Třeboň – Klatovy 0:1
Bojovné utkání rozhodli aktivnější Klatovští na začátku druhé části, kdy si na centr ze standardní situace naběhl útočník Říšský a hlavou skóroval. Závěr duelu byl sice velmi vypjatý, ale Klatovům se i přes vyloučení Lhotky povedl těsný náskok uhájit.
Poločas: 0:0. Branka: 50. Říšský. Rozhodčí: Wolfram. ŽK: 3:5. ČK: 0:1. Diváci: 270.
Klatovy: Rojík – Lukeš, Janda, Žáček, Chirinciuc – Lhotka, Wágner, Pavlovič (81. Mészáros), Kadlec (93. György) – Krejčí, Říšský. Trenér: Milan Dejmek.

ZČE Plzeň – Čížová 5:2
Dynamo si hned v úvodu duelu vypracovalo několik gólových šancí, jež ale jako v předchozích zápasech trestuhodně zahazovalo. Střelecké prokletí se podařilo zlomit až Světlíkovi, který se prosadil z blízkosti po centru ze strany. Na trefu Lisého bojující Jihočeši ale poté ve druhé půli dokázali zareagovat a nadále se drželi ZČE na dostřel. Jistotu Petřínu dala čtvrtá branka, kterou nádhernou střelou do šibenice zařídil Papáček.
Poločas: 2:0. Branky: 10. Světlík, 21. Lisý, 63. Peterka, 70. Papáček, 86. Vohrna – 49. Šitner, 66. z PK Jirouš. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: 0:1. Diváci: 50.
ZČE Plzeň: Příhoda – Šulc (86. Bendl), Světlík, Zoubek, Vít – Vohrna, Papáček, Škarda (82. Fillinger), Bednář – Lisý – Peterka. Trenér: Petr Kural.

N. Strašecí – Doubravka 2:1
Doubravka byla v první půli jen stínem týmu, který v posledních dvou zápasech nasázel deset gólů. Špatný výkon hostů potrestal v první části pěknou trefou Duchoň. Po několika střídáních se Senco dokázalo dostat do tempa a podařilo se mu vyrovnat. Domácí ale poté bleskově přidali druhý gól z rychlého brejku a následně dotáhli zápas do vítězného konce.
Poločas: 1:0. Branky: 34. a 78. Duchoň – 75. Švec. Rozhodčí: Hanousek. ŽK: 2:4. Diváci: 180.
Doubravka: Turek – Petrželka, Knakal, Novák, Krejčí – Vyleta, Morávek (46. Filipec), Brabec (68. Soukup), Sýs (83. Zajíček) – Róth (34. Ungr), Švec. Trenér: Pavel Vaigl.

Rokycany – Hořovicko 1:3
Rokycany vyrukovaly na silného soupeře v oslabené sestavě a přes bojovný výkon nakonec vyšli v souboji s Hořovickem naprázdno. „Chyběli nám tři hráči základní sestavy a v průběhu první půle se nám navíc zranil Pavel Aubrecht. Kluci i tak podali snaživý výkon, ale Hořovicko disponuje tak silným kádrem a obrovskou fotbalovostí oproti nám, že výsledek odpovídá dění na hřišti," hodnotil duel rokycanský kouč Pavel Aubrecht.
Poločas: 1:2. Branky: 41. Jindřich – 15. Vrabec, 45. Hájek, 90+2. Srp. Rozhodčí: Talpáš. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (90+1. Černý). Diváci: 100.
Rokycany: Vild – Krčál, Grambal, Procházka, Špic – P. Aubrecht (38. Král), Heller (80. Jiří Kořínek), Černý, L. Aubrecht – Kropáček, Jindřich. Trenér: Pavel Aubrecht.

16. Třeboň⋌ 3 0 0 0 3  1:5  0

Ostatní výsledky 3. kola: J. Hradec – Č. Krumlov 0:0 (PK: 4:3), Milevsko – Sedlčany 0:1 (0:1, 53. Vystyd), K. Vary – Aritma 2:1 (1:0, 11. Dušek, 72. z PK Geňo – 83. Hrabák), Motorlet – M. Roudné 4:1 (2:0, 12. Měska, 23. a 63 – Koukal, 88. Pyšek – 62- Kössl.