Domažlice B – Chotíkov 3:4
Poločas: 2:2. Branky: 40. a 45. z penalty Lucák, 83. Kadlec – 28. z penalty a 63. David Míka, 36. Končal, 84. Kluska. Rozhodčí: Homr. ŽK: 3:3. ČK: 42. Bejdák (Chotíkov). Diváci: 110.

Domažlice B: Bratanič - Hojda, Vlček, Waldmann, Lucák, Sova (75. Tomáš Lešek), Čadek (57. Vísner), Žák, Kubr, Kalný, Kadlec. Trenér: Martin Steinbrücker.
Chotíkov: Bejdák – Vlk, Zajíček, David Míka, Končal, Kluska, Pechler, Prais, Schleis (71. Lopata), Fakan (65. Martin Míka), Kestler (44. Krásl). Trenér: Petr Nykles.

Stříbro – Holýšov 2:1
Poločas: 1:1. Branky: 2. Kaas vlastní, 49. Bůžek – 5. Vnouček. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 3:4. ČK: 70. Černohorský (H). Diváci: 100.

Stříbro: Dostál – Demjan, Korynta, Hřebík, Dyk, Pavlas, Pleško (46. Mráček), Tůma (84. Eliáš), Kohut (90. Petrlák), Bůžek (89. Šimek), Zaoral. Trenér: Josef Brouzda.
Holýšov: Horáček – Zavadil, Trhlík, Kaas, Černohorský, Roztočil (82. Němček), Kamil Staněk (77. Vítek), Valachovič, Stanislav Staněk, Vnouček, Kraus. Trenér: Karel Míčka.

Rokycany – H. Bříza 3:1
Poločas: 1:1. Branky: 12. Trojanec, 41. Aubrecht, 90. Černý – 21. Šimice. Rozhodčí: Petrželka. ŽK: 4:1. ČK: 72. Hereit (FC Rokycany). Diváci: 148.
Rokycany: Špiroch – Hereit, Černý, Kořínek (81. Ineman), Procházka, Aubrecht (18. Kopečný), Matěj Trojanec, Vaščák, Ječmen, Debellis, Vileta (90. Varga). Trenér: Robert Vágner.
Horní Bříza: Šimandl – Šimice (63. Němeček), Václav Zavadil, Lavička, Milan Zavadil (73. Zedník), Paukner, Sedlák (63. Sedlecký), Janka, P. Chocholatý (82. M. Chocholatý), Rous, Kraček (84. Filip). Trenér: Martin Löffelman.

Rozvadov – Mýto 0:2
Poločas: 0:1. Branky: 28. a 69. Jiří Abrt. Rozhodčí: Fillinger. ŽK: 1:3. Diváci: 80.
Rozvadov: Rychna – Hána, Horáček, Hutta, Nguyen (74. Milan), Roháč, Bronec, Slowik, Svoboda (55. Žemlička), Jan Viterna, Kopáček. Trenér: Martin Bronec.
Mýto: Vild – Veverka, Abrt, Brož, Světlík, Smitka (76. Kotnauer), Bejček, Švejda, Lupáč (65. Vonášek), Kříž, Konopásek (82. Hackr). Trenér: Zbyněk Drozda.

Lhota – Žihle 0:2
Poločas: 0:2. Branky: 22. Ondřej Čapek, 35. Markiyan Romanovskyy z penalty. Rozhodčí: Koura. ŽK: 5:2. Diváci: 110.
Lhota: Böhm – Nejdl, D. Křížek, Čejka (46. Mrázek), M. Křížek, Černý, Horník, Šroubek, Langer (57. Klokan), Kotrnoch, Záhrobský. Trenér: Eduard Kubata.
Žihle: J. Bláha – Rázek, Rambousek, Vukliševič, S. Bláha, Romanovskyy, Krofta, Otcovský, Čapek (70. Bulín), Peterka (90. Worzischek), Kunt (65. Najmon). Trenér: Robert Otcovský.

Luby – Vejprnice 2:1
Poločas: 1:0. Branky: 16. Pavel Čipera, 64. Veselka – 64. Tomáš Kristl. Rozhodčí: Helena Šálková. ŽK: 3:1. Diváci: 110.
Luby: Kalaš – Veselka, Lávička, Voráč (90. Bureš), Sýkora (71. Havlovic), Vejskal, Čipera, Cole, Raišl (76. Kvítek), Koželuh, Čížek. Trenér: Vladislav Smolík.
Vejprnice: Vavrík – Puhlovský, Rada, Ženíšek, Kýček (73. Heindl), Davídek, Kristl, Svoboda, Daniel Křen, Lhota, Bárta (64. R. Křen, 84. Puchoň). Trenér: Jiří Šámal.

Tachov – Nýrsko 4:0
Poločas: 3:0. Branky: 29. Bydžovský, 33. Knakal, 36. Ruda, 85. Beneš. Rozhodčí: Volf. ŽK: 0:0. ČK: 12. Kajínek (N). Diváci: 250.
FK Tachov: Houdek – Bydžovský (63. Beneš), Ruda, Šácha (46. Blatnický), Knakal, Habart, Skopový (46. Landrgott), Vyleta (81. Čížek), Burda, Tušl, Folejtar. Trenér: Martin Knakal.
Nýrsko: Moravec – Matěj Valenta (57. Pavlík), Výtisk (84. Nehoda), Kohout, Kajínek, Antonovics, Bastl, Tomáš Valenta, Rubáš (88. Škvarenina), Kotlan, Brož. Trenér: Karel Kalivoda.

Sušice – Rapid 2:2
PK: 3:4. Poločas: 1:0. Branky: 15. Varga, 77. Skála – 50. Do Thanh Tung, 88. Gesl. Rozhodčí: Šlajs. ŽK: 2:3. Diváci: 120.
Sušice: Karel Gill – Bachroň, Halas, Klíma, Imrich Varga, Vichr, Hájek, Čanecký, Jakub Brabec, Jan Skála, Vašák. Trenéři: Petr Janda a Pavel Hubáček.
Rapid Plzeň: Beke – Šindelář, Nový, Buček (46. Gesl), Klekner (46. Do Thanh Tung), Čupalka, Harmady, Žák, Matějka (46. Hajšman), Tarhaj (81. Janoch), Keckstein. Trenér: Jaromír Mysliveček.

16. Svéradice⋌ 2 0 0 0 2 2:8 0

I. A třída, 2. kolo: Černice – Mochtín 3:2 (Stoilov 2, Běhounek – Čeleda, Smolík), Nepomuk – Košutka 1:3 (Michal Baran – Kovařík, Kalaš, Chabr), Chlumčany – Svéradice 7:2 (Vojáček 2, Havlík, Tomášek, Kraus, Fleissig, Nohava – Vachuška, Jiřinec), Kralovice – Tlumačov 1:1 (PK 4:5, Vlk – Wolf), Zruč – Žichovice 1:1 (PK 5:6, O. Král – Šimáček), Mrákov – Křimice 1:2 (Váchal – Kovačič 2), Rokycany B – Bolevec 0:2 (Zítek, Greif), Horažďovice – Bukovec 5:3 (M. Forman 2, Nauš 2, Jůda – Róth, Vaigl, Vraštil).