Rokycany – Třeboň 4:0
Dvě branky René Kropáčka nasměrovaly Rokycany k jasné výhře.
Poločas: 1:0. Branky: 14. a 72. Kropáček, 53. Jindřich, 90. Špic. Rozhodčí: Severýn. ŽK: 1:2. Diváci: 250.
Rokycany: Vild – Klír (87. Hlavsa), Špic, Hereit, Spěváček (84. Kroc), L. Aubrecht, P. Aubrecht (79. Král), Procházka, Kropáček, Grambal, Jindřich.Trenér: Aubrecht.

Senco – Motorlet 0:3
Senco nestačilo doma na pražský Motorlet a podlehlo 0:3. „První poločas se nesl ve vyrovnaném duchu. Zápas rozhodla první vyložená šance zápasu, kterou neproměnil Vyleta," míní kouč Doubravky Pavel Vaigl. Doubravka inkasovala z kopačky Ptáčka po půl hodině první branku. Ta srazila domácí fotbalisty k zemi. „Od té doby jsme si do konce první půle výraznou šanci nevypracovali," pronesl Pavel Vaigl. Motorlet udeřil na začátku druhého dějství Pyškem a v závěru zatloukl pomyslný hřebíček do rakve domácích Kučera. „Hosté po druhém gólu převzali iniciativu," dodal kouč Senka.
Poločas: 0:1. Branky: 32. Ptáček 52. Pyšek, 85. Kučera. Rozhodčí: Kouba. ŽK: 1:1. Diváci: 250.
Senco: Turek – Knakal, Krejčí (46. Chvojka), Brabec, Petrželka, Novák, Sýs, Švec, Filipec (21. Soukup, 66. Peroutka), Ungr, Vyleta. Trenér: Vaigl.

Sedlčany – Dynamo ZČE 4:2
Plzeňané drželi nerozhodný stav až do 90. minuty, kdy inkasovali potřetí a v nastaveném čase dostali ještě čtvrtý gól.
Poločas: 2:2. Branky hostů: 16. Matoušek, 34. Pešek, 90. Pešek, 90. + 2. Němec – 22. Papáček, 38. Bednář. Rozhodčí: Šimeček.
Dynamo: Příhoda – Zoubek, Světlík, Hejnal, Papáček, Bednář, Vohrna, Lisý, Šulc, Škarda, Peterka. Trenér: Kural.

16. Třeboň⋌ 4 0 0 0 4  1:9   0

Ostatní výsledky 4. kola: Čížová – Jindřichův Hradec 0:0, Aritma Praha – Milevsko 5:1, Hořovicko – Malše Roudné 5:1, Český Krumlov – Nové Strašecí 1:3 (předehráno, Klatovy – Karlovy Vary 1:4 (předehráno).