Doubravka – Horš. Týn 4:0
Pohodlnou výhru si připsal lídr soutěže. Senco nasměroval k další výhře Rudolf Herák, na jehož zásahy navázali Šperl s Ulrikem.
Poločas: 1:0. Branky: 29. a 62. R. Herák, 64. Šperl, 78. Ulbrik. Nejlepší hráči: Kunc – Šinál. Rozhodčí: Šlapák. ŽK: 0:3. Diváci: 50.
Doubravka: Kunc – Řezáč (80. Pondělník), Krejčí, Milota (75. J. Herák), Vaigl (70. Duchek), Parlásek, Novák, Šperl, Švec (72. Ulbrik), Petrželka,
R. Herák. Hrající trenér: Pavel Vaigl.
Horšovský Týn: Planický – Dušek, Wágner, Štverák, Brynda, Šinál, Pazderník, Falout, Mašek, Zvůra, Rada. Trenér: Karel Krejčí.

Holýšov – Chrást 3:5
Hned dva hattricky se narodily v nedělní bitvě v Holýšově. Nejlepší střelec soutěže Roubal opět prokázal svůj střelecký apetit, domácí nezachránil ani hattrick Tlustého.
Poločas: 1:2. Branky:
14., 58. a 61. z penalty Tlustý – 30., 64. a 90. Roubal, 11. vlastní 83. Vágner. Nejlepší hráči: Tlustý – Roubal. Rozhodčí: Petržílka. ŽK: 4:3. Diváci: 180.
Holýšov: Čermák – Levička, Trhlík, Černohorský, Majlát, Kubina (75. Vrba), Jeniš
(68. Hrádek), Tlustý, Procházka, Lukáš, Dostálík. Trenér: Jiří Multrus st.
Chrást: Bláha – D. Král, Kučera, Roubal, Eliáš (83. Vágner), Komárek, Chvojan, Křen, Tyr, Hulina (72. Špánek), Sadílek. Hrající trenér: Robert Vágner.

Příkosice – Horažďovice 2:3
Mohutný finiš nestačil, Čechie doma podlehla silným Horažďovicím.
„Opět nás sráželo neproměňování šancí," posteskl si sekretář Příkosic Václav Moulis. Domácím nepomohla ani trefa uzdraveného hrajícího kouče Pletichy.
Poločas: 0:0. Branky: 89. Pleticha, 90. Lisý – 56. Sova, 72. Kotrba, 79. Nauš. Nejlepší hráči: Komanec – Rojík. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 2:2. Diváci: 100.
Příkosice: Protivínský – Prchlík, Štych, Papáček, Pražák (72. Nový), Komanec, Kohout, Jandoš (84. Čada), Fiala, Lisý, Pleticha. Hrající trenér: Jan Pleticha.
Horažďovice: Rojík – Šedivý, Sova, Křivanec, Nauš, Melka, Beránek, Stulík, Řiský, Kotrba, Chod (75. Greger). Trenér: Michal Čadek.

Rapid – Vejprnice 1:2
V průměrném souboji na Lopatárně uspěla Slavia, která otočila vývoj duelu v závěrečné desetiminutovce.
Poločas: 1:0. Branky: 22. Čupalka – 79. Kasýk, 81. Biedermann. Nejlepší hráči: Švejda – Biedermann. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 1:0. Diváci: 50.
Rapid: Štrunc – Nový, Janout, Buček, Lavička, Brabec, Faist, Čupalka, Hucl, Švejda, Hodaň. Trenér: Jaromír Mysliveček
Vejprnice: Hinterholzinger – Havránek, Kasýk (86. Mašek), Rada, Křen, Šámal, Hora, Biedermann, Keller (55. Korelus), Puhlovský (68. Krystl), Paul. Trenér: Milan Dejmek.

SK ZČE – Přeštice 2:2
„V první půli hráli hosté dobře kombinačně, místy měli územní převahu," řekl sekretář domácích Jiří Kural. Ale byli to domácí, kteří si vypracovali nadějný náskok, který však neudrželi. Plzeňští fotbalisté závěr nezvládli a dovolili Přešticím srovnat. Drama rozhodly až penalty, které urvali na svou stranu domácí.
PK: 4:3. Poločas: 0:0. Branky: 40. Bednář, 52. Vohrna – 80. Švarc, 85. Mastný. Nejlepší hráči: Vohrna – J. Bešta. Rozhodčí: Červený. ŽK: 1:0. ČK: 1:0. Diváci: 100.
SK ZČE: Řezáč – Levý, Peterka, Vít, Rýdl, Vohrna, Beránek, Fuja (65. Chocholatý), Bednář, T. Kraus, Meszáros (80. Houdek). Trenér: Petr Kural.
Přeštice: Šilhánek ml. – Mastný, Bouc, Mrázek, Zoubek (75. Švarc), Trdlička, J. Bešta, Turek, P. Bešta, Benedikt. Trenér: Luděk Šilhánek starší.

Bolevec – Klatovy 3:3
Brankové hody naservíroval souboj na Prokopávce. „Hosté byli fotbalovější, proto jsme za bod rádi," potvrdil sekretář Bolevce Jan Thomayer.
PK: 3:4. Poločas: 1:1. Branky: 7. Kohout, 55. Černý, 65. Kadeřábek – 45. a 70. Hanzlík, 49. Veselka. Nejlepší hráči: Černý – Hanzlík. Rozhodčí: Štokl. ŽK: 3:0. Diváci: 50.
Bolevec: Klečka – Jagerčík, Humpál, Šnaidr, Kohout, Soukup, Černý, Kadeřábek (88. Thomayer), Perk, Greif, Pelnář. Trenér: Petr Nykles.
Klatovy: Herman – Skala, Veselka, Ulrych, György, D. Matějka, Vítovec (89. Brož), Hanzlík, J. Matějka, T. Matějka, Janda. Trenér: Lubomír Vašica.

Horní Bříza – Chotíkov 3:1
Fotbalisté Horní Břízy opět zvedají hlavu, v sobotní bitvě se gólem zaskvěl navrátilec do sestavy Paukner. Poslední celek soutěže tak dál živí naději na záchranu nejvyšší krajské soutěže.
Poločas: 0:0. Branky:
62. Paukner, 76. P. Chocholatý, 83. Křížek – 87. Marek. Nejlepší hráči: všichni – nikdo. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 2:3. Diváci: 120.
Horní Bříza: Mizera – Šimice, Sedlecký, Zavadil (80. Křížek), Paukner, M. Chocholatý, Vrla (90. Končal), Frána (77. Hackr), Janka, P. Chocholatý, Mornštajn. Trenér: Josef Michálek.
Chotíkov: Krásl – Mar. Prais (83. Hauer), Fikar (79. Vacek), M. Míka, Marek, Schwarz (64. Lopata), Kluska, Filip, Korous, Mich. Prais, D. Míka. Trenér: Jaroslav Kluska starší.

Stříbro – Stod 0:2
Nad osudem Stříbra se začínají stahovat černá mračna. Svěřenci trenéra Patočky podlehli Stodu a výrazně si zkomplikovali cestu k záchraně nejvyšší krajské soutěže. Hosté zlomili Baník ve druhé půli.
Poločas: 0:0. Branky: Harmády, vlastní. Ostatní údaje nebyly včas hlášeny.

16. Křimice⋌ 25  5 0 4 16 30:59 19

Výsledky 25. kola: Keramika Chlumčany – Zruč 4:1 (Šimána 2, Havlíček, Nohava – Nosek), Start VD Luby – Sušice 1:1 (PK: 2:4, Juřina – Klíma), Sokol Černice – Žákava 1:0 (Vlk), Sokol Blovice – Tatran Přimda 2:1 (Rous, Žák – Hečko), Slavoj Žihle – Slavoj Mýto 6:3 (Majer 4, Otcovský, Hora – Spěváček, Hatina, Koudelka), Nepomuk – Okula Nýrsko 3:0 (Vosyka, Zajíc, Švec), Jiskra Domažlice B – Sparta Dlouhý Újezd 8:3 (Leitl 3, Rojt 2, Krakeš, Mužík, Neumann – Bukva 2, Švábek), Sokol Křimice – Město Touškov 2:0 (Kovačič, Lavička).

14. Chodov⋌ 21  2 1 3 15 21:58 11

Výsledky 21. kola, skupina A: Sokol Mrákov – Baník Zbůch 0:3 (Böhm, Schejbal, Hnát), 1. FC Horšovský Týn – Staňkov 4:1 (Ouřada 2, Paluch 2 – Janka), Sokol Krchleby – Chodský Újezd 1:4 (Doležel – Pikl 3, Pešta), Spartak Klenčí – Rozvadov 1:0 (Housar), Slavoj Koloveč B – Tatran Chodov 2:1 (Jiří Rejthar, Souček – M. Holar), Jiskra Bezdružice – Dioss Nýřany 0:4 (Cvachoušek 2, Aliev, Zdvihal), SHH Heřmanova Huť – Sokol Postřekov 4:1 (Veselovský 2, Beloso, Cajthamr – Adamka).

14. Přeštice B⋌ 21  6 1 2 12 33:42 22

Skupina B: Přeštice B – Žichovice 4:1 (Haimrle, Zoubek, Švarc, vlastní – Švehla), Kovodružstvo Strážov – Sokol Štěnovice 2:0 (Uruba, Mayer z PK), Sokol Pačejov – Švihov 4:1 (Brůha, Mrázek, Němec, Ticháček – Bureš), Chanos Chanovice – Starý Smolivec 4:1 (Klásek 3, Pavel Srb – Nachtman), Sokol Mochtín – Sp. Poříčí 3:3 (PK: 6:5, Cihlář 2, Staněk – Mošna 2, Davídek), Sokol Losiná – Svéradice 1:2 (Šindelář – Herout, Petřík), Sokol Hradešice – Sokol Měčín 1:3 (Kotiš – Čejka 3).

14. Strašice⋌ 21  1 2 2 16 26:69  9

Pozn.: Třetí sloupec v tabulce znamená počet remíz s vyhranými PK, čtvrtý značí počet remíz s prohranými PK.

Skupina C: Sokol Druztová – Sokol Mladotice 3:1 (Šlauf 2, Korelus – Šiml), Sokol Manětín – SK ZČE B 1:1 (PK: 4:3, Koblov – Munde), Doubravka B – Sokol Radnice 5:2 (Netušil 4, Kočí – Krchov, Spurný), Sokol Dobřív – Spartak Strašice 6:3 (Švejda 2, Koudelka, Reitspies, Struha, Šťastný – Harčarik, Malkus, Sedlář), Sokol Plasy – Město Zbiroh 0:0 (PK: 4:3), Rapid Plzeň B – Sokol Kralovice 2:1 (Hodaň 2 – Růžek), Sokol Raková – Rokycany B 0:1 (Vaščák).