladíci Jiskry dokonce do vedení, když Tumpach potáhl balon a Lešek jej uklidil za Cihlářova záda. Jenže Dvořák zkompletoval hattrick a když Starobovi nevyšel pokus nachytat Čapského střelou z poloviny hřiště, vyšel mu v 61. minutě signál po rohovém kopu – 4:3.
Branky: 20. Hošek, 45. Irnbeck, 52. Lešek – 15., 25. a 55. Dvořák, 61. Staroba.

FC Dynamo HT A: Touš, Cihlář – Rada, R. Šindelář, T. Šindelář, Blacký, Falout, Konopík, Dvořák, Minařík, Mothejzík, Černík. Na střídání: Hranai, Šperl, Novák, Vokáč, Ouřada, Vlček, Maštalíř.

Jiskra Domažlice B: Čapský, Krhoun – Neumann, T. Kohout, Paluch, D. Pyrka, Kubica, Waldmann, Lešek, Irnbeck, Hošek, Kubr. Na střídání: Hasenöhrl, Bláha, R. Kohout, Malík, Kalný.

FK Holýšov A: Míčka, Hájek – Chvojka, Levička, Trhlík, Kraus, Kubina, Baxa, Zaruckij, Schamberger, Hrádek, Bouzek. Na střídání: Staněk, Vachtl, Jeniš, Lukáš, Beneš.

FK Staňkov: Jánský, Regál – Štverka, Brož, Dolejš, Janka, Kukla, Výrut, Čonka, Homolka, Kříž, Šobr. Na střídání: Voves, Jakubčák.