Jiskra Domažlice B – Přeštice 1:1 (0:0)
Jako první se k ohrožení branky soupeře dostali hosté z Přeštic, avšak Mastný po rohovém kopu Bouce nezakončil dost důrazně. V 16. minutě zahrávali hosté trestný kop, ale Mrázek ho poslal vysoko nad branku Františka Lorence. O dvě minuty později se špatně domluvili domácí zadáci Kubr a Neumann, toho využil hostující Bouc, přihrál Mastnému a ten ve vyložené šanci přestřelil branku. Ve 20. minutě se osmělili domácí. Po rohu Ferry střílel na zadní tyči číhající Pavlíček, ale se slabou střelou neměl hostující gólman Regner starosti. V téže minutě našel domácí Hartl přesným centrem Leška, ten hlavičkou lehce tečoval balon, který o malý kousek minul pravou tyč branky Přeštic.

O minutu na to se do zakončení dostal hostující Přibáň, ale tentokrát výtečný Lorenc mu jeho šanci kryl, když vyběhl z branky a zmenšil mu střelecký úhel. K odraženému míči se ještě dostal Benedikt, ale domácí obránci míč odkopli. Ve 24. minutě byl před šestnáctkou Přeštic faulován Soukup. K trestnému kopu se postavil Ferra a Regner musel střelu boxovat. Po půl hodině hry měl opět šanci Přibáň a druhý pokus Lambora odkopl před brankovou čárou Neumann do autu. O tři minuty později vystihl špatnou rozehrávku hostů Soukup, zatáhl míč po levé straně a odcentroval na nabíhajícího Leška, jehož střelu ale gólman kryl.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, kteří pálili Hartlem a střídajícím Bláhou, ovšem bez gólového efektu.V 53. minutě vybojoval Vísner při špatné rozehrávce hostujícího Zoubka balon, pasem vybídl na pravé straně Hartla, ten hledal před brankou naběhnutého Kubra, toho ale Regner včasným vyběhnutím vychytal. Hostující brankář nebyl úspěšný o minutu déle. Benfika předvedla rychlý výpad do hostující obrany, Hartl zatáhl míč po pravé straně, nacentroval před branku, kde šel do souboje s brankářem Lešek. Regner míč neudržel a dobíhající Hošek nekompromisní střelou otestoval pevnost sítě – 1:0.

V 58. minutě Bláha ´udělal´ dva hostující hráče Zdeňka a Uzlíka, dostal se před bránu, kde našel Leška, jeho hlavička však skončila nad brankou Přeštic. V 66. minutě na druhé straně skončila vedle tyče domácí branky hlavička Zoubka a poté i pokus Mastného. V 75. minutě musel Lorenc vyrážet roh Mrázka. Vzápětí předvedla Benfika jednu z nejkrásnějších akcí utkání. Radek ´Vítáme tě zpět´ Paluch našel přesným centrem Hartla, ten zatáhl míč po pravé straně, nacentroval přesně na hlavu nabíhajícího Soukupa, který se tří metrů trestuhodně minul pravou tyč branky Regnera. V 78. minutě zaútočili hosté. Mastného přetažený centr dva metry od pravé tyče vlastní branky dobíhal Pavlíček, který se snažil odkopnout míč do bezpečí, ale bohužel pro Jiskru ho poslal vysokou svící do branky, kde se ještě ve snaze odvrátit pohromu srazili Ferra s Lorencem – 1:1.

Po chvíli se do šance dostal hostující Fořt, který střílel vedle ´zařízení ´domácích. Tamtéž skončil míč po hlavičce Mastného v 80. minutě. O minutu později musel Regner boxovat trestný kop Palucha po faulu na Hartla.V 85. minutě mohli jít Domažlice do vedení. Pavlíček našel z pravé strany nabíhajícího Palucha, který však z osmi metrů trefil jen Regnera.V závěru utkání měl ještě jednu příležitost Hartl.

Penalty za Domažlice proměnili Pavlíček, Ferra a Hartl. Za hosty dal pouze Švarc. Mrázkovi jí chytil Lorenc, Hrdlička mířil vedle a Zdeněk ji neproměnil. Benfika si tak do tabulky připsala dva body a je před sobotním derby s Holýšovem dvanáctá s 11. body.

Domažlice B: Lorenc - Kubr (67. Paluch), Ferra, Neumann, Pavlíček - Brichcín (46. Bláha), Soukup, Hošek, Vísner - Lešek, Hartl. Trenéři: Ivan Rybár a Vladimír Brichcín.

Přeštice: Regner - Hrdlička, Uzlík, Mastný, Bouc (77. Švarc), Mrázek, Zoubek, Lambor, Benedikt (71. Fořt), Zdeněk, Přibáň. Trenér: Luděk Šilhánek. ŽK: 1:2 ( 90. Hartl - 35. Hrdlička, Mastný).

Rozhodčí: F. Šimek - V. Kafka - V. Kopejtko. Delegát: J. Aubrecht. Diváků: 80. ⋌(poj)