Horšovský Týn – Rapid 5:0
Lék jménem Miroslav Moravec působí na hru týnského FC Dynamo přímo blahodárně. Domácí mají po příchodu zkušeného kouče na jaře skóre 7:0. „Po vyrovnaném úvodu jsme se dostali po pěkné kombinaci do vedení a pak jsme soupeře převyšovali," liboval si sekretář domácích Václav Vavřička.
Poločas: 1:0. Branky: 29. a 58. Zikán, 75. a 85. Havlíček, 89. Falout. Nejlepší hráči: všichni – Matějka. Rozhodčí: Křen. ŽK: 0:1. Diváci: 80.
H. Týn: Touš – R. Šindelář (85. Blacký), Brichcín, Havlíček, Šinál, Pazderník (90. Pačesný), T. Šindelář, Kosar, Zikán, Barnáš (45. Falout), Wolf. Trenér: Moravec.
Rapid: Matějka – Harmády, Buček, Hucl (86. Peroutka), Švejda (73. Salaman), Nový, Hodaň, Šimsa (65. Pubrle), Brabec, Polášek (73. Šojsl), Čupalka. Trenér: Mysliveček.

Vejprnice – Holýšov 5:0
Střelecký apetit prokázali o víkendu i borci Vejprnic, Holýšovu nadělili „bůra". Hattrickem se blýskl Kasýk, který zkouší štěstí i v třetiligových Domažlicích. „První půle byla chvílemi vyrovnaná, ke konci zápasu ale soupeři zřejmě došly síly," všiml si sekretář Vejprnic Milan Radimák.
Poločas: 1:0. Branky: 15., 67. a 78. Kasýk, 70. Grätsch, 86. Sulek. Nejlepší hráči: Kasýk – Majlát. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 3:2. Diváci: 80.
Vejprnice: Dufek – Heindl (75. Studeník), Havránek, Rada, Sulek, Šámal, Hora (85. Puhlovský), Lhotka, Kasýk (83. Biedermann), Grätsch, Paul (75. Milota). Trenér: Dejmek.
Holýšov: Míčka – Trhlík (52. Bouzek), Kubina, Šimandl (73. Levička), Majlát, Schamberger, Panuška (52. Klásek), Staněk, Procházka, Beneš, Dostálík. Trenér: Bárta.

Klatovy – Chotíkov 1:1
Jarní premiéra zhořkla v sobotu fotbalistům Klatov. Domácí celý zápas vedli, jenže v závěru přehodil vybíhajícího Bekeho Pechler. „V první půli jsme byli lepší my, po přestávce ale hosté srovnali hru a tlačili nás. V rozstřelu měl Chotíkov více štěstí," komentoval duel sekretář domácích Ján Gašpár.
PK: 2:4. Poločas: 1:0. Branky: 10. Sýkora – 90. Pechler. Nejlepší hráči: Sýkora – Pechler. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 2:2. Diváci: 150.
Klatovy: Beke – Brož, Veselka, Mészáros, J. Matějka, Sýkora, Janda, Kadlec, D. Matějka (88. Skala), Hanzlík, Dytrt (73. Vítovec). Trenér: Vašica.
Chotíkov: Krásl – Pechler, Mich. Prais, Fikar, Kluska (51. M. Míka), Puchmertl, Mar. Prais (71. Šulan), Krásný (57. Lopata), Zedník, D. Míka. Trenér: Urbánek.

Horní Bříza – Stod 3:2
Rychlá branka Fořta fotbalistům Stoda body nepřinesla, přitom vedli po trefě osvračínského Bukovského už 2:0. Horní Bříza ale nakonec urvala výhru 3:2. „Po přestávce jsme přebrali iniciativu a kromě dvou branek jsme si vytvořili i další šance," vypočítával sekretář Horní Břízy Stanislav Kapr.
Poločas: 1:2. Branky: 28. Sedlecký, 52. M. Chocholatý, 59. M. Paukner – 9. Fořt, 31. Karlíček. Nejlepší hráči: Zavadil – Bukovský. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 2:3. Diváci: 120.
H. Bříza: Korejčík – Šimice, Sedlecký (46. Křížek), Zavadil, J. Paukner, M. Paukner, M. Chocholatý, Vrla, Janka, P. Chocholatý, Čechura (88. Beneš). Trenér: Michálek.
Stod: Pochobradský – Bárta (46. Lukášek), Bukovský, Karlíček (70. Štökl), Snášel, Lihm (58. Chovan), Kaas, Bouřa, Molek, Fořt, Höffler. Trenér: Honal.

Horažďovice – SK ZČE 3:2
Kouzlo domácího prostředí potvrdila Čadkova družina proti SK ZČE. „Hrál se kvalitní fotbal, k čemuž přispěl i soupeř svým běhavým pojetím hry. Naše výhra je ale zasloužená," říkal vedoucí mužstva Milan Koželuh.
Poločas: 1:0. Branky: 12. Křivanec, 58. Rejšek, 62. Beránek – 56. Bednář z PK, 68. Škarda. Nejlepší hráči: Cihlář – Škarda. Rozhodčí: Krutina. ŽK: 1:0. Diváci: 110.
Horažďovice: Janda – Chirinciuc (90. M. Forman), P. Čadek, Křivanec, Cihlář, Šafanda, Nauš (58. Beránek), Stulík, Rejšek (85. Sova), Jůda, Kotrba. Trenér: M. Čadek.
SK ZČE: Pfleger – Chocholatý (15. Šulc), Macht, Světlík, T. Kraus, Vohrna, Šebek, Bednář, Rout (65. Meszáros), Škarda, Kropáček (81. Peterka). Trenér: Kural.

Luby – Přeštice 4:3
Další varování pro zachraňující se FC Dynamo Horšovský Týn, Luby na jaře doma prohrávat nebudou. Tentokrát zaskočily oslabené Přeštice a urvaly cenné body. „Hosté lépe kombinovali, hrozili z nebezpečných kontrů. Po půlhodině hry ale fauloval Benedikt a hosté dohrávali o deseti. V závěru jsme znervózněli, ale výhru jsme si vzít nenechali," řekl sekretář Lubů Karel Křížek
Poločas: 1:1. Branky: 33. Šůs, 64. Koželuh, 72. Kostolanský, 75. Šnour – 12. Duchek, 76. Uzlík, 90. Mastný. Nejlepší hráči: Šůs – Duchek. Rozhodčí: Reznichenko. ŽK: 3:1. ČK: 0:1. Diváci: 80.
Luby: Kalaš – M. Křížek, K. Křížek, Koželuh, Sýkora, Šnour, Mlejnek (45. Javorský), Šůs, Kostolanský (85. Havlovic), Čížek (79. Švec), Pivoňka. Trenér: Bečka.
Přeštice: Růžička – Hrdlička, Uzlík, Bouc (70. Bouc), Trdlička, Duchek, Forman, Lambor (42. Mastný), Benedikt, Vacík, Přibáň. Trenér: Šilhánek.

Sušice – Příkosice 8:0
V souboj kočky s myší se proměnil zápas v Sušici. Domácí celek nadělil soupeři osm branek a postaral se o nejvyšší výhru v letošním ročníku soutěže, zkušený Kočí jich napálil soupeři pět. „Po rozpačitém úvodu se nám podařilo vstřelit důležitý gól a sebevědomí hráčů narostlo. Soupeř se i přes nepříznivý výsledek snažil, rozhodně výsledek neodpovídá průběhu zápasu," krotil euforii kouč vítězů Jan Staněk.
Poločas: 4:0. Branky: 15., 35., 60., 80. a 85. Kočí, 33. a 38. T. Klíma, 62. Vrhel. Nejlepší hráči: Kočí – Pražák. Rozhodčí: F. Cihlář ŽK: 1:0. Diváci: 70.
Sušice: Jarolím – L. Kodýdek, Melka, Vrhel (75. Bešta), Hrach, Kočí, Szedmák, Kotrba (75. Varga), Halas (75. Budil), Fuchs (75. Kysilka), Klíma (65. Králík). Trenér: Staněk.
Příkosice: Protivínský – Herák, Korecký, Papáček, Pražák, Komanec, Pešek, Spěváček, Lisý, Kotnauer, Kohout. Hrající trenér: Pleticha.

16. Přimda⋌ 17  1 2 3 11 21:42 10

I. A třída – 18. kolo – Zruč – Rokycany B 2:2 (PK: 3:4, Lauko, Nosek – Světlík, Černý), Tatran Přimda – Rozvadov (Odloženo na středu 17.4. v 17:00), Slavoj Žihle – Dioss Nýřany 2:2 (PK: 2:4, Otcovský, Čapek – Cvachouček, Vondra), Nepomuk – Svéradice (Odloženo), Keramika Chlumčany – Město Touškov (Odloženo), SSC Bolevec – Okula Nýrsko 4:0 (Bublík, Paum, Zítek, Čanoba), Sokol Černice – Sparta Dlouhý Újezd 2:1 (Marušinec, Vlk – Bučan), Spálené Poříčí – Baník Stříbro (Odloženo).

14. Holýšov B⋌ 14  2 1 0 11 25:53  8

I. B třída – 14. kolo – skupina A: Holýšov B – Start Tlumačov 2:1 (Šobr, Vrba – Tomáš Čadek), Chodský Újezd – Staňkov 4:1 (Bezdička, J. Pikl, P. Pikl, Suchý – Janka), Merklín – Baník Zbůch 3:3 (PK: 2:4, Kubát, Kříž, Liška – Daňhel, Prokop, Schejbal), Sokol Mrákov – Dynamo Horšovský Týn B (Odloženo), Sokol Lhota – Slavoj Chodová Planá 4:3 (M. Křížek 2, Kohout, D. Křížek – Benedikt, Chval, Ovčačik), Spartak Klenčí – Slavoj Koloveč B 0:3 (Gabriel, Souček, Šperl), Sokol Postřekov – SHH Heřmanova Huť (Odloženo).

14. Švihov⋌ 13 1 0 0 12 13:54  3

Skupina B: Sokol Štěnovice – Starý Smolivec 3:0 (Volf, Boček, Fabián), SK ZČE B – Kovodružstvo Strážov (Odloženo), Švihov – Žákava (Odloženo), Sokol Hradešice – Žichovice 0:1 (Hlaváč), Sokol Měčín – Sokol Blovice 0:2 (Heřman, Bečvář), Sokol Pačejov – Sokol Losiná 4:2 (Pavelec 2, Fist, Ticháček – Hajšman 2), Tatran Dlouhá Ves – Sokol Mochtín 2:1 (Hubený, Pechek – Pavel Staněk).

14. Mladotice⋌ 14  1 1 2 10 13:39  7

Skupina C: Mirošov – Sokol Křimice (Odloženo), Sokol Mladotice – Slavoj Mýto 0:1 (Kříž), Tlučná – Doubravka B 2:2 (PK: 3:5, Fišer, T. Nachtmann – Kočí, Boháč), Sokol Druztová – Sokol Raková (Odloženo na 10. 4. v 17:30), Hrádek – Rapid Plzeň B 1:3 (Nový – Janout, Salcman, Davídek), Sokol Kralovice – Město Zbiroh 0:1 (Rada), Sokol Radnice – Sokol Dobřív 3:2 (Esterka, Kočka, Valenta – Inemann, Loub).