M. Lázně – Přeštice 1:3
Přeštičtí přežili úvodní tlak lázeňského týmu bez úhony a následně založili dvěma slepenými góly základ pro vítězství. Nejprve Blahoudkova střela zpoza vápna po teči skončila přesně u tyče. Po rohovém kopu se poté prosadil Pavlík. Domácí sice po pauze vykřesali naději na body, ale Přeštice se už o první výhru v sezoně nenechaly připravit.
„Rozhodla naše bojovnost. Šli jsme za vítězstvím více než ´Mariánky´. Rozhodně to nebylo o tom, že bychom byli fotbalovější. Jdeme ale snad správným směrem a doufám, že se budeme moci za nějaký čas nazývat divizním mančaftem,“ řekl k utkání trenér Přeštic Václav Uzlík.
Poločas: 0:2. Branky: 63. Sadílek z PK – 31. Blahoudek, 33. Pavlík, 85. T. Přibáň. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 2:6. Diváci: 220.
Přeštice: Šampalík– Zelenka, Duchek, Lecjaks, T. Přibáň – P. Bešta (72. J. Přibáň), Blahoudek, Hrdlička, Sýkora (90. Uzlík), Pavlík (52. J. Bešta) – Strejček (83. Lambor). Trenér: Václav Uzlík.

Hořovicko – Petřín 2:1
Středočeši od úvodních minut zápasu potvrzovali roli favorita a během půl hodiny si vypracovali rozhodující náskok. Činil se především útočník Ansuma, který jednu branku připravil a druhou zařídil sám efektní patičkou. Ve druhém dějství již nebylo k vidění příliš fotbalové krásy. Hořovice udržovaly v poklidu své vedení, kontaktní branka petřínského Zoubka z penalty přišla příliš pozdě.
„Paradoxně jsme ze všech tří dosavadních zápasů předvedli nejlepší výkon a byli jsme podle mě i lepším týmem na hřišti. Bohužel jsme ale tentokrát neproměnili naše šance a zůstali bez bodů,“ hodnotil utkání kouč Plzeňanů Radek Vodrážka.
Poločas: 2:0. Branky: 6. Mojdl, 27. Ansuma – 90+4. Zoubek z PK. Rozhodčí: Hányš. ŽK: 4:5. ČK: 1:0 (90+4. Kuchař). Diváci: 180.
Petřín: Pfleger – Šulc (88. Huml), Levý (45. Navrátil), Zoubek, Trojovský – Bednář (83. Příhoda), Lisý, Bendl – Motl, Vohrna, Heller (58. Hartl). Trenér: Radek Vodrážka.

Jankov – Klatovy 2:0
Před začátkem zápasu se nad hřištěm v Jankově prohnala průtrž mračen s kroupami a rozhodčí zvažoval, zda se vůbec odehraje utkání. Nakonec se obě mužstva pustila do tuhého boje na rozmáčeném trávníku. Bojovné utkání přineslo více štěstí na kopačky Jihočechů. Jankovští využili zaváhání klatovského obránce a Armah uklidil balon za gólmana Rojíka. Jistotu domácím dala proměněná penalta Zajíce.
Poločas: 0:0. Branky: 49. Armah, 69. Zajíc z PK. Rozhodčí: Lafek. ŽK: 2:2. Diváci: 200.
Klatovy: Rojík – Cibulka (70. Krásný), Janda, Mészáros, Vojtko – Bezděk (78. Stetsenko), Kotrba, Tříska, Diviš (83. Sojka), Szedmák – Lukeš. Trenér: Milan Dejmek.

Dobříš – Senco 3:1
Doubravce se povedlo přečkat úvodní tlak Dobříše a postupně se dostala do hry. Po centru Petra do vápna se navíc dokázal prosadit Morávek. Bohužel při gólové dorážce se defenzivní záložník Senka střetl s gólmanem soupeře a z kolize si odnesl krvavé zranění, které zpravilo až šití. Rozhozený plzeňský tým následně potrestal ještě do konce poločasu Maryška.
Doubravce se celkově za celý duel zranilo pět hráčů, přesto Plzeňané srdnatě bojovali. Srazily je ovšem stejně jako v předchozích zápasech neproměněné šance. Domácí naopak rozhodli o svém vítězství brankou ze standardky.
„Ve druhém poločase jsme měli příležitosti na to, abychom rozhodli. V koncovce je to od nás ale prozatím velké trápení. Zatímco v přípravě se nám dařilo i proti těžším soupeřům, nyní ovšem neproměňujeme ani vyložené šance. K tomu navíc ta zranění,“ smutnil asistent trenéra Doubravky Petr Chaluš.
Poločas: 1:1. Branky: 41. Maryška, 65. Procházka, 79. vl. Krejčí – 37. Morávek. Rozhodčí: Babka. ŽK: 1:1. Diváci: 270.
Senco: Luhový – Petrželka, Knakal, Světlík (76. J. Peterka), Petr – Filipec (29. Ungr), Morávek (41. Stružka), Krejčí, Sýs (14. Skopový), Šmídl (67. Künstner) – Štěrba. Trenér: Aleš Jindra.

16. Malše Roudné⋌ 3 0 0 0 3  1:9 0

Ostatní výsledky 3. kola divize A: Soběslav – Český Krumlov 3:0 (1:0, 35. Šmídmajer, 82. Nohava, 85. Dvořák), Březová – Malše Roudné 4:0 (3:0, 14. a 70. z PK Vaněček, 6. Martinec, 7. Krlička), Karlovy Vary – Aritma 1:0 (0:0, 73. Kalina), Rakovník – Sedlčany 4:0 (3:0, 16. Červený, 27. Hamouz, 43. Schwendt, Brotánek).