Tachov – Holýšov 4:1
Domácí favorit díky další vysoké výhře udržel stoprocentní bilanci a se skóre 15:1 neohroženě vede tabulku. Holýšov naopak stále čeká na zisk prvních bodů.
Poločas: 1:0. Branky: 4. Skopový, 50. Vyleta z penalty, 62. Bydžovský, 89. Čížek – 63. Černohorský. Rozhodčí: Maroušek. ŽK: Hráno bez karet. Diváci: 170.
Tachov: Houdek – Ruda, Knakal, Habart, Beneš (46. Kořínek), Skopový, Vyleta, Blatnický (46. Bydžovský), Burda, Tušl, Folejtar (67. Čížek). Trenér: Martin Knakal.
Holýšov: Horáček – Zavadil (57. Valenta), Trhlík, Roman Baxa, Kaas, Černohorský, Valachovič, Stanislav Staněk, Kraus, Nemček (36. Vítek, 89. Radim Baxa), Vnouček. Trenér: Karel Míčka.

Jiskra B – Vejprnice 1:3
„Chvíli nám trvalo, než jsme si zvykli na široké hřiště, a domácí byli v první půli lepší. Ve druhém dějství se karta obrátila, vstřelili jsme tři góly a zaslouženě vyhráli,“ byl velmi rád kouč Vejprnic Jiří Šámal.
Poločas: 1:0. Branky: 16. Roubal – 50. Daniel Křen, 70. Ouhlovský, 90. Kristl. Rozhodčí: Mazanec. ŽK: 2:5. ČK: 90. Teršl (Domažlice B). Diváci: 120.
Domažlice B: Bratanič – Hojda, Waldmann, Lucák, Teršl, Korelu (73. T. Lešek), Kubr (81. Sova), Kadlec (35. Vlček), Buršík, Roubal. Trenér: Martin Steinbrücker.
Vejprnice: Vavrík – Puhlovský, Havránek, Heindl (46. Svoboda), Kýček (42. Davídek), Bárta, Daniel Křen (82. R. Křen), Ženíšek, Paul, Lhotka, Kristl. Trenér: Jiří Šámal.

Rokycany – Žihle 8:0
„Z minulého utkání ve Vejprnicích (1:2) jsme měli co napravovat a jsem rád, že se nám to takhle povedlo. Moc bych to ale nepřeceňoval, protože každý zápas je úplně jiný,“ uvedl trenér Rokycan Robert Vágner.
Poločas: 3:0. Branky: 9. a 65. Debellis, 49. a 57. Trojanec, 69. a 75. Pfeifer, 13. Kořínek, 44. Vaščák. Rozhodčí: Žák. ŽK: Hráno bez karet. Diváci: 150.
Rokycany: Špiroch – Hereit, Černý (75. Spěváček), Kořínek (68. Pfeifer), Procházka, Trojanec (82. Kouřil), Vaščák, Ječmen, Debellis, Kopečný (55. Ineman), Vileta (82. Mourek). Trenér: Robert Vágner.
Žihle: Mikeš – Rázek, Vukliševič, Rambousek, Půta (10. Bláha), Bulín, Otcovský, Krofta, Romanovskyy, Čapek (60. Brož), Peterka. Trenér: Robert Otcovský.

Rozvadov – Rapid 3:6
„Klíčovým momentem utkání bylo naše vyrovnání na konci prvního poločasu. V tom druhém soupeř držel míč, ale my jsme stříleli branky,“ shrnul divokou přestřelku na půdě Rozvadova kouč Rapidu Plzeň Jaromír Mysliveček.
Poločas: 2:2. Branky: 33. a 86. z penalty Slowik, 38. Kopáček – 45., 57., 61. a 66. Žák, 25. Keckstein, 82. Matějka. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 2:0. Diváci: 80.
Rozvadov: Rychna – Bronec, Janda, Kopáček, Roháč, Slowik, Štverák, Jan Viterna, Milan (73. Nguyen), Hána (70. Horáček), Hutta. Trenér: Martin Bronec.
Rapid Plzeň: Beke – Šindelář, Nový, Buček, Keckstein, Klekner (82. Tarhaj), Čupalka, Harmady, Matějka (82. Do Thanh Tung), Žák (82. Hajšman), Gesl (83. Holík). Trenér: Jaromír Mysliveček.

Stříbro – H. Bříza 2:1
„Podali jsme velmi dobrý výkon podtržený třemi body,“ zhodnotil krátce souboj s nováčkem trenér Baníku Stříbro Josef Brouzda.
Poločas: 1:0. Branky: 45. Kohut, 77. Demjan – 69. Netáhlo. Rozhodčí: Bureš. ŽK: 0:1. Diváci: 150. Hřiště: UMT Stříbro.
Stříbro: Dolejš – Zaoral, Hřebík, Dyk, Pavlas, Tůma, Bůžek (90. Mráček), Demjan, Eliáš (56. Pleško), Šimek, Kohut (46. Pubrle, 85. Blažek). Trenér: Josef Brouzda.
Horní Bříza: Šimandl – Šimice, Lavička, Zavadil, Netáhlo (74. Příhoda), Paukner, Němeček, Sedlák (46. Lomoz), Janka, P. Chocholatý, Kraček. Trenér: Martin Löffelman.

Lhota – Luby 6:3
„Ze tří akci jsme dostali tři góly, ale kolem třicáté minuty začalo hustě pršet a myslím si, že jsme se s tím popasovali lépe než soupeř. Hráli jsme chytře a nakonec utkání otočili,“ řekl trenér Lhoty Eduard Kubata.
Poločas: 2:3. Branky: 18. Černý, 22. Böhm z penalty, 66. Michael Křížek, 76. David Křížek, 78. Nejdl, 89. Varga z penalty – 13. Raišl, 23. Čipera, 28. Cole. Rozhodčí: Vocelka. ŽK: 3:1. Diváci: 80.
Lhota: Böhm – Nejdl, David Křížek (80. Varga), Michael Křížek, Černý, Nový, Šroubek, Langer (59. Klokan), Kotrnoch, Záhrobský, Mrázek. Trenér: Eduard Kubata.
Luby: Kalaš – Karel Křížek, Voráč (87. Irlbek), Veselka, Čipera, Cole, Raišl (79. Šleis), Mašek (46. Havlovic), Koželuh, Čížek, Lávička. Trenér: Vladislav Smolík.

Sušice – Chotíkov 0:1
„Opět se potvrdilo, že se nám venku hraje lépe a jsem rád, že jsme zvítězili. Se třemi body jsem spokojený,“ komentoval výhru kouč Chotíkova Petr Nykles.
Poločas: 0:1. Branka: 2. Miroslav Lopata. Rozhodčí: Homr. ŽK: 1:1. Diváci: 350.
Sušice: Gill – Bachroň, Halas, Klíma, Varga (73. Hubáček), Vichr, Hájek, Čanecký, Brabec (60. Vašák), Skrbek, Skála. Trenéři: Petr Janda a Pavel Hubáček.
Chotíkov: Bejdák- Vlk, Zajíček (90. Vojáček), Končal, Kluska, Pechler, Prais, Schleis (79. Fakan), Lopata (89. Bříza), Tomáš Buchta, Martin Míka (67. Rozboud). Trenér: Petr Nykles.

Mýto – Nýrsko 3:2
Napínavou bitvu rozhodla šťastná ruka domácího trenéra a gól střídajícího Josefa Šmída z infarktového závěru pětigólové přestřelky.
Poločas: 2:1. Branky: 18. Světlík, 37. Švejda, 87. Šmíd – 21. Lužný, 51. Ivo György. Rozhodčí: Pálek. ŽK: 3:3. ČK: 90. Bastl (Nýrsko). Diváci: 150.
Mýto: Vild – Hackr, Abrt, Martin Brož (98), Hlaváček, Smitka, Bejček, Kříž, Světlík (69. Vonášek), Švejda, Lupáč (82. Šmíd). Trenér: Zbyněk Drozda.
Nýrsko: Moravec – Tomáš Valenta (55. Matěj Valenta), Výtisk, Kajínek, Ivo György (88. Jarko), Tomáš György, Martin Brož (92), Kotlan (80. Švůgr), Lužný, Bastl, Kohout. Trenér: Karel Kalivoda.

16. Mrákov⋌ 4 0 0 0 4  4:14  0

I. A třída, 4. kolo: Zruč – Černice 2:1 (Tobrman, D. Král – Laibl), Košutka – Tlumačov 2:2 (PK 3:4, Liška, Triner – Bárta, Wolf), Nepomuk – Křimice 2:1 (Kašpar, Mi. Baran – Kovačič), Kralovice – Horažďovice 3:5 (Bulín 2, Lavička – Jůda 2, Lacko, Nauš, Michelini), Chlumčany – Mochtín 0:1 (Smolík), Mrákov – Svéradice 1:6 (Váchal – Beránek 2, Kába 2, Vachuška, S. Makovec), Rokycany B – Žichovice 3:1 (Lev, Řapek, Cibula – Šimáček), Bukovec – Bolevec 2:3 (Róth, Kaše – Pelnář 2, Ficu).

14. Kozolupy⋌ 2 0 0 0 2 2:6 0

I. B třída, 2. kolo – sk. A: Ch. Planá – Koloveč 2:3 (Chval 2 – Vachtl 2, Bron), Dl. Újezd – Klenčí 3:0 (L. Gitta 2, Houda), Kozolupy – Staňkov 0:3 (Dolejš 2, Tlustý), Meclov – Postřekov 2:2 (PK 1:3, Mareš, Večeřa – Závodný, vlastní), Bělá n. R. – Bor 4:1 (Frank, Jakub Černý, Jiří Černý, Bořil – Janků), Kdyně – H. Týn 1:1 (PK 4:3, Janeček – Šperl), Stráž – Planá 1:1 (PK 3:5, Jedlička – Kuchař).

14. Vejprnice B⋌ 2 0 0 0 2 1:6 0

Sk. B: Hrádek – Přeštice B 0:0 (PK 5:4), Štěnovice – Žákava 1:1 (PK 2:4, vlastní – Boukal), Pačejov – Klatovy B 3:0 (Ticháček, Klásek, Kubáň), Chanovice – Chotěšov 3:2 (Šebek 2, Pavlovský – Braun, Štökl), Hradešice – St. Plzenec 0:3 (Menšík 2, Havlíček), Losiná – Lhota B 3:1 (Tic, Svoboda, Brejcha – Salák), Vejprnice B – Vrhaveč 1:2 (Bernard – Reitmajer, Jandečka).

14. Strašice⋌ 2 0 0 0 2 3:11 0

Sk. C: Petřín B – Plasy (odloženo), Zbiroh – Mýto B 1:2 (Brož – Veselý, Hlavička), Třemošná – Malesice 4:2 (V. Eisenhammer 3, J. Dobrý – Kovář, Čečil), Radnice – Raková 1:4 (Rýdl – Smitka, Rottenborn, Procházka, Jedlička), Kaznějov – Tlučná 4:1 (Müller 2, Pícl, Kiss – Štěpán), Strašice – Příkosice 2:3 (Giňa, Pospíšil – Kulišan, Krajdl, Pražák), M. Touškov – Volduchy 5:0 (Nosek 2, Hauer, Karbusický, Voith)