Jiskra uhájila výhru nad Štěchovicemi

Domažlice - Fotbalisté Jiskry Domažlice hostili v dohrávce 26. kola Fortuna ČFL soupeře ze Štěchovic. Zejména druhý poločas si fanoušci modrobílých protrpěli, ale tři body zůstaly doma…

17.5.2017

Fotbalisté Jiskry Domažlice hostili ve středeční dohrávce soupeře ze Štěchovic.Foto: Deník/ Václav Tauer

TJ Jiskra Domažlice A - TJ Štěchovice 2:1

Poločas: 1:0. Branky: 12. Mužík, 65. vlastní (Košata) – 59. Košata. Rozhodčí: Grimm – Janoch, Pastyřík. DFA: Hamouz. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. Diváci: 228.

Jiskra Domažlice A: Švihořík – Hrubý, Bauer, Mráz Blažek – Ruml, (60. Hejda) Braun, Špírek, Mužík (88. Chocholoušek), Bezdička (72. Brožík) – Černý (90.+2. Waldmann). Trenér: Radek Kronďák, as. Roman Čihák.

TJ Štěchovice: Vašák – Busta, Švejda, Košata, Pavlík, Maruš (79. Cienciala), Kučera, Batka, Jakobovský, Verner (61. Hřebeček), Mareš. Trenér: Zbyněk Busta, as. Michal Švejda.

17.5.2017

Opilý řidič způsobil nehodu

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Policie hledá řidiče BMW. Ujel od nehody

Doubrava – Policisté hledají svědky nehody, ke které došlo 11. října v 7:50 hodin v Doubravě před domem č. p. 2.

Slabá úroda. I přesto se horšovskotýnští zahrádkáři chystají na velkou výstavu

Horšovský Týn – Na nepříznivý rok si stěžují téměř všichni zahrádkáři. Pozlobily je hlavně dubnové mrazíky, které překazily letošní úrodu ovoce.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

Kdyňští ochotníci uvedli derniéru své první hry

Kdyně – Členové místního ochotnického divadla Máj rozesmáli diváky ze Kdyně derniérou své povedené hry Mátový nebo citron.